EquiRadio.cz
11. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Herning 2022: Forewer skákal fantasticky. Chyba mě mrzí, říká Opatrný

„Vidina finále by bez dnešní chyby byla mnohem blíž, ale zítra máme ještě jeden den. Když se vyvarujeme chybky, tak je finále hratelné,“ hodnotí Aleš Opatrný v aktuálním rozhovoru čtvrteční start s Forewerem při mistrovství světa v dánském Herningu.

05:52

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 10:18

Dostihovou sezonu uzavírá Brno. Memoriál Harryho Petrlíka v Chuchli

Je před námi jeden z posledních dostihových víkendů sezony a na sobotu je naplánován závěrečný mítink v Brně s Podzimní moravskou mílí a Podzimní brněnskou steeplechase. V neděli ve Velké Chuchli proběhne Memoriál Harryho Petrlíka.

Včera 04:10

Na soutěž tradičních zápřeží dorazilo do Kroměříže třináct vozatajů

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží se v Kroměříži uskutečnila po třech letech poslední zářijový víkend. Zúčastnilo se jí nakonec třináct kočárů z České republiky, Polska a Německa, které se utkaly ve třech různých zkouškách.

Před dvěma dny 07:18

Při drezurním finále KMK i Českého poháru uspěla Petra Miki Civišová

Ve dnech 23. až 25. září konalo ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou finále drezurního seriálu Kritérium mladých koní a zároveň finále Českého poháru České jezdecké federace v této disciplíně. Úspěchy slavila Petra Miki Civišová, ale nejen ona.

Před dvěma dny 06:13

Pražským lvům se letos v GCL daří. V New Yorku zvítězili již potřetí

Prague Lions vyhráli GCL v New Yorku a v průběžném pořadí série jsou před posledním kolem třetí. Ir Shane Sweetnam se kvalifikoval do Super Grand Prix v Praze ze čtvrtého místa. Letos podruhé LGCT vyhrál Daniel Deusser. Více prozradíme v reportáži.

Před čtyřmi dny 07:42

Nesvačil: Generale Pastorella mě v tom nechal vykoupat. Exell je mistr

Jiří Nesvačil junior obsadil při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro konečné 23. místo. V závěrečném parkuru byl jednadvacátý. V rozhovoru popsal, co bylo příčinou třech chyb a okomentoval také výkony nejlepších vozatajů.

Před čtyřmi dny 12:38

Sobotní Chuchle nadchla, L' Estran a Gasparini psali v neděli historii

Jediná dostihová událost v Čechách byla tento týden k vidění v areálu Chuchle Arena Praha. S Martinem Cápem jsme rozebrali na EquiRadiu celý průběh a další zajímavosti pojící se s tímto mítinkem. Dostali jsme se i k zahraničním výjezdům a startům.

Před pěti dny 06:46

Nesvačil: Udělal jsem dvě fatální chyby. Exell dva balonky neudělá

Sobotní maraton při mistrovství světa v italském Pratoni del Vivaro dokončil Jiří Nesvačil jako dvaadvacátý a průběžně je před parkurem dvacátý. Australan Boyd Exel sice stále vede, ale přiblížil se k němu na rozdíl šesti bodů Michael Brauchle.

Před šesti dny 06:55

S koňmi jsem moc spokojen, hodnotí Nesvačil drezuru na MS v Pratoni

Jiří Nesvačil dokončil drezurní úlohu při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro s hodnocením 65,292 %, což znamená 55,64 trestných bodů a průběžné 16. místo. Chyby byly drobnějšího rázu, mnohem víc se toho povedlo,“ uvedl.

Před šesti dny 03:21

Riskalla přišel o nohy a část rukou. Přesto má doma sbírku medailí

Brazilec Rodolpho Riskalla může vzhledem ke svému hendikepu po onemocnění agresivním typem meningokoka v sedle používat pomůcky jen velmi omezeně. Doma má přesto sbírku světových medailí, a to zásluhou hřebce Dona Henrica.

Před týdnem 10:57

Nesvačil na mistrovství světa v Pratoni: Chci si hlavně dobře zajezdit

Jezdce ve všestrannosti vystřídali v italském Pratoni del Vivaro vozatajové. Ve čtvrtek tam totiž startuje mistrovství světa čtyřspřeží. Jediným českým účastníkem je Jiří Nesvačil junior z Národního hřebčína. V rozhovoru se podělil o první dojmy.