12. červen 2022

Poslechněte si podcast: Herec Jakub Žáček: Jsem sběratelem trapna, odborníkem na prokrastinaci a vždy mě fascinoval knedlík

Hercem se chtěl stát už jako dítě. Vystudoval DAMU a vystřídal celou řadu jevišť. Dnes je jeho domovskou scénou Divadlo Na Zábradlí, hraje ale i před kamerou. Aktuálně představí na festivalu v Karlových Varech film Velká premiéra, kde ztvárnil postavu psychoterapeuta. Do pořadu Až na dřeň přišel herec Jakub Žáček.

26:24

Až na dřeň

Vydává: Český rozhlas

O radostech i trápeních se známými osobnostmi. Moderuje Kateřina Kubalová.

Web

26. červen 2022 26:29

Dětství s vůní vanilky i pachutí alkoholu. Mámu za pití už neobviňuju, ohlíží se cukrář Maršálek

Vařil v Indii, dezerty chystal i pro britskou královskou rodinu a dnes s ním podle stejnojmenné soutěže peče celé Česko. Cukrář Josef Maršálek ale sladký život rozhodně neměl vždycky. I o tom promluvil v pořadu Až na dřeň.

19. červen 2022 24:42

Oběť znásilnění měla ráda sex, i takové hlouposti jsou v rozsudcích, žasne advokátka Lucie Hrdá

Sexuální násilí je jedním z problémů naší společnosti a není možné před ním zavírat oči. Skálopevně je o tom přesvědčena advokátka Lucie Hrdá, která se dlouhodobě věnuje pomoci obětem sexuálního násilí a kromě jiného založila platformu Bez trestu.

5. červen 2022 20:30

Adéla Elbel: Jsem kombinací pracovité, líné perfekcionistky a pankáče. Do stand-upu se mi nechtělo

Její ostrovtip už roky baví milovníky stand-upu. Budí dojem nezdolné ženy, která by sebevědomí mohla rozdávat. Někdejší překladatelka z nizozemštiny si přitom před lety prošla dobou temna, ze které se vypsala v knize a vychodila v Portugalsku. Hostem pořadu Až na dřeň byla komička Adéla Elbel.

29. květen 2022 28:01

Michael Foret: Můj hudební vývoj je obří, tolik houpaček a kolotočů. V MikAelovi jsem to nejvíc já

Do jeho života už léta patří hudba, zpěv a sály plné fanoušků. Vkradly se mu do něj ale také úzkosti a panická ataka. Ve druhé řadě Superstar se probojoval do finále, vydal několik alb a hrál v několika muzikálech. Hostem pořadu Až na dřeň byl Michael Foret.

22. květen 2022 28:32

Barbara Nesvadbová: Nikdy jsem neviděla tak zničené děti jako ty z Ukrajiny. Mám radost, že se lepší

Napsala celou řadu knih, vedla módní časopis a dnes především pomáhá. Její nadační fond Be Charity se zaměřuje na děti s postižením a ona aktivitami pro něj doslova žije. Nejen o tom mluvila v pořadu Až na dřeň Barbara Nesvadbová.

15. květen 2022 24:43

Odchodu z angažmá i seriálu nelituje. Nechtěla jsem propásnout své děti, přiznává Klára Cibulková

Jako doma je na jevišti i před kamerou. Dlouhá léta byla členkou pražského Švandova divadla a vídat jsme ji mohli i v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Nejen o herectví mluvila v pořadu Až na dřeň herečka Klára Cibulková.

8. květen 2022 27:25

Bojovník s duší jogína. Martin Svozil o práci u URNA a svém odchodu. Jóga mi přinesla svobodu, říká

Dlouhá léta působil v elitním Útvaru rychlého nasazení. Věci, které by asi nikdo z nás nechtěl zažít, byly jeho denním chlebem. Pak si ale jednoho dne řekl dost. Dnes se věnuje především józe a sebepoznání. O svůj nevšední životní příběh se s námi Martin Svozil podělil v pořadu Až na dřeň.

1. květen 2022 30:09

Střízlivý a šťastný DJ Roxtar: Úspěch s Adolfeenem beru jako odměnu za to, co jsem udělal se životem

Ještě před pár lety to s ním bylo opravdu nahnuté. I přes úspěchy na hudební scéně se utápěl v alkoholu a drogách. Zachránila ho léčebna a plyšový delfín. S drzou rybou Adolfeenem slaví úspěchy nejen v online světě, ale také na televizních obrazovkách. Hostem pořadu Až na dřeň byl Dominik Turza alias DJ Roxtar.

24. duben 2022 25:23

Castingová režisérka a autorka dokumentů Maja Hamplová: Natáčení v Iráku, to pro mě byl velký náraz

Jako castingová režisérka stojí za celou řadou úspěšných filmů. Tvář dala třeba Bábě z ledu nebo snímku Národní třída. Spot Objetí je více než hračka zase v uplynulých týdnech pomáhal dětem v dětských domovech. Nebojí se ale ani dokumentů, při kterých si člověk sáhne na dno - s Jarmilou Štukovou točila v Iráku, teď dokončuje snímek o ženě popálené kyselinou. O tom všem mluvila v pořadu Až na dřeň filmařka Maja Hamplová.