Mezi čtyřma očima
24. červen 2021

Poslechněte si podcast: Helena Vondráčková: Bez kompenzací bychom to nezvládli

Nový díl podcastu Mezi čtyřma očima vychází v den 74. narozenin zpěvačky Heleny Vondráčkové. Své narozeniny slaví na tenise se svými přáteli a rodinou. V rozhovoru s Helenou Šulcovou přiznala, že na prvním koncertu po pandemii byla nervózní: „Bylo to úžasný. Měla jsem strašnou trému. I mě to dojalo. Měla jsem obavu, protože téměř dvouhodinový koncert bez pauzy je docela nápor.“  V rozhovoru dál řešily, jak Vondráčková řeší situaci, kdy během koncertu zapomene text. Jeden z jejích největších hitů píseň Dlouhá noc jí ale na nervy zatím neleze. „Tahleta věc je tak dynamická, a pořád mě nabíjí.“ Podle Vondráčkové pro ně byla covidová situace náročná, těsně před začátkem covidu totiž s manželem nakoupili techniku na koncerty. A dodala, že bez kompenzací by situaci nezvládli.  

29:10

Mezi čtyřma očima

Vydává: Youradio Talk

Helena Šulcová a její hosté: Otevřeně, uvolněně a bez cenzury. Nový podcast každý čtvrtek v 10:00 na Youradio Talk.

Web

Před třemi dny 28:25

Eliška Křenková: Když vezmu práci jen kvůli penězům, tak jsem strašně nešťastná.

Hostem nového dílu podcastu Mezi čtyřma očima je herečka Eliška Křenková.  „Cítila jsem obrovský tlak, že musím být stále lepší,“ prozradila. „Pak jsem ale na sebe přestala být tak přísná a začala se mít radši.“ Proč původně odmítla roli v novém filmu Hranice lásky? Jak se jí natáčeli erotické scény? „Film je iluze. Vášnivé scény ve filmu rozhodně při natáčení vášnivé nejsou. Naopak je to dost nepříjemné,“ říká. Kolik bere za natáčení Heleně Šulcové neprozradila: „Zeptejte se mého agenta. Věci, které mi vadí, jsem si přehodila na jiné lidi, aby to dělali za mě,“ říká. Kvůli penězům ale práci nebere. „Zjistila jsem, že když vezmu práci jen kvůli penězům, tak jsem strašně nešťastná.“ Koho hraje v nové pohádce Princezna zakletá v čase a proč ji kvůli seriálu Ulice málem vyhodili ze střední školy?   To vše prozradila v podcastu Mezi čtyřma očima.

Před týdnem 25:09

Pavel Šťastný: Logo Občanského fóra je jedno z mála, kde není název, a přesto všichni vědí, o co jde

„Vždy jsem chtěl být vedle politiky, nechtěl jsem být jen s jednou politickou stranou,“ říká autor loga Občanského fóra Pavel Šťastný. I když se ke tvorbě log prý dostal náhodou, za život už udělal asi 400 log pro různé firmy, mimo jiné i pro Seznam, nebo Datart. Nedávno společně s 29 umělci z celé Evropy přemaloval Lennonovu zeď v Praze a její repliku se vystavuje v různých evropských městech. Jak vzniklo legendární logo Občanského fóra a proč se pak cítil jako dělník revoluce? A co bude tvořit v Saudské Arábii? Dozvíte se v novém dílu podcastu Mezi čtyřma očima.

Před 2 týdny 28:32

Anna Kameníková: V novém filmu Grand Prix hodně křičím

Hostem nového dílu podcastu Mezi čtyřma očima je herečka Anna Kameníková. S Helenou Šulcovou si povídaly o jídle, manželství, novém českém filmu Grand Prix a životě v Aténách, kde natáčela řecký seriál Greek Salad.

Před 3 týdny 32:35

Helena Horská: Buďme opatrní z hlediska našich výdajů, nedělejme ukvapená rozhodnutí, vytvářejme si rezervy, ale nenechme se tou negativní náladou úplně nakazit!

Hostem podcastu Mezi čtyřma očima je hlavní ekonomka Raiffeisenbank a poradkyně premiéra Helena Horská. S moderátorkou Helenou Šulcovou se bavili o současné ekonomické krizi, válce na Ukrajině a blížících se volbách prezidenta a jeho pravomocích.

27. říjen 2022 20:26

Rastislav Iliev: Bojíme se líbat na ulici, aby nás někdo nezmlátil, za tuto atmosféru můžou i politici svými homofobními výroky

Hostem podcastu Mezi čtyřma očima je slovenský moderátor Rastislav Iliev. Jeho ostrý výstup v televizi po brutální vraždě Juraje a Matúše před bratislavským klubem Tepláreň zaplavil na několik dní sociální sítě i média. On sám ale říká, že není hrdina, těmi jsou podle něj právě Juraj a Matúš. V rozhovoru s Helenou Šulcovou tak mluví o tom, jak tento krok ovlivnil jeho život nebo jestli na Slovensku dělají politici od té doby dost pro narovnání práv LGBT+ lidí. „Kdyby to politici mysleli vážně, prošel by na Slovensku návrh o spolužití týden po teroristickém činu, oni ho ale smetli ze stolu.“ Jak na situaci reagují média na Slovensku? A ovlivňuje politická vyjádření to, že jsou o víkendu na Slovensku volby? O tom všem v novém dílu podcastu Mezi čtyřma očima. 

20. říjen 2022 21:47

Pavla Beretová: Když víš, co chceš, tak můžeš!

Hostem nového dílu podcastu Mezi čtyřma očima je herečka Pavla Beretová. S Helenou Šulcovou si povídaly o podzimní melancholii, o premiéře Vánočního příběhu, o tom, jak rychle opouští role i o setkání s Medou Mládkovou.

13. říjen 2022 20:53

Mariana Prachařová: Při výběru spolupráce si představuju, jestli se u postování fotky budu stydět

Hostem podcastu Mezi čtyřma očima je herečka, zpěvačka, influencerka Mariana Prachařová. V rozhovoru s Helenou Šulcovou si povídaly o tom, jak často se dívá na Instagram, proč se sociálními sítěmi už nepomáhá mámě, jak je to vlastně s tím herectvím nebo zda chce být profesionální zpěvačkou. Zajímá vás koli kčasu tráví denně na sociálních sítích? A proč nemá TikTok? Nebo jaké je to číst články o svém životě v médiích? O tom všem v novém dílu podcastu Mezi čtyřma očima.

6. říjen 2022 26:32

Atrey Rae: Funkční potrava je pro tělo dar, kvůli kulturistice jsem dřív jedl šest kuřecích řízků denně

Hostem podcastu Mezi čtyřma očima je zakladatel společnost Wild & Coco Atrey Rae. V rozhovoru s Helenou Šulcovou si povídali o vzniku firmy, výživě nebo o tom, jak se z Filipa Říhy stal Atrey Rae. 

29. září 2022 24:01

Lucie Černá: Evropu 2 už mám uzavřenou, návrat zpět neplánuji

Hostkou nového dílu podcastu Mezi čtyřma očima je moderátorka Lucie Černá. V rozhovoru s Helenou Šulcovou si povídaly o rádiích Evropa 2 a Frekvence 1, přesunu do Poděbrad i o tom, jak se jí osobně dotkla válka na Ukrajině.

22. září 2022 28:40

Martin Buchtík: Tuhle krizi jako společnost velmi pravděpodobně přečkáme, osobní příběhy ale budou strastiplné

Hostem nového dílu podcastu Mezi čtyřma očima je sociolog a ředitel společnosti STEM Martin Buchtík. V rozhovoru s Helenou Šulcovou si povídali o náladě ve společnosti, krizi i prezidentských volbách. Jaká skupina lidí ve společnosti je teď nejvíc ohrožená? A zvládneme aktuální krizi jako společnost nebo nás čeká rozpad? A proč je kandidaturu Andreje Babiše ovlivní kampaně všech ostatních kandidátů na prezidenta? O tom všem v novém dílu Mezi čtyřma očima.