• Podcasty
  • Páteční finiš Kateřiny Neumannové
Páteční finiš Kateřiny Neumannové
11. březen 2022

Poslechněte si podcast: Helceletová: Atletické kempy pro děti jsme založili, protože mladým chybí pohybové základy

Hostem talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové je bývalá česká atletka Denisa Helceletová. Mezi její největší úspěchy patří titul halové mistryně Evropy v běhu na 400 metrů. Stala se i vícemistryní Evrpy v běhu na 400 metrů překážek a brzy se dodatečně dočká i další medaile. Jak si dvojnásobná maminka užívá rodinný život i s manželem a stále českým reprezentantem Adamem Sebastianem Helceletem? Proč pořádá sportovní kempy pro děti? Poslechněte si celý rozhovor!

24:59

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová.

Web

Dnes 33:54

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

Před týdnem 34:00

Markéta Davidová: Těší mě, že se olympiáda v roce 2026 vrátí do míst, kde je běžné dělat zimní sport

Krátce před startem nové sezony si našla čas na rozhovor pro Radiožurnál Sport biatlonistka Markéta Davidová. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové promluvila o aktuální formě nebo o tom, co se jí honí hlavou před poslední střeleckou položkou v důležitém závodě. Jak pro ni bylo těžké vystudovat dva obory na vysoké škole? Připouští si pozici české biatlonové jedničky? Užijte si celý rozhovor s usměvavou závodnicí, kterou čeká první start sezony už ve středu 30. listopadu.

Před 2 týdny 29:58

Je úžasné, že světová tyčka má Duplantise, říká kouč Janáček. Příprava dětí má být všeobecná

Ve studiu Radiožurnálu Sport si s moderátorkou Kateřinou Neumannovou povídal bývalý skokan o tyči Štěpán Janáček. V pořadu Páteční finiš prozradil, čemu se věnuje po skončení aktivní kariéry. Kdo podle něj nahradí právě odcházející českou legendu Jana Kudličku? V čem je světový rekordman Armand Duplantis výjimečný? Užijte si celý rozhovor se Štěpánem Janáčkem, který se zúčastnil olympijských her v Sydney, Athénách a Pekingu.

Před 3 týdny 28:52

Mílařka Kristiina Mäki: Sním o medaili z vrcholné akce. Díky synovi Kaapovi sport už tolik nehrotím

V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové se rozpovídala elitní česká běžkyně na střední tratě Kristiina Mäki. Jak si vysvětluje, že osobní rekord zaběhla po zkrácené přípravě, způsobené těhotenstvím? Funguje soužití s mílařem Filipem Sasínkem? Jak velká je v tuzemsku konkurence v běhu na 1500 metrů? Zvládá při závodech odloučení od syna Kaapa? Co si v profesionální kariéře ještě nesplnila? To a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru.

Před 3 týdny 29:16

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Skoro všichni jsme bývalí atleti, říká Záleský o posádce čtyřbobu. Sen je dostat se na obě olympiády

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání atlet, ale i bobista Dominik Záleský. Moderátorka Kateřina Neumannová se ho v pořadu Páteční finiš ptala na to, jak složitý byl přechod od atletiky k bobistům a čeho by chtěl v ledovém korytě dosáhnout. Jakou pozici zastává ve čtyřbobu? Je nejrychlejší sprinter mezi bobisty? Co očekává od nadcházející sezony? Užijte si celý rozhovor.

28. říjen 2022 33:03

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

21. říjen 2022 27:30

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Umí čtyři jazyky, reprezentovala Holandsko. Lyžařka Jelínková se těší na premiéru v českých barvách

Do studia Radiožurnál Sport přijala pozvání Adriana Jelínková. Sedmadvacetiletá lyžařka, která se narodila v Brně, trénuje v Rakousku a doposud reprezentovala Nizozemsko, bude od nové sezony v alpském lyžování jezdit v českých barvách. Kdo ji přivedl k lyžování a kde se cítí doma, probrala s Kateřinou Neumannovou v pořadu Páteční finiš. Užijte si celý rozhovor.

14. říjen 2022 38:51

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

8. říjen 2022 30:03

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Bronzový muž z ME Tomáš Staněk: Na kouli potřebujete být divočejší a bez masa to nejde

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání koulař Tomáš Staněk. Bronzový muž z letošního mistrovství Evropy si v pořadu Páteční finiš s moderátorkou Kateřinou Neumannovou povídal nejen o medailích, o stravování, ale i svatbě s dlouholetou přítelkyní, kterou stihl během léta.

30. září 2022 28:48

Předseda Českého paralympijského výboru Zbyněk Sýkora se podíval svému handicapu do tváře

V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové se nejen o svém handicapu, ale i o práci předsedy Českého paralympijského výboru rozpovídal Zbyněk Sýkora. Co se mu za necelý rok ve funkci podařilo změnit a zlepšit v otázce podmínek pro handicapované sportovce? Co se skrývá pod pojmem, že sport je jen jeden. Jaká je podpora státu v současné těžké společenské situaci? Poslechněte si celý rozhovor s šéfem handicapovaných sportovců.