EquiRadio.cz
9. srpen 2023

Poslechněte si podcast: Hakrovi mají EQS v genech. Pírka do vlasů si však v "Ekváči" nekoupíte

Není těžké uhodnout, kdo je jezdeckým idolem Adriany Hakrové, jež stejně jako Dani G. Waldman startuje na závodech s pírky ve vlasech. S bráchou Danem a tátou Standou přijala pozvání do Talkshow EquiRadia, při níž prozradili mnohé z rodinných vztahů.

23:15

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 19:25

Török: Nejdřív grupa 1, pak Velká. Vert Liberte pracoval i s Godfreyem

Dva vrcholy sezony vyhlížejí Dalibor Török a stáj Pegas. Už tento víkend poběží Vert Liberte v supervytrvaleckém Prix du Cadran na závodišti Longchamp, o týden později následuje Velká pardubická s Godfreyem. "Věřím oběma," říká trenér v podcastu.

Včera 13:52

Miroslav Trunda: Pro další olympijské body vyrazím do Montelibretti

Český reprezentant Miroslav Trunda si drží reálnou šanci, že se kvalifikuje na olympiádu do Paříže. Po pečlivých propočtech by měl být v tuto chvíli na druhém postupovém místě v divizi C, ale sezona ještě nekončí pro něj, ani pro jeho konkurenty.

Včera 04:53

Sara Morganti kvůli nemoci nechodí. Koně ovládá hlasem a poklepáním

Každá jezdecká disciplína má své hvězdy. K těm v paradrezuře patří Sara Morganti. Italka, která závodí v Gradu I, tedy skupině jezdců, jež jsou nejzávažněji postiženi. Nasbírala už hezkou kolekci medailí na šampionátech i paralympijských hrách.

Před dvěma dny 04:01

Zduchovice hostily finále drezurního KMK a Českého poháru ČJF 2023

Ve dnech 22. až 24. září se ve Zduchovicích konal jeden z vrcholů drezurní sezony. O tituly šampionů se tam závodilo ve finále Kritéria mladých koní a Českého poháru ČJF, v jehož velké rundě se z vítězství radovala Ema Kopuletá s Forrest Gumpem.

Před dvěma dny 02:48

Drásovští jezdci kralovali při paravoltižním mistrovství ČR v Praze

Ve dnech 23. a 24. září se v areálu Tělovýchovné jednoty Orion Praha uskutečnilo mistrovství České republiky v paravoltiži. Nejúspěšnějším oddílem při tomto šampionátu handicapovaných jezdců byla TJJ Lucky Drásov, kam putovalo šest zlatých medailí.

Před dvěma dny 05:12

Tříletí Shahbandar a Magic Merlin v Chuchli zastínili starší koně

V sobotu 23. září hostila Chuchle Arena Praha jeden z nejzajímavějších mítinků letošní sezony. Na programu byly hned tři jedničkové dostihy, kromě Renomia Velké ceny českého turfu a Arqana Gerschova memoriálu ještě výborně obsazený Leram Million.

Před třemi dny 02:26:42

Různé pohledy na welfare koní: Netýrání a životní pohoda jsou vzdálené

O welfare koní se v poslední době hodně mluví, ale lidé často mají na životní pohodu jejich zvířecích partnerů různé pohledy. To potvrdila i veřejná debata na téma „Welfare a přístup ke koním v 21. století“. Poslechněte si ji ze záznamu na EquiRadiu.

Před šesti dny 14:34

Ve Zduchovicích dojde k bitvě medailistů z MČR, láká Hana Civišová

Finále Českého poháru v drezuře, ale také vrchol KMK v této disciplíně společně s přehlídkou tříletých drezurních koní čeká na návštěvníky Jezdeckého centra Zduchovice od pátku 22. do neděle 24. září. Detaily prozradila pro EquiRadio Hana Civišová.

Před šesti dny 05:25

Návrat Murzabajeva a tři vrcholy. Chuchle Arena vyhlíží velkou sobotu

Série čtyř zářijových mítinků v Chuchle Areně Praha vyvrcholí v sobotu 23. září. Špičkově obsazené odpoledne nabídne tři jedničkové vrcholy Renomia Velkou cenu českého turfu, Leram Million i Arqana Gerschův memoriál. Poslechněte si naši pozvánku.

Před týdnem 23:35

Michaela Soukalová: Přirozená komunikace v dostizích? Má to smysl

S dostihovými koňmi začínala Michaela Soukalová u legendárního Harryho Petrlíka ve stáji PP Šamorín. Dnes rozvíjí koncept přirozené komunikace v práci s ročky, ale i různými zdánlivě problémovými koňmi, které opět vrací do aktivního života.