Get Down

Český rozhlas

Rozjíždíš to naplno v klubu nebo tancuješ jen doma před zrcadlem? Podcastová série Gabi Heclové Get Down tě vezme za lidmi, kteří bez pohybu a hudby nemohou žít. Zkusíme si privátní lekci twerku s Anetou Antošovou, waacking s Eliškou Soukupovou nebo profesionální pole dance s performerkou Syybilou. S Kristínou Tukan rozebereme souvislosti tance s psychologií a Michal Ninja nám otevře svět vogue clanu Kiki House of Ambitchous.

Web

Epizody

Před pěti dny
22:18

Královna twerku? Královna všeho! S tanečnicí Anet Antošovou o „vrtění zadkem“ a cestě k sebevědomí

„Tanec je jenom jeden. Věci se spojujou dohromady a to je na tom právě krásný – svoboda,“ říká v úvodu série Get Down Gabi Heclové první z žen, za kterou vyrazila na trénink. Jak může tanec ovlivnit sebevědomí a vnímání vlastního těla? A čím vším může pro laiky i profesionály být? Gabi, která tanec sama miluje, se rozhodla vyzpovídat velká jména, vyzkoušet aktuálně nejvíc trendy styly a vzít vás prostřednictvím podcastu s sebou na parket. A začínáme pěkně zostra – twerkem!

Před 2 týdny
03:12

Začíná podcast, který tě roztančí. Série Get Down s Gabi Heclovou je o tanci, těle a sebevědomí

„Díky covidové době jsem si uvědomila, jak moc tanec miluju. Jak mi chybí chodit do klubů, na parties a na open classy mých oblíbených tanečníků,“ říká herečka a hudebnice Gabi Heclová. V šesti dílech podcastové série Get Down si vyráží zatancovat a popovídat s hvězdami svého osobního tanečního nebe: „Mluvíme o tom, co pro nás tanec znamená a jak mění náš život.“