Uslintanej Pes
25. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Fuckupy na divadle ve škole i v životě #27

Tentokrát jsme řešili co se nám (ne)povedlo

01:11:32

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před 2 týdny 01:07:22

USA SESTŘELILA UFO! Byla to loď Dominika Feriho, nebo Matěje Stropnického

Je Matěj Stropnický UFO? Unáší Feri mladé dívky na Mars? Vše objasníme v tomto díle. Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

18. únor 2023 01:28:17

Adam Balažovič - Co mají společného Blesk pro Ženy, Čétéčko a Comedy Club

Naším hostem byl Adam Balažovič https://spoti.fi/3zxJ7SU -Spotify https://apple.co/3DBkaZi - Apple Podcast https://bit.ly/Uslintanejpesgooglepodcast -Google Podcast https://bit.ly/YTuslintanejpes -YouTube Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

5. únor 2023 01:46:46

Žádné nové country, kněžka chaosu, Jezulatko! Ustojí prezident ránu do koulí? ft.Adam Balažovič vol1

1. Díl … Probrali jsme s našim hostem Adamem Balažovičem vše okolo druhého kola prezidentských voleb, proprali jsme všechny kandidáty, kampaně, kněžku lásky a chaosu, Palpatina a Jaroslava Baštu

15. leden 2023 01:27:31

Volební speciál - Je Generál Pavel Guma nebo MasaryK? S kým se vyspala Danuše?

Tentokrát jsme řešili 1. kolo prezidentske volby. Petr Pavel, Danuše Nerudová, Andrej Babiš

7. leden 2023 01:23:00

Vyplnila se naše předpověď! Nostradamus promlouvá znova. Taiwan vs. Čína, Musk vs. Zuckerberg

Bilancovali jsme rok 2022 a naše předpovědi na něj. V mnohém jsme se trefili a v mnohém taky ne. Prorokovali jsme také nové předpovědi pro rok 2023.

20. prosinec 2022 01:00:03

Vánoce jsou TADY! Je libo nadívaného tuleně? Reklamy a nevhodné dárky, aneb díl plný světýlek.

Tentokrat jsme probrali všechny vánoční stereotypy tradice a kýče, ale i světové vánoční bizárky, jako jsou tradiční jídla.  Dále pak nejchytlavější vánoční reklamy a kampaně.  A poradíme vám jak se zachovat, když nedostanete dárek podle vašich představ.  A bylo toho ještě mnohem více.    Všem bychom vám chtěli poděkovat za přízeň v uplynulém roce a poprosit vás o přízeň v těch příštích, přejeme vám hodně zdraví, ať se máte tak jak potřebujete a ať nežijete v nudě.  To vám přeje Eman s Honzou z Uslintanýho Psa.

1. prosinec 2022 01:09:50

České legendy a hrdinové. Gabčik, Kubis, Frodo a jiné Urban legends.

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

8. listopad 2022 01:04:25

Bojíte se války? Prodejci hrnců způsobí konec světa.

Manipulace davy i jednotlivci. Konec civilizace a jak se připravit na blackout.    Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

15. říjen 2022 01:43:22

Sexy díl ft. Jan Studnička. Kam by poslal tanky, legionáři v akčním filmu a Top konspirační teorie.

Tentokrát s Honzou Studničkou

10. říjen 2022 01:07:34

TY TO DÁŠ! Mají nás motivátoři v hrsti nebo jen tlučou prázdnou slámu? Je to KAMPAŇ?

Dnes jsme řešili motivační řečníky.  Kdo je dobrej a kdo ne.  Kdo to děla dobře a kdo úplně na ho*no.  A můžeme vůbec věřit koučům? Jan Mühlfeit Petr Ludwig Marcus Revolta Jaroslav Dušek  a spoustu individuí