Speciál Radiožurnálu
26. září 2022

Poslechněte si podcast: Frýdek-Místek: Zdeněk Matušek (BEZPP za ANO) vs. Stanislav Folwarczny (ODS)

Poslechněte si debatu dvou kandidátů, kteří postoupili do 2. kola senátních voleb v obvodu 73. Zdeněk Matušek (BEZPP za ANO) získal v prvním kole 42,33 %, jeho soupeř Stanislav Folwarczny (ODS) 31,83 % hlasů.

20:23

Speciál Radiožurnálu

Vydává: Český rozhlas

Speciální vysílání k různým událostem. Komplexní pohled na aktuální témata, politické debaty i přenos přímo z místa dění.

Web

Před třemi dny 03:22

14:50 Zahraniční politika i sociální témata

Pavla Fischera nezajímá jen zahraniční politika a národní bezpečnost, kterým se věnuje na půdě Senátu. Hluboký osobní vztah má také k sociálním tématům.

Před třemi dny 02:13

11:20 Návštěva v centru Arpida a farnosti Dobrá Voda

Dopolední program pro Pavla Fischera začal v 10 hodin v českobudějovickém centru pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida. Po obědě v místní proslulé restauraci kandidát na hlavu státu zamířil do farnosti Dobrá Voda, kde byla na programu prohlídka tamního kostela a setkání s prezidentem diecézní charity. Povídali si především o projektu centra pro oběti domácího a genderově podmíněného násilí, které právě v Dobré Vodě charita buduje.

Před třemi dny 04:11

8:50 Snídaně s kandidátem. Ráno u Fischerů nebylo k hnutí

Pavel Fischer a přistoupil ke Dni s kandidátem s velkou zkušeností s prací s médii. Kromě týmu z ČRo se na snídani k Fischerům vešel i štáb ČT a redaktoři z bulváru.

Před pěti dny 03:30

14:20 Diplomat uvnitř i navenek

Kolem poledne Jaroslav Bašta odpovídal ve video streamu na dotazy na sociálních sítích. A pro odlehčení odrecitoval i jednu báseň Jiřího Suchého.

Před pěti dny 03:10

11:40 Čekání na kandidáta. Jaroslav Bašta se zdržel u lékaře

Dopoledne strávil Jaroslav Bašta u lékaře. V Poslanecké sněmovně byl omluvený do 10:30, dorazil ale až s více než hodinovým zpožděním.

Před pěti dny 03:31

8:50 Jaroslav Bašta coby nositel hodnot hnutí SPD

Co slibuje voličům abecedně druhý oficiální kandidát na prezidenta České republiky Jaroslav Bašta z SPD? Proč hnutí nominovalo zrovna jeho a jakou vede kampaň?

Před týdnem 03:33

14:40 Pro Babiše je kampaň rutina a zvládá ji velmi přirozeně, popisuje reportér Jan Pokorný

Moderní design reklamního vozu a vstřícné, přirozeně působící vystupování. Andrej Babiš se kampani věnuje už řadu měsíců a je to znát, byť tu prezidentskou oficiálně zahájil teprve na konci října.

Před týdnem 02:33

11:40 Firma Rako v Chlumčanech čeká na Andreje Babiše

Projekt Den s kandidátem pokračuje zatím stále bez hlavního protagonisty. Andrej Babiš na rozdíl od svého marketingového týmu a spolustraníka Karla Havlíčka do Chlumčan ještě nedorazil. Poslechněte si, jak situaci v areálu známé firmy Rako zachytil Jan Pokorný.

Před týdnem 04:02

8:50 Andrej Babiš má před sebou nabitý program na Plzeňsku

Jan Pokorný se hlásí z benzinové pumpě na plzeňské dálnici. Míří do chlumčanské firmy Rako, kam má dorazit Andrej Babiš. Co dalšího přinese Den s prezidentským kandidátem?

Před 2 týdny 51:36

21:00 Konec demonstrace, začátek revoluce. Zprávy v médiích. Svědci v divadlech. Hradec Králové

Hosty Jana Pokorného a Martina Veselovského jsou řádová sestra Angelika a herec Ondřej Pavelka.Poslechněte si sedmou hodinu živé rozhlasové rekonstrukce událostí 17. listopadu 1989.