Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Ferdinand Minařík: Náš vzor byli Maďaři, moderní styl ovlivnily boxy

Lester Piggott byl génius na koni a nejlepší žokej všech dob, říká v podcastu EquiRadia někdejší šampion, trenér a televizní expert Ferdinand Minařík starší. Zamýšlí se nejen nad přínosem samotného Piggotta, ale i nad vývojem žokejského řemesla.

32:18

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Před dvěma dny 15:11

Navážeme na dřívější zkušenosti, říká Suchánek o MČR v Martinicích

Sotva skončil Memoriál Jana Papouška, už se pořadatelé z resortu Equitana Martinice chystají na červencové Pony games, ale také na mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se koná zhruba za měsíc. Podrobnosti prozradil Aleš Suchánek.

Před dvěma dny 17:50

Blahoslav Políček: Našim hlavním cílem je spokojenost chovatelů koní

Třicet pět svazů a dvanáct plemenných knih sdružuje Asociace svazů chovatelů koní České republiky. S touto institucí je řadu let neodmyslitelně spojen její tajemník Blahoslav Políček. V podcastu EquiRadia prozradil podrobnosti o jejím fungování.

Před třemi dny 09:05

Vedle filmového festivalu se ve Varech poběží dostihy. Ožije i Lysá

Je za námi České derby a pokračování dostihového dění je tentokrát naplánováno na závodišti v Karlových Varech. Součástí dnešní pozvánky na EquiRadiu s Marinem Cápem byl také náhled na dění v Lysé nad Labem, kde je program připraven na 6. července.

Před třemi dny 37:09

Milan Pata: Inspiraci jsme čerpali v Americe. Poté vzniklo ProRodeo

Jitka Kynclová si tentokrát pozvala do westernového podcastu EquiRadia Milana Patu, který je majitelem ranče Halter Valley v Dnešicích. Koná se tam tradičně seriál závodů ProRodeo, jehož je právě zmiňovaný host spoluzakladatelem.

Před čtyřmi dny 32:00

Ester Rišková: Exdostihoví koně potřebují režim. Pro lidi udělají vše

Anglický plnokrevník má co nabídnout i po skončení dostihové kariéry. O různých koňských osudech a zodpovědnosti člověka vůči koním mluví v podcastu EquiRadia zakladatelka spolku Druhá šance - Domov pro exdostihové koně Ester Rišková.

Před pěti dny 11:15

V červnu proběhla kola Global Champions v Cannes, Stockholmu a Paříži

Další tři kola série Global Champions se odehrála v průběhu června v zajímavých světových destinacích jako jsou Cannes, Stockholm a Paříž. Prostřednictvím EquiRadia vám nyní přinášíme zpětné ohlédnutí za těmito významnými mítinky letošní sezony.

Před pěti dny 06:51

Ozvěny z CSI3*-W v Olomouci. Opatrný tam potřetí vyhrál Grand Prix

Na devátý ročník J&T BANKA CSI3*-W v Olomouci bude mít pěkné vzpomínky asi každý český fanoušek parkurového skákání. Během tohoto pětidenního mítinku hrála totiž naše hymna hned jedenáctkrát. Třikrát se tak stalo díky Alešovi Opatrnému.

Před šesti dny 05:38

Kariéra Kilkennyho plná zvláštních momentů. V Tokiu zářil s O‘Connorem

Cesta bělouše Kilkennyho od remonty po olympijskou účast byla víc než zajímavá. Sám si jako tříletý vybral majitelku a odstartoval tak svou parkurovou kariéru. Na olympiádě v Tokiu byli Kilkenny s Cianem O´Connorem nejlepší z irských dvojic.

Před týdnem 06:29

Vítězství ve 102. Českém derby vybojovala Queen of Beaufay s Foretem

Tento víkend proběhl vrchol letošní dostihové sezony v podobě 102. Českého derby v Chuchle Areně Praha, které ovládla Queen of Beaufay s Petrem Foretem. S Martinem Cápem na EquiRadiu přinášíme hodnocení a kompletní výsledky z této události.

Před týdnem 17:00

České derby se zahraničními žokeji. Dostihy se poběží i ve Slušovicích

Absolutním vrcholem letošní dostihové sezony bude tento víkend České derby, které proběhne v pražské Chuchli. S Martinem Cápem jsme se podívali na startovní listiny a přiblížili jsme celý program. Dostihový víkend je naplánován také ve Slušovicích.