24. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Politolog o krizové situaci s prezidentem, o Klausovi i Babišovi. Kdo nahradí Zemana a co bude dál?

Specializuje se na politický management, politickou komunikaci a volební marketing. Je autorem několika odborných knih, cvičebnic, desítek studií a článků. Do talk show Face To Face přišel politolog Jan Kubáček zhodnotit aktuální politickou situaci povolební i týkající se situace kolem prezidenta Miloše Zemana.

40:31

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Dnes 37:23

Kovanda varuje před nejhorším propadem životní úrovně za posledních 30 let i předčasnými volbami

Česká ekonomika dostává po dvou letech covidové pandemie hodně zabrat. Nyní kvůli válečnému konfliktu na Ukrajině se situace daleko víc zhoršila. Rostou ceny energií, pohonných hmot, potravin i dalšího zboží i hypoték. Kam až to může jít a vyplatí se nyní do něčeho nyní investovat? O tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil známý ekonom Lukáš Kovanda.

Před třemi dny 28:40

Aneta Krejčíková promluvila o dramatickém domácím porodu i velmi těžkém období se svou matkou

Od svých 14 let hraje v nekonečném seriálu Ulice. K herectví ji přivedla bývalá dětská televizní a filmová hvězda. Patří k nejobsazovanějším herečkám. Boří mýtus coby matka rodička, dnes má dvě krásné zdravé děti. Pět let je zasnoubená, proč ještě není vdaná? A proč prý “šíleně zhubla”? O tom promluvila v talk show Face To Face herečka Aneta Krejčíková

Před týdnem 48:12

Bára Munzarová exkluzivně o zdravotním stavu maminky Hlaváčové a posledních hodinách tatínka Munzara

Pochází ze známé herecké rodiny. Prošla divadlem, televizí i filmem a dnes dokonce hraje v novém muzikálu Lucie Bílé. Prý přímo nezpívá, ale „pokouší se o to”. Jak lze spojit hereckou práci s péči o nemocnou maminku. Jaké bylo odcházení tatínka, a proč nesleduje českou televizní a filmovou tvorbu? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho herečka Bára Munzarová promluvila.

Před týdnem 41:25

Jan Přeučil o dojemných vzpomínkách na tátu, kterého odvezlo STB a byl v procesu s Miladou Horákovou

Je asi nejslavnějším nositelem klobouků u nás. Před pár týdny oslavil úctyhodné životní jubileum a jeho energie je nezdolná. Hrál v mnoha filmech, inscenacích i pohádkách. Jeho život ale nebyl vždy zrovna pohádkový, přesto je optimista, miluje život a říká, že je svým povoláním doslova posedlý. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec, dabér, rétor a kantor Jan Přeučil.

Před 2 týdny 26:06

Filip Blažek: Uzavřel se a nedával rozhovory. Nyní udělal výjimku a řekl proč

Svůj pracovní čas dělí mezi natáčení seriálů, filmů a několik divadelních scén. Před kamerou ho proslavila pohádka Nesmrtelná teta a postupně dozrál v charismatického chlapáka, kterého obdivují ženy a imponuje mužům. Má něco společného s postavami, které hraje a vrátí se někdy k boxu? I o to v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil herec Filip Blažek.

Před 2 týdny 34:44

Jaroslav Satoranský: Dojemná slova o odchodu milované manželky i drahé kolegyni Maciuchové

Původně chtěl být automechanikem, přitom dnes patří k hereckým legendám a má Cenu Thálie za celoživotní mistrovství. Kdo by neznal Kubu z Krkonošských pohádek nebo majora Koutného z legendární Policie Modravy. Neuvěřitelných 56 let je členem Divadla Na Vinohradech. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec Jaroslav Satoranský

Před 2 týdny 40:24

Generál Pavel řekl, co může vést ke konci Putina, i o možném konci války

Odmala chtěl být vojákem a tím se také stal. Vrcholem jeho vojenské kariéry bylo jmenování náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky a následně, zvolení předsedou Vojenského výboru NATO. Jak vnímá současný válečný konflikt na Ukrajině? Opravdu by se chtěl stát novým českým prezidentem? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho generál Petr Pavel promluvil.

Před 3 týdny 26:29

Alexander Hemala prozradil, jak se žilo v sousedství se Stelou Zázvorkovou a Hanou Hegerovou

Letos oslaví kulatiny. Byl nejdéle sloužícím hlasatelem veřejnoprávní televize, než byli hlasatelé před 17 lety zrušeni. Pracoval i jako režisér denního vysílání a nějakou dobu převzal štafetu po Přemkovi Podlahovi. Co dělá dnes, jak se má a na koho ze své branže nikdy nezapomene? Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl moderátor Alexander Hemala.

23. duben 2022 45:46

Josef Dvořák si poprvé veřejně postěžoval na maminku a promluvil o rakovině. Myslel, že vše končí

Vyučil se původně automechanikem, ale už tehdy věděl, že auta spravovat nechce. Desítky let baví diváky v divadle, ve filmu i televizi. Kdo by neznal kuchaře Kuřátka nebo některého z pohádkových vodníků. Prošel si i vážnou nemocí. Kdo mu byl největší oporou? A jak hodlá oslavit životní jubileum? Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec Josef Dvořák.

20. duben 2022 37:46

Tátu odvezli do Gulagu, zemřel. Nikdy jim neodpustím, vzpomíná babička z filmu Kolja Malkina

Asi už navždy zůstane babičkou filmového Kolji, přestože vytvořila desítky dalších rolí. Oscarový snímek natočený v Praze jí zajistil kariéru a také pomohl k českému občanství. To, že si ji občas pletou s Ruskou, ji štve. Sověti jí v podstatě zabili tatínka, kterého poslali do gulagu. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla herečka Lilian Malkina.