NejnovějšíPřed čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: Zdeněk Troška o Jiřině Jiráskové: Před smrtí se mi omluvila a přiznala, že mi ublížila

Odmala žije v malé jihočeské vísce, kterou už jako začínající filmař proslavil díky své nepřekonatelné trilogii. V podstatě jen zaznamenal běžný život na tehdejším venkově. Natočil i řadu pohádek a zrežíroval i několik oper. Opravdu se už odebral do důchodu nebo nás ještě něčím překvapí? Na to v talk show Face to Face odpovídal režisér Zdeněk Troška.

01:03:04

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Před týdnem 45:57

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě dcery

Začínal jako jazzman a dnes je jedním z nejznámějších popových zpěváků, hitmakerů. Vyrostly na něm a na jeho koncerty chodí téměř čtyři generace fanoušků. Loni oslavil životní jubileum i čtyřicet let na scéně. Jeho dosavadní život nebyl vždy jen o slávě, penězích a úspěchu. I o tom v talk show Face To Face mluvil skladatel a zpěvák Michal David.

Před 2 týdny 35:44

Vilík z Ordinace zhubnul 20 kilo. Pravděpodobně mám nějakou psychickou poruchu, přiznal herec

Kvůli roli sanitáře Vilíka v seriálu Ordinaci ho museli uměle vycpávat, aby byl tlustší, zároveň se mu ale podařilo zhubnout 20 kg. Občas si ho prý pletou se slavným písničkářem. Kromě herectví patří mezi jeho vášně kouzlení, a tak část honorářů padá právě i tímto směrem. Hostem talk show Face To Face byl herec a iluzionista Roman Štabrňák.

Před 2 týdny 33:45

Herec Igor Chmela promluvil o tajemství slavné Partičky, Alzheimerově chorobě i práci pečovatele

Letos oslavil padesátiny. Kromě seriálů, filmů se věnuje divadlu a taky fotí. Proslavil se jako součást improvizační show Partička. Za manželku má herečku a v době covidu si zkusil práci ošetřovatele. Teď o tom chystá i film. Hostem Face To Face byl herec, moderátor a dabér Igor Chmela.

Před 3 týdny 38:33

O plastických operacích s Doc. Měšťákem: Rozhovor pro každou ženu, která se chystá na zvětšení prsou

Je českým plastickým chirurgem, je synem slavného otce ve stejném oboru. Nezabývá se jen estetickými úpravami prsou, tváře, a dalších částí těla, ale především rekonstrukcemi prsní tkáně a břišní stěny po onkologických onemocněních. A varuje před nehybností obličejů kvůli přemíře výplní či botoxu. Hostem talk show Face To Face byl doc. MUDr. Ondřej Měšťák.

7. listopad 2021 29:16

Veterinář Zahrádka: I zvířata někdy takzvaně zázračně vstávají z mrtvých a často žijí jen kvůli nám

Zatímco lékařů pro lidi je mnohde velký nedostatek, veterinářů je rekordně mnoho. V ČR okolo 3800 a někteří se musejí hodně otáčet, aby měli dobrou a stálou klientelu. Co nejvíce naše domácí mazlíčky trápí, jak jim můžeme nevědomky ublížit a co trápí veterináře? I na to v talk show Face To Face odpovídal MVDr. Františka Zahrádka, který jako jediný v ČR provozuje také hyrudoterapii.

5. listopad 2021 27:31

Rozhovor, který by měl slyšet každý, kdo se rád napije. Abstinující alkoholička si prošla peklem

Češi jsou třetí největší konzumenti alkoholu na světě. Závislými nejsou jen muži, ale také ženy, a to ne v rozhodně malé míře. Se svými zkušenostmi, pohnutkami, pocity i jakýmsi vzkazem pro ostatní, přišla do talk show Face To Face popovídat autorka blogu Zápisník alkoholičky a maminka dvou dětí Michaela Duffková.

25. říjen 2021 33:26

Míša Dolinová jak ji neznáte. Přiznala vztah s o 38 let starším mužem a promluvila i o plastikách

Diváci ji znají hlavně z televizní obrazovky, kde moderovala nejprve Snídani s Novou a pak počasí. Proslula i svým meteorologickým přeřekem Sněhánky, jenž se stal pojmem. Dnes je hlavně herečkou. V době covidu si našla jinou práci, aby se prý, jak sama říká, nezbláznila ona ani její manžel, který je soudce. Hostem talk show Face To Face byla herečka a moderátorka Michaela Dolinová.

24. říjen 2021 40:30

Politolog o krizové situaci s prezidentem, o Klausovi i Babišovi. Kdo nahradí Zemana a co bude dál?

Specializuje se na politický management, politickou komunikaci a volební marketing. Je autorem několika odborných knih, cvičebnic, desítek studií a článků. Do talk show Face To Face přišel politolog Jan Kubáček zhodnotit aktuální politickou situaci povolební i týkající se situace kolem prezidenta Miloše Zemana.

21. říjen 2021 41:47

Jediný český břichomluvec Zdenek Polach a jeho Matýsek: Odbourali moderátora vtipnými odpověďmi

Původně vystudoval obor chovatelství cizokrajných zvířat, pak působil jako žonglér a komický kouzelník. Dnes je jediným profesionálním břichomluvcem u nás. Prošel soutěž Česko Slovensko má talent a procestoval téměř celý svět. Se svou show jezdí na zaoceánských lodích a vystupuje s desítkou vtipných loutek. Hostem talk show byl Zdenek Polach a jeho Matýsek