Kolo na kolo
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Extra kolo: Neúspěšní vzhlíží k Baku

Co přinesly uplynulé dny, to shrnuje 'Extra kolo'. Například dusno u Mercedesu, nezlomný optimismus u Ferrari, nervozitu u McLarenu, obdiv nad Aston Martinem, opatrné vyčkávání Red Bullu či návrat Jensona Buttona a Kimiho 'fucking finally' Räikkönena do závodů.

10:32

Kolo na kolo

Vydává: Tom Richtr F1 a hosté

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Web

Před dvěma dny 01:01:59

InstaPokec z Džiddy: Verstappenovy šachy s Pérezem a strašidelné scénáře kolem Alonsova (ne)trestu

Max Verstappen svou cestou k perfekcionismu dělá vrásky na čele nejen Sergiu Pérezovi, ale také celému týmu. Nahlédněte do hlubin událostí mezi piloty Red Bullu v závěru Velké ceny Saúdské Arábie a pomozte nám rozluštit, na čí straně je pravda: Na straně jezdce, nebo na straně týmu?! Poodhalíme naše obavy toho, jak moc velké problémy má Mercedes, ale i Ferrari. A při poslechu toho, jako možné sportovní katastrofy mohly způsobit zmatek kolem Alonsova trestu / netrestu, leze mráz po zádech! Je tu nejnovější InstaPokec z Džiddy, nejštavnatější podcast o formuli 1: jedna vášeň - společný zážitek. Kupujte vstupenky na představení KOLO NA KOLO OKOLO Česka na www.kolonakolo.cz

Před 2 týdny 46:21

InstaPokec z Bahrajnu: Sprcha pro Mercedes, Leclerc v problémech a odkud je DNA Astonu

Jaké závěry lze učinit po první velké ceně, jestli vůbec nějaké? Co po ledové sprše chystá Mercedes a jak dlouho mu to bude trvat? Proč je Leclerc v problémech už teď? A proč fandit, i kdyby to měla být sezona v dominantním podání Red Bullu? Kdy se začalo pracovat na tom, že letošní Aston Martin má DNA Red Bullu? A k tomu nejvýraznější příběhy víkendu v Bahrajnu. Pozávodní InstaPokec v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo je tu!

Před 3 týdny 51:18

Kdo je na tom dobře, a kdo hůře, na začátku nové sezony formule 1

Jaké je rozložení sil, to je nejfrekventovanější otázkou těchto dní. Prostudovali jsme data, vyslechli si piloty, šéfy týmů, posbírali názory odborníků a zákulisní šeptandu, a dali dohromady nejucelenějších obrázek situace před startem nového ročníku formule 1!

23. únor 2023 07:28

Extra kolo: Ohořelý Grosjeanův vůz na výstavě a vyšachovaný Stroll

Mimořádna výstava v Madridu stojí za vidění - ještě kdyby existovalo přímé letecké spojení! Probíhají námluvy mezi týmy a dodavateli motorů a Honda se rozmýšlí a rozmýšlí... Nešťastník Stroll nenastoupí do testů, ale stihne sezonu?! A na co se těšit v nejbližší budoucnosti? Týdenní souhrn v EXTRA KOLO Vaška Štěpánka!

17. únor 2023 07:58

Extra kolo: O kolik zrychlí černá na voze F1?

To nejzajímavější z dokonaného představení formulí pro letošní mistrovství světa F1. Černá je v módě. A víte proč? Nejde o estetiku. Jde o rychlost! Týdenní souhrn v epizodě Extra kolo. Ta láká na dvě novinky příští týden ;)

8. únor 2023 08:14

Extra kolo: Rozšíření týmů F1 a návrat Fordu

O formuli 1 je zájem, ale kolik nových týmů takový zájem přinese? Ford se vrací do F1. Manažerské vrtochy u Williamsu. Představila se Alfa Romeo. Vyprodaný 100. závod Le Mans. A na co se těšit příští týden? Vše podstatné v nejnovějším týdeníku EXTRA KOLO!

2. únor 2023 07:05

Extra kolo: Dvě zaměstnání Micka Schumachera a Haas potřetí ve stejné řece

Schumacher měl strach, jestli ve formuli 1 vydrží. Teď má dvě zaměstnání. Kolik stojí šampionát F1? Můžeme se dočkat návratu značky Ford? Haas potřetí ve stejné řece. A na co se těšit příští týden? Vašek Štapánek o všem podstatném a důležitém v novém pravidelném týdeníku EXTRA KOLO!

24. leden 2023 01:19:16

Se ženami o ženách ve formuli 1

Kdo kvalifikovanější by se měl vyjadřovat na téma "ženy ve vrocholovém motorsportu" než právě ony? V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo jsme přivítali zkušené a rychlé závodnice Gabrielu Jílkovou a Michaelu Dorčíkovou. Byla z toho hodně poutavá, otevřená a také velmi inspirativní debata. Obsah: 00:00 - Intro a představení 03:33 - Co říkáte na sérii iniciativ 'Žen do F1' 07:03 - Jsou speciální šampionáty pro ženy jejich separováním? 16:13 - Rovnost příležitostí mezi muži a ženami - Míša 19:48 - Rovnost příležitostí mezi muži a ženami - Gábi 22:00 - Kdybychom měli tu moc, co udělat jinak? 26:20 - Jak odhalit talent a jak jej podpořit 32:13 - Puberta jako jeden velký filtr 38:39 - Udělaly by Míša nebo Gábi něco jinak ve svých kariérách? 43:59 - Jiří Košta o předsudcích v motorsportu 48:03 - Tomáš Richtr v koncích - být někým vlivným, co byste mi poradili? 50:17 - Naražíte nebo naráželi jste na problémy související ryze s tím, že jste ženy? (Míša) 55:31 - Naražíte nebo naráželi jste na problémy související ryze s tím, že jste ženy? (Gábi) 58:35 - Rozdíly ve fyzické výbavě žen a mužů. Překážka, nebo předsudek? 1:02:48 - Kým bys měl být, abys ovlinil to, že už se nebude tvrdit, jak ženy nemají takové příležitosti jako muži 1:12:03 - Tomáš Richtr o zjištění, že během běžných pracovních pohovorů manažeři smýšlí o mužích a ženách jinak 1:14:00 - Na závěr poselství malým holkám a mladým děvčatům Poslední věta má být: "Mějte se krásně!" :-D

14. leden 2023 44:19

Bizarní překážky na cestě k 11. týmu F1

Protichůdné zájmy toho, zda mít ve formule 1 více týmů, zní jako neuvěřitelná báchorka. Ale je to opravdu tak! Pojďte s námi nahlédnout do tajů problematiky mít ve formuli 1 více než 10 týmů. Co to znamená pro nové uchazeče Cadillac či Porsche. A pojďme si povyprávět příběhy řady týmů, které si na snaze vstoupit do formule 1 (a uspět v ní) vylámaly zuby!