Pohřešovaní
22. únor 2023

Poslechněte si podcast: Willow: Existuje duše?

Existenci duše zatím neumíme vědecky dokázat, to ale neznamená, že neexistuje! Bez duše bychom byli jen tělesné schránky bez reakce. Když odejde duše, tělo umírá...

23:26

Pohřešovaní

Vydává: Iveta Mauci | Ženy2000

Zmizeli beze stopy. Utekli, zemřeli a nebo byli uneseni? Rodiny stále doufají, že se někde objeví, že se vrátí domů a nebo se nimi alespoň důstojně rozloučí. Kde jsou a co se vlastně stalo?

Web

25. květen 2023 09:28

Madeleine McCannová(3): Policie má nové "důvěryhodné" stopy v pátrání po Madeleine McCannové (3), která zmizela v květnu 2007 z Praia da Luz (Portugalsko), dítě je zřejmě mrtvé.

"Pátrání je významné tím, kdo ho vede. Německé úřady, státní zástupci a vyšetřovatelé jsou obvykle velmi konzervativní. Takže když řeknou něco definitivního, víte, že mají dostatečné informace. Jsou naprosto neoblomní ve dvou věcech - zaprvé, že mají správného podezřelého a zadruhé, že Madeleine je mrtvá."

12. květen 2023 03:06

Jana Buráňová (81): V Břidličné na Bruntálsku stále pátrají po seniorce, která odešla z domu v papučích, hledá ji rodina i policie

Jana Buráňová (81), odešla v pátek, 15. dubna 2023, z rodinného domu. Dům opustila dokonce v papučích a zmizela neznámo kam. Nikdo neví proč. Prostě z ničeho nic odešla. * Žena je vysoká 155 až 160 cm, zdánlivého stáří 75 až 80 let. Je štíhlé postavy, má šedé vlasy a hnědé oči. Podrobnější popis toho, co by mohla mít na sobě, zatím není k dispozici. Rodina pouze potvrdila, že odešla v papučích.

1. květen 2023 03:37

Marie Pajerová (41): V den zmizení slavila ve Světlé nad Sázavou své narozeniny, konkrétně 11. ledna 2007. Kolem půlnoci oslava skončila, odešla a tehdy se po ženě slehla zem

O půl roku později vytáhli náhodní svědci z rybníka mezi Lipničkou a Dolním Městem u Světlé nad Sázavou balík. V něm se, jak se později ukázalo, nacházelo oblečení Marie, které v den zmizení měla na sobě včetně dokladů, peněz a telefonu. Policisté následně prohledali okolí včetně rybníku, nic to ale nepřineslo a Marii se vypátrat nepodařilo.

30. duben 2023 06:00

Míša Patricie Muzikářová (12/19): Po školačce se před šesti lety slehla zem, policie dodnes nemá žádné stopy. Letos by ji bylo 19 let, po dívce se stále pátrá!

Kriminalisté vyslechli desítky lidí včetně rodiny, kamarádů a spolužáků. Prohlédli stovky hodin kamerových záznamů, prověřili desítky tipů od lidí. Policisté, strážníci i desítky dobrovolníků prohledávali okolí dívčina bydliště, pátrali v lesích na Ústecku i na místní skládce. Prolezli také kanály, popelnice i okolní garáže. Ale NIC. Míša zmizela beze stopy.... Objeví se někdy? Vrátí se domů? A nebo se najdou její pozůstatky a bude moci být alespoň důstojně pohřbena? Co se jí stalo?

Sezóna 1Epizoda 130. duben 2023 04:52

Valerie Kvasničková (6): V roce 2017 beze stopy zmizela a dodnes se neví, co se s ní stalo. Sociální pracovnice si ničeho nevšimla, pohřešovat ji začali až v srpnu 2018!

Soňa Kvasničková dostala v roce 2016 čtyři vnoučata do péče poté, kdy zemřel její pětadvacetiletý syn – otec dětí – a jejich matka se o ně nemohla postarat. Podle vyšetřovatelů je ale trýznila, nejvíc drobnou Valerii, narozenou 23.11.2011. Pátrání vyhlášeno 19.8.2018. . Podle Městského soudu v Praze, který Kvasničkovou poslal na osm let do vězení, ji mlátila téměř denně.  Pěstmi, vařečkou, tyčí od vysavače, páskem, kopala do ní, tahala ji za vlasy, smýkala s ní, házela o zeď, tloukla hlavou o zem. Když dívka plakala, strkala jí do úst hadr. Svazovala jí ruce a nohy punčochou, poutala k topení nebo k záchodové míse, kde ji nechávala dlouhé hodiny po tmě o hladu a žízni. Modřiny na těle maskovala pudrem nebo obvazy. Z toho všeho obžaloba Kvasničkovou vinila. 

28. únor 2023 11:38

Willow: Duch na fotografii, pravda nebo podvrh?

Čím kvalitnější techniku lidé používají, tím častěji se stává, že zachytí něco podivného... Jde o podvrhy a nebo skutečně něco existuje, jen to nevidíme pouhým zrakem?

28. únor 2023 26:25

Willow: Spící prorok a děsivé předpovědi

Jak předpovídal budoucnost americký senzibil 20. století, Edgar Cayce, přezdívaný „Spící prorok“?

22. únor 2023 09:28

Willow: Almanach tajemna: KÓMA

KÓMA není stav duše, ale odpojení duše od těla a to doslova. 

22. únor 2023 11:27

Willow: Jak komunikovat s Anděly a Archanděly

Jak si přivolat do života pomoc nebo ochranu? Komunikujte s Anděly a Archanděly. Jak s nimi komunikovat? Jak poznáte, co vám chtějí sdělit?