Kryptonovinky.cz
11. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Ethereum +14%, CEL +32% - kryptotrh roste

Trhu s kryptoměnami se ve všeobecnosti zlepšila nálada, k čemu přispěly i čerstvé informace o vývoji inflaci v USA, ale i určitě i spuštění posledního testnetu Ethereum před jeho přechodem na PoS. Zaujaly i novinky, podle kterých jsou cross-chain mosty oblíbeným nástrojem na praní špinavých peněz.

25:55

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Před dvěma dny 21:56

Míří Bitcoin k 25 000 USD?

Bitcoin míří k ceně 25 000 USD, ale na trhu začíná být chamtivost. Analýza z onchain dát ukazuje, že víc investorů je už v plusu a dokonce se zdá, že i ti kteří nakupovali BTC v roku 2019. Je tu přehled dnešních zpráv ze světa kryptoměn.

Před pěti dny 17:59

Bitcoin je no. 1.

Bitcoin je aktuálně číslo 1. podle Goldman Sachs, SEC zamítla další Bitcoin ETF a podle Edwardsa je investování do BTC v aktuální situaci skvělou příležitostí pro dlouhodobých investorů. Je tu dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před šesti dny 16:21

Přijde nepříjemné období pro Bitcoin v druhem půlroku?

Cena Bitcoinu by mohla opět oslabit v druhém půlroku, varuje Lyn Aldenová. Americká politička chce udělat v Arizoně BTC zákonným platidlem a její kolegyňe Elizabeth Warrenová se zase těší tomu, že SEC šlape kryptotrhu po krku. Je tu dnešní přehled TOP zpráv.

Před týdnem 22:16

SEC vs. Grayscale a nové "krypto" pravidla pro banky v EÚ

Bitcoin ETF v USA stále není, ale podle nejnovějších zpráv by se věc mohla tento rok posunout o krok dále. V EÚ se banky dočkají nových pravidel se zacházení s kryptoměnami, Blockstream získal nové peníze v dalším kole financování a Jim Cramer porovnával BTC se zlatem. I dnes je tu přehled TOP zajímavosti ze světa kryptoměn.

Před týdnem 19:54

BTC hodleři pevně drží, těžaři prodávají

Bitcoinoví hodleři nemění svoji strategii ani v čase růstu ceny BTC, mineři však poměrně ve velkém prodávají. Bitcoin rozzářil Berlín a Ethereum je blíže k hardfoku Shanghai. I o tom v dnešním souhrně top zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 23:21

Bankrot Genesis a vzkříšení FTX?

Kryptoměnová společnost Genesis oficiálně zbankrotovala, Arthur Hayes varuje, že BTC může padnout na nové dno tohoto cyklu a FTX by teoreticky mohla ožít. Jsou tu dnešní TOP zprávy ze světa kryptoměn.

Před týdnem 21:37

Píše se další bankrot významné krypto firmy?

Vypadá to tak, že v nejbližších dnech může společnost Genesis vyhlásit bankrot, čím se stane další velkou firmou, která nezvládne probíhající kryptozimu. Mezitím zaujaly i zprávy o vývojářích Ethereum, raste tokenu FTT, ohledem kauzy Ripple vs. SEC či o regulaci MiCA.

Před 2 týdny 24:53

Jak je na tom Bitcoin po růstu nad $20 000?

Bitcoin je po delší době nad cenou 21 tisíc dolarů, čím smazal všechny ztráty po kolapsu burzy FTX. Nadějně vypadají i některé onchain data a zvláštností je vytrácející se korelace s akciovým trhem.

Před 2 týdny 14:04

Bitcoin po delší době posílil nad $18 000

Cena Bitcoinu se po delší době přešvihla přes 18 000 dolarů. Pomoct mohly i dobré zprávy ohledem zkrachovalé burzy FTX nebo investice do společnosti Microstrategy. Je tu tradiční přehled top zpráv dne.

Před 3 týdny 19:25

Problémy BUSD a Digital Currency Group

Stablecoin BUSD na Binance Smart Chain ne vždy ideálně pegoval k americkému dolaru. Krize Digtral Currency Group může zásadně ovlivnit náladu na kryptotrhu a Coinbase přistupuje k dalšímu propouštění. I o tom v dnešním přehledu top zpráv ze světa kryptoměn.