EquiRadio.cz
20. říjen 2022

Poslechněte si podcast: EquiRadio slaví první rok. Odvysílali jsme během něj 650 příspěvků

Ve čtvrtek 20. října to je přesně jeden rok od chvíle, kdy internetovou televizi EquiTV doplnilo EquiRadio. Podcasty pro vás sice připravujeme již od srpna 2019, ale až o více jak dva roky později jsme výrobu audio příspěvků rozjeli naplno.

01:45

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 29:35

Malé vítězství pro fiakry, velký otazník pro budoucnost koní v Praze

Nejméně do konce roku 2023 by fiakry neměly zmizet z pražských ulic. Nad budoucností koní nejen v našem hlavním městě, ale v celé společnosti, však visí otazník. „Neměly by být nečinné ostatní jezdecké disciplíny,“ varuje Václav Luka před radikály.

Včera 01:30:09

Radek Rouč: Mohu slíbit, že budeme jinak komunikovat. Pořád to neumíme

Prezident České jezdecké federace Radek Rouč v hodinu a půl dlouhém exkluzivním rozhovoru pro EquiRadio podrobně vysvětluje problematiku kolem nového sazebníku poplatků, jednání Rady ČJF i chybné komunikace směrem k veřejnosti a ke členské základně.

Před dvěma dny 07:50

Ondřej Pospíšil: Bereme to jako výzvu. Všichni máme podobný směr

V úterý 24. ledna proběhla severočeská konference ČJF, při níž se kompletně změnilo složení oblastního výboru. „Někdy je lepší něco změnit od základu než pokračovat v něčem, co nebylo tak úplně podle představ,“ říká nový předseda Ondřej Pospíšil.

Před dvěma dny 11:45

Radovan Šalek: Všichni v Severomoravské oblasti jsou členy našeho týmu

Předsedou oblastního výboru Severomoravské oblasti ČJF byl zvolen opět Radovan Šalek. „Jsem moc rád, že oblastní výbor je ve složení, ve kterém jsme si na sebe zvykli, a kde má každý své místo,“ uvedl mimo jiného v rozhovoru pro EquiRadio.

Před dvěma dny 15:59

Josef Dufek: Pozvánka do Dubaje? Skvělá zpráva pro celý český turf

V unikátní situaci se na začátku roku ocitli manželé Jana a Josef Dufkovi. Koně jejich rodinné stáje se aktuálně připravují na dostihy v Dubaji, Francii i Saúdské Arábii. O zákulisí smělých mezinárodních plánů vypráví Josef Dufek v novém podcastu.

Před třemi dny 36:23

Hana a Johana Vášáryovy v Talkshow ER: Večer je zákaz mluvit o koních

Johana Vášáryová jde ve šlépějích své maminky Hany v drezurní kariéře, ale oblíbila si i parkur. Koním se věnuje celá rodina, a tak se Hanka snaží nastavit nějaké hranice. V Talkshow EquiRadia obě potvrdily, že nebavit se doma o koních jde jen těžko.

Před čtyřmi dny 03:01

Horká hlava i velký talent Vamos Amigos. Byl oporou dánského týmu

Sezona 2022 byla pro dánskou drezurní reprezentaci přelomová. Nejdřív si v Cáchách dojeli pro první vítězství v Poháru národů a o měsíc později získali zlato na mistrovství světa v Herningu. U obou úspěchů byli Cathrine Dufour a Vamos Amigos.

Před pěti dny 04:34

Classic Moet je dle Jonelle Price drsná klisna. Jezdí na ní nejraději

Novozélandská reprezentantka ve všestrannosti a aktuálně druhá jezdkyně světového žebříčku Jonelle Price zažila devítiletou spolupráci s temperamentní klisnou Classic Moet. Jonelle o ní říká, že to je „nejrychlejší holka na světě“.

Před šesti dny 08:56

Mostek nahradí účko. Jandl se s týmem chystá na start Zimního poháru

Většina vozatajů se již nemůže dočkat zahajovacího mítinku Zimního jezdeckého poháru, který se odehraje 28. ledna v Hradištku u Sadské. Jeho organizátorem je Jaroslav Jandl s jeho týmem ze Semic. V rozhovoru prozradil detaily o přípravách.

Před týdnem 10:26

Pejos: Diskuze při konferenci byla vášnivá. Točila se kolem poplatků

Staronovým předsedou výboru Královéhradecké oblasti ČJF je Alek Pejos, který získal přes 90 % hlasů. Jak zmínil v rozhovoru, delegáti konference, která se konala ve čtvrtek 19. ledna ve Smiřicích, vášnivě diskutovali na téma zvýšení poplatků ČJF.