Před třemi dny

Poslechněte si podcast: S koněm po Lamazovi ovládla La Baule. Návrat Beth Underhill do sportu

Šedesátiletá Kanaďanka Beth Underhill vyhrála v nedávné Rolex Grand Prix v La Baule. Jezdkyně zažila vrchol kariéry v minulém století. Návrat do vysokého sportu jí umožnil nemocný kamarád Eric Lamaze, který jí věřil a přenechal jí některé své koně.

06:10

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 23:57

Mertová: Prošla jsem mnoha disciplínami. All around byl nejdostupnější

Za svoji jezdeckou kariéru prošla Jitka Mertová všemi možnými disciplínami. Začínala těmi all aroundovými, úspěšná byla i v dobytkářských třídách, ale její nejoblíbenější disciplínou je reining. Ve westernovém podcastu hovořila také o trénování koní.

Včera 05:15

Catch Me Not S dával všem zabrat. Nedal se chytit, řekl Fredricson

Dvojici Peder Fredricson a Catch Me Not S vyšla výborně sezona 2021. Bělouš je jedním z top koní švédského parkurového šampiona, který se dokonce rozhodoval právě mezi ním a hnědákem All Inem, kterého z nich poveze na olympiádu do Tokia.

Před dvěma dny 06:26

Zamico jistě ovládl Velkou jarní cenu v Chuchle Areně Praha

V Chuchle Areně Praha proběhl další zajímavý dostih letošní sezony 101. Conseq Velká jarní cena. O průběhu tohoto dostihu a dalších zajímavostech tohoto víkendu jsme si povídali na EquiRadiu s reportérem Martinem Cápem.

Před dvěma dny 20:08

Eldhestar: Místo, kde zažijete islandské koně na vlastní kůži

Na Islandu, v zemi ohně a ledu, najdete jen jedno koňské plemeno, a to islandského koně. Po celém světě je zaregistrováno více než čtvrt milionu islandských koní, z toho čtyřicet procent žije právě na Islandu.

Před třemi dny 07:28

Global Champions v Madridu: Prague Lions byli osmí. GP pro Thijssen

V Madridu pokračovala čtvrtým kolem parkurová série Global Champions. V týmové lize vyhráli Berlin Eagles, kteří současně vedou průběžné pořadí. Do rozeskakování Grand Prix postoupilo deset dvojic, a která vyhrála, to vám prozradíme v našem souhrnu.

Před čtyřmi dny 02:13

Fanclub: Získejte 300 Kč na nákup u JanaHorse do konce května 2022

Chcete získat jeden ze šesti poukazů v hodnotě 300 korun na nákup v JanaHorse Karlovy Vary? Stačí být členem našeho fanclubu a máte ho mít! Nemusíte o něj soutěžit, stačí včas napsat. Pokud ještě nejste členem, přihlaste se a my vám ho zarezervujeme.

Před čtyřmi dny 08:28

Příběh Queen Of Beaufay: Z nenápadné klisny klasickou vítězkou

První hříbě, které se narodilo ve francouzském hřebčíně Haras de Beaufay Jiřího Trávníčka, před pár dny vyhrálo Jarní cenu klisen. Dalším cílem Queen Of Beaufay může být České derby, stáj Pegas však disponuje i výbornou Zaracampou.

Před pěti dny 11:20

Dostihy se vrací do Slušovic. V Chuchli se poběží Velká jarní cena

Přinášíme další dostihové dění na EquiRadiu, které jsme tradičně probírali společně s Martinem Cápem. Přiblížili jsme vám program tohoto víkendu v Chuchle Areně Praha, ale také ve Slušovicích, kam se letos poprvé dostihy opět vrací.

Před pěti dny 32:44

Koně mě baví celý život. Zdeněk Goščík vzpomíná na Nitru i Frenštát

Zdeněk Goščík patří mezi nejvýraznější osobnosti československého jezdectví. V úterý 10. května oslavil 80. narozeniny a při té příležitosti v podcastu EquiRadia zavzpomínal na všechny své životní etapy po boku koní, kteří ho provází již od 15 let.