EquiRadio.cz
24. březen 2023

Poslechněte si podcast: All In chtěl skákat výš a cválat rychleji, vzpomínal Peder Fredricson

Hvězdná parkurová dvojice All In a Peder Fredricson byla nejen při olympiádě v Tokiu pilířem švédského týmu. Valach All In spolu se Švédem nasbíral úctyhodnou kolekci trofejí v průběhu kariéry a stal se celebritou v reprezentaci i doma ve stáji.

04:40

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 04:45

Za letní atmosférou do Mostu a Brna. Dostihová pozvánka Equiradia

Šestnáct dostihů na dvou různých závodištích, takové je menu nadcházejícího víkendu. V sobotu se běží v Brně Letní moravská míle a Letní brněnská steeplechase, v neděli přebírá štafetu Most s Cenou jezdectví. Poslechněte si naši dostihovou pozvánku.

Včera 40:13

Libor Hlačík: Dětství v Napajedlích bylo úžasné, pak přišla Amerika

Jako syn dlouholetého šéfa hřebčína Napajedla vyrůstal Libor Hlačík mezi plnokrevníky. K budoucí profesi veterináře ho poprvé nasměřoval legendární Antonín Černocký. V podcastu vypráví o svých zkušenostech ze světa i různých koních, které potkal.

Před dvěma dny 07:38

Do Jítravy dorazí téměř kompletní Top 10 z řebříčku ČSP, láká Suchánek

Sedm z jedenácti jezdců, kteří jsou v aktuálním pořadí žebříčku Českého skokového poháru mezi Top 10, dorazí na čtvrté kolo této domácí parkurové extraligy, které se uskuteční v Jítravě na Liberecku v neděli 11. června. Více prozradí Aleš Suchánek.

Před třemi dny 12:50

Kvůli koním se v Bratislavě uzavřely tři ulice, říká Dorothy Sabová

Do centra Bratislavy již dorazili první koně, kteří se budou od čtvrtka účastnit Danube Equestrian Festivalu na Národním fotbalovém stadionu. Dorothy Sabová prozradila nejen podrobnosti ke složení domácího týmu pro Pohár národů.

Před třemi dny 05:39

Ve Zduchovicích bude mistrovství Evropy. Jsme nadšeni, říká Hassová

ČJF zveřejnila informaci, že se v roce 2025 ve Zduchovicích uskuteční mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v parkurovém skákání. „Jsme nadšení. Už jsme měli pocit, že nejsme pro FEI zásadním pořadatelem,“ uvedla Barbara Hassová.

Před třemi dny 03:32

Serenade předurčuje k drezuře původ a exteriér. Snadno se s ní pracuje

Začátkem dubna startovala při finále drezurního Světového poháru v Omaze klisna jménem Serenade MF. V sedle s Američankou Alice Tarjan, obsadila v závěrečném freestylu devátou příčku. Více o klisně v pořadu To nejlepší z Jezdci.cz na EquiRadiu.

Před čtyřmi dny 02:02

25. ročník CDI Brno: Barbancon vyhrála GP Freestyle. Hattrick Křížové

Program 25. ročníku mezinárodních drezurních závodů CDI v Brně na Panské líše vyvrcholil v neděli 4. června. Hned v první finálové úloze udělala radost českým fanouškům Anna Marie Křížová, která s Diamantinou završila hattrick.

Před čtyřmi dny 01:40

Emilie Pieper hvězdou CSI Zduchovice. Úspěšný byl i Kamil Papoušek

Mezinárodní parkurové závody CSI ve Zduchovicích vyvrcholily v neděli 4. června, kdy hned několik túr mělo na programu soutěže Grand Prix. Mezi nejúspěšnější jezdce se zařadila Němka Emilie Pieper. V Grand Prix se dařilo také Kamilu Papouškovi.

Před pěti dny 08:31

Dostihový víkend: Hattrick na Turf Gala i poslední vstupenky do derby

Jeden z nejrušnějších víkendů dostihové sezony je za námi. V pravidelném zpravodajském vstupu na EquiRadiu shrnujeme sobotní dění kolem Velké červnové ceny v Chuchle Areně Praha, výsledky bratislavského mítinku Turf Gala i klusácké novinky.

Před šesti dny 10:57

Anna Kellnerová: Grand Prix v Saint Tropez byla letos pro nás nejtěžší

Česká reprezentantka Anna Kellnerová se s klisnou Catch Me If You Can Old letos kvalifikovala zatím při všech mítincích Global Champions do Grand Prix. Jak byla spokojena s výkonem v Saint Tropez, to prozradila v sobotním rozhovoru pro EquiRadio.