EquiRadio.cz
22. březen 2023

Poslechněte si podcast: Tereza Svobodová je v Young Riders Academy. Máme hektický plán, uvedla

Parkurová jezdkyně Tereza Svobodová upěla ve výběru do Young Riders Academy 2023 a bude moci absolvovat edukativní program doplněný o tříměsíční trénink s některým špičkovým trenérem. Jak prozradila v rozhovoru, nyní ji čeká velmi rušné jaro.

05:12

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 07:38

Do Jítravy dorazí téměř kompletní Top 10 z řebříčku ČSP, láká Suchánek

Sedm z jedenácti jezdců, kteří jsou v aktuálním pořadí žebříčku Českého skokového poháru mezi Top 10, dorazí na čtvrté kolo této domácí parkurové extraligy, které se uskuteční v Jítravě na Liberecku v neděli 11. června. Více prozradí Aleš Suchánek.

Před dvěma dny 12:50

Kvůli koním se v Bratislavě uzavřely tři ulice, říká Dorothy Sabová

Do centra Bratislavy již dorazili první koně, kteří se budou od čtvrtka účastnit Danube Equestrian Festivalu na Národním fotbalovém stadionu. Dorothy Sabová prozradila nejen podrobnosti ke složení domácího týmu pro Pohár národů.

Před dvěma dny 05:39

Ve Zduchovicích bude mistrovství Evropy. Jsme nadšeni, říká Hassová

ČJF zveřejnila informaci, že se v roce 2025 ve Zduchovicích uskuteční mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců v parkurovém skákání. „Jsme nadšení. Už jsme měli pocit, že nejsme pro FEI zásadním pořadatelem,“ uvedla Barbara Hassová.

Před dvěma dny 03:32

Serenade předurčuje k drezuře původ a exteriér. Snadno se s ní pracuje

Začátkem dubna startovala při finále drezurního Světového poháru v Omaze klisna jménem Serenade MF. V sedle s Američankou Alice Tarjan, obsadila v závěrečném freestylu devátou příčku. Více o klisně v pořadu To nejlepší z Jezdci.cz na EquiRadiu.

Před třemi dny 02:02

25. ročník CDI Brno: Barbancon vyhrála GP Freestyle. Hattrick Křížové

Program 25. ročníku mezinárodních drezurních závodů CDI v Brně na Panské líše vyvrcholil v neděli 4. června. Hned v první finálové úloze udělala radost českým fanouškům Anna Marie Křížová, která s Diamantinou završila hattrick.

Před třemi dny 01:40

Emilie Pieper hvězdou CSI Zduchovice. Úspěšný byl i Kamil Papoušek

Mezinárodní parkurové závody CSI ve Zduchovicích vyvrcholily v neděli 4. června, kdy hned několik túr mělo na programu soutěže Grand Prix. Mezi nejúspěšnější jezdce se zařadila Němka Emilie Pieper. V Grand Prix se dařilo také Kamilu Papouškovi.

Před čtyřmi dny 08:31

Dostihový víkend: Hattrick na Turf Gala i poslední vstupenky do derby

Jeden z nejrušnějších víkendů dostihové sezony je za námi. V pravidelném zpravodajském vstupu na EquiRadiu shrnujeme sobotní dění kolem Velké červnové ceny v Chuchle Areně Praha, výsledky bratislavského mítinku Turf Gala i klusácké novinky.

Před pěti dny 10:57

Anna Kellnerová: Grand Prix v Saint Tropez byla letos pro nás nejtěžší

Česká reprezentantka Anna Kellnerová se s klisnou Catch Me If You Can Old letos kvalifikovala zatím při všech mítincích Global Champions do Grand Prix. Jak byla spokojena s výkonem v Saint Tropez, to prozradila v sobotním rozhovoru pro EquiRadio.

Před šesti dny 10:54

Čtvrté místo ze Saint Tropez je pro nás motivací, říká Anna Kellnerová

Tým Prague Lions obsadil v páteční Global Champions League při pátém kole v Saint Tropez čtvrté místo, přičemž od nejvyšších příček ho dělilo jen pár sekund. „Jsem ráda, jakým způsobem se ukazujeme,“ zhodnotila nejen svůj výkon Anna Kellnerová.

Před šesti dny 01:30:46

Radek Rouč: Výkonný výbor ČJF má nějaký směr. Část lidí jde proti nám

„V rámci České jezdecké federace probíhá boj o to, jakým stylem postupovat, směřovat a jak jít dál,“ říká v devadesátiminutové debatě na EquiRadiu prezident ČJF Radek Rouč. „To, co se nyní děje, je pro mě neuvěřitelné a neakceptovatelné,“ konstatuje.