EquiRadio.cz
5. březen 2023

Poslechněte si podcast: Kateřina Hanušová zářila v Královicích. Uspěla v malé i velké túře ZJP

Velmi vydařený den měla při Zimním jezdeckém poháru v Královicích u Slaného Kateřina Hanušová. V neděli 5. března se uzavřela kvalifikační část tohoto halového seriálu v parkurovém skákání. Máme pro vás aktuální podrobnosti.

13:43

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 04:36

Rošáda na poslední chvíli. Cenu první dámy vyhrála Sparkle Shout

Podle svých slov takřka poslepu přišel žokej Petr Foret k vítězství v sobotní Ceně první dámy ČR na Hipodromu Most. V sedle hnědky Sparkle Shout na poslední chvíli nahradil Aslana Kardanova. Pusťte si reportáž EquiRadia z jediného mítinku víkendu.

Před třemi dny 04:36

Cena první dámy i kilometrový sprint. Pozvánka na dostihy v Mostě

Jediným tuzemským závodištěm, na kterém se tento víkend konají dostihy, je Hipodrom Most. V sobotu 27. května se můžou diváci těšit na Cenu první dámy. Poslechněte si pozvánku na dostihové dění, kterou pro vás každý týden připravujeme na EquiRadiu.

Před čtyřmi dny 12:53

Tomáš Roman: Snažím se jezdit, kde se dá. Startky čtu i pod lavicí

Dostihovou kariéru zahájil teprve loni, na koni poprvé seděl o rok dříve. Slovenský amatérský jezdec Tomáš Roman je vzácný talent a aktuálně dostává stále více příležitostí i v Česku. V podcastu vypráví o svých začátcích, ambicích i vzorech.

Před pěti dny 25:28

Robert Pál: Pro CSIO v Bratislavě jsme našli další ikonické místo

Od 8. do 11. června proběhne na Národním fotbalovém stadionu v Bratislavě druhý ročník Danube Equestrian Festivalu, jehož součástí je opět i EEF Pohár národů. Robert Pál v podcastu EquiRadia prozradil detaily o přípravách této parkurové události.

Před šesti dny 05:33

Harrie Smolders patří k parkurové elitě. V dětství se skoků bál

Skoro žádný šampionát FEI, Pohár národů nebo Světový pohár se neobejde bez nizozemského jezdce Harrieho Smolderse. Už více než deset let nebyl na světovém žebříčku níž, než v top 25. Svého času držel několik měsíců první příčku.

Před týdnem 06:31

Velký návrat bílého Ignaciuse. Je stejně dobrý jako dřív, říká Foret

Sedmiletý veterán Ignacius Reilly ze stáje Syndikát V3J v neděli zopakoval předloňské vítězství ve Velké květnové ceně. V ohlédnutí za dostihovým víkendem jsme mluvili nejen s jeho žokejem Petrem Foretem, ale komentujeme také pařížský úspěch Suroita.

Před týdnem 08:56

Češi jedou z Baborówka spokojeni. Začíná boj o Paříž mezi jednotlivci

Do boje o týmovou kvalifikaci na olympiádu v jezdecké všestrannosti Češi nezasáhli, ale z polského Baborówka si odvážejí cenné zkušenosti. Jak Miroslav Trunda, tak Matěj Sukdolák se i v neděli podělili o nejčerstvější pocity ve vysílání EquiRadia.

Před týdnem 08:40

Nejlepší výsledek, jaký jsem si mohl přát, říká Sukdolák o krosu CCIO

Čeští reprezentanti Miroslav Trunda a Matěj Sukdolák mají za sebou v polském Baborówku náročný kros CCIO4*-L. Spokojen byl především druhý ze zmíněných jezdců, který s Qaidem dokončil terénní zkoušku pouze s menší penalizací za čas.

Před týdnem 14:15

Češi komentují úvod CCIO4*-L v Baborówku. Drezura s trochou neklidu

Páteční drezurní zkouškou zahájila olympijská kvalifikace divizie C v polském Baborówku. V exkluzivním rozhovoru pro EquiRadio vysvětlil Miloslav Příhoda, proč nakonec do soutěže nenastoupil. Matěj Sukdolák hodnotí svůj úvodní výkon s Qaidem.

Před týdnem 06:16

Silná první kvalifikace přišla o Evžena, Josephino se ukáže v Chuchli

Čtrnáct dostihů na dvou různých závodištích nabídne nadcházející víkend. V sobotní první kvalifikaci na Velkou pardubickou se vrací úřadující vítěz vrcholu překážkové sezony Mr Spex, o den později hostí Chuchle Arena Praha Velkou květnovou cenu.