EquiRadio.cz
16. listopad 2022

Poslechněte si podcast: 20 minut o Prague Playoffs: Vše, co musíte vědět o parkurové akci roku

Kdo budou hlavní osobnosti letošního Prague Playoffs, jak sehnat vstupenky a kde najdete živé vysílání z O2 areny? Galashow světového parkuru je za dveřmi, letošní ročník se koná od 17. do 20. 11. V podcastu EquiRadia pro vás máme užitečné tipy.

19:42

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 26:00

Radek Holčák: Čekali jsme na novou generaci. Letos mám velká očekávání

Kvalitní sestava tříletých pro klasické dostihy, ale i naděje pro Velkou pardubickou. Trenér Radek Holčák věří, že jeho stáj může v letošní sezoně míchat kartami na nejvyšší scéně. V podcastu EquiRadia přišla řeč i na zimu ve Velkých Karlovicích.

Včera 15:58

Aleš Suchánek: Komise pořadatelů je velmi platným článkem systému ČJF

Již třičtvrtě roku funguje v rámci České jezdecké federace komise pořadatelů, jejíž předsedou je Aleš Suchánek. Co za uplynulých devět měsíců řešila a jakými aktuálními tématy se zabývá v této době, na to jsme se zeptali v krátkém rozhovoru.

Před dvěma dny 04:43

Rothchild udělil Mclainu Wardovi v kariéře mnoho cenných lekcí

Mclain Ward je jedním z nejúspěšnějších amerických parkurových jezdců. Úspěchy získával s ryzákem Rothchildem, jehož původně vůbec nechtěl jezdit a o němž říká, že mu udělil mnoho cenných lekcí. Valach, který už ukončil kariéru, má zvláštní libůstky.

Před třemi dny 07:49

Mestenhauserová vyhrála první kolo Zimního poháru 2023 v Královicích

Parkurová část Zimního jezdeckého poháru 2023 měla na programu úvodní mítink v neděli 5. února v Královicích u Slaného. Hlavní soutěž na stupni obtížnosti S* vyhrála Kateřina Mestenhauserová v sedle Dibadu, která jako jediná skončila bez penalizace.

Před čtyřmi dny 17:34

Veronika Dáňová: Hodně věcí se na Vysočině povedlo, ale vnímám rezervy

S velkou pravděpodobností nahradí Jaroslava Grodla na pozici předsedy výboru oblasti Vysočina Veronika Dáňová. V rozhovoru pro EquiRadio hovořila nejen o svých cílech v rámci činnosti pro ČJF, ale také vlastních zkušenostech v jezdeckém sportu.

Před pěti dny 19:18

Jaroslav Grodl odchází z oblastního výboru na Vysočině. Prozradil proč

Na pozici předsedy oblastního výboru Vysočiny pod hlavičkou České jezdecké federace již nekandiduje Jaroslav Grodl. Nechce být ani řadovým členem, kterým byl tři volební období. Podrobnosti prozradil v rozhovoru pro EquiRadio.

Před pěti dny 03:36

Britům roste velký talent. Raketový vzestup prožívá Alice Casburn

Britská jezdkyně Alice Casburn rozvířila v poslední době vody světové všestrannosti. Dokázala dokončit jednu z nejtěžších soutěží na této planetě CCI5* v anglickém Burghley a umístit se v top 5. To je samo o sobě úspěch, po kterém touží mnoho jezdců.

Před šesti dny 05:06

Na Zimní jezdecký pohár dorazí do Královic i několik koní z Německa

První kolo Zimního jezdeckého poháru 2023 v parkurovém skákání proběhne v neděli 5. února. Do Královic u Slaného dorazí i několik zahraničních účastníků. „Máme přihlášeno asi osm koní z Německa,“ prozradil pořadatel závodů Aleš Suchánek.

Před týdnem 19:29

Michal Demo: Místní pekař si koupil koně a o mém osudu bylo rozhodnuto

Na první pohled se pro Michala Dema nic nezměnilo, stále se stará o koně agilní Stáje Březová. Populární slovenský žokej je ale nyní také trenérem. Na co se těší, jaké naděje má ve stáji a jak to kdysi celé začalo, vypráví v podcastu EquiRadia.

Před týdnem 11:55

Zdeněk Hruška: Některé věci chceme v oblasti změnit, na nějaké navázat

Jediným kandidátem na pozici předsedy výboru Jihočeské oblasti ČJF bude na konferenci, která se koná 1. února v Češňovicích, je Zdeněk Hruška. V rozhovoru pro EquiRadio představil svůj tým i hlavní cíle, s nimiž se budou ucházet o hlasy voličů.