NejnovějšíDnes

Poslechněte si podcast: Jan Rája: Baví mě "udělat" koně. Jako žokeji mi nejvíc daly kobyly

Kariéru šampiona rovinových žokejů Jana Ráji ukončil stále neúprosnější boj s váhou. V podcastu vzpomíná na začátky v JZD Slušovice i své oblíbené koně a popisuje, co ho v dostizích nejvíce baví. "Dobrého koně si musíte vychovat a udělat," říká.

33:22

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 49:18

Macečková: Odmala jsem asistovala u porodů a starala se o hříbata

Ve středočeské Kolči se Gabriela Macečková stará na klinice Equiwell o březí klisny s rizikem komplikovaného porodu, ale také o osiřelá či předčasně narozená hříbata. V podcastu EquiRadia prozradila, že se k reprodukci koní dostala již v dětství.

Před dvěma dny 11:54

Příhoda: Závody v Haras du Pin sedly před mistrovstvím světa výborně

Mezinárodní závody CCIO4*-NC-S ve francouzském Haras du Pin byly pro Miloslava Příhodu s Ferreolusem ideální přípravou před blížícím se mistrovstvím světa všestrannosti v italském Pratoni del Vivaro. O dojmy z jejich průběhu se podělil v rozhovoru.

Před dvěma dny 04:30

Netolický hattrick žokeje Jana Odložila. V Chuchli se prosadil Leroy W

V neděli 14. srpna byly k vidění dostihy na závodišti v Netolicích. Dobře si tam vedl žokej Jan Odložil, který zvítězil také v hlavním dostihu v Ceně Charvát Group s.r.o. zadrženě se Sweet Red Wine. Mezi klusáky v Chuchli se dařilo koním stáje Vávra.

Před dvěma dny 03:29

Svéhlavá bělka Coree dosáhla s Watheletem na mnoho významných úspěchů

Výjimečnou sezonou v kariéře Coree byla ta s číslovkou 2017. S Watheletem vyhrála Grand Prix World Cup při CSI5* v Lipsku, dále dosáhla na ceněnou trofej z Rolex Grand Prix v Cáchách a v závěru roku dojela třetí v další Rolex Velké ceně v Ženevě.

Před třemi dny 07:34

Šteflová, Havlíčková, Kotyzová a Civišová hodnotí drezurní šampionát

V neděli 14. srpna vyvrcholilo v Brně na Panské líše mistrovství ČR v drezuře třetími koly kategorií starších juniorů, jezdců do 25 let a seniorů, kteří byli rozděleni do malé a velké rundy. Se všemi čtyřmi vítězi jsme natočili krátké rozhovory.

Před pěti dny 09:08

Herning 2022: Na posledních pět překážek chyběla síla, hodnotí Opatrný

Aleš Opatrný s Forewerem má za sebou třetí start na mistrovství světa v Herningu. Parkur s výškou do 165 centimetrů dokončil s 16 body, které nasbíral až v poslední třetině kurzu. „Bojoval s tím, ale ta šťáva mu dneska došla,“ zhodnotil v rozhovoru.

Před šesti dny 04:08

MS v Herningu: Gangster je čím dál lepší, chválí ho Vladimír Tretera

Do páteční části parkurového mistrovství světa v dánském Herningu postupuje z Čechů pouze Aleš Opatrný s Forewerem, jenž je průběžně na 36. místě. Vladimír Tretera s Gangstrem končí šampionát na 75. pozici. O své dojmy se podělil v krátkém rozhovoru.

Před šesti dny 05:52

Herning 2022: Forewer skákal fantasticky. Chyba mě mrzí, říká Opatrný

„Vidina finále by bez dnešní chyby byla mnohem blíž, ale zítra máme ještě jeden den. Když se vyvarujeme chybky, tak je finále hratelné,“ hodnotí Aleš Opatrný v aktuálním rozhovoru čtvrteční start s Forewerem při mistrovství světa v dánském Herningu.

Před šesti dny 08:48

Dostihové dění: Diváky lákají Netolice a klusáci v Chuchle Areně Praha

Tentokrát vám na EquiRadiu přiblížíme události ze světa dostihů cvalových i klusáckých. Pestrý program cvalových dostihů si připravili pořadatelé z Netolic, uskuteční se v neděli 14. srpna. Ve stejný den se diváci mohou těšit na klusáky v Chuchli.

Před týdnem 07:14

Opatrný z MS v Herningu: I s chybou jsem do jednoho shození od prvního

Aleš Opatrný je po honebním skákání při mistrovství světa v Herningu na průběžném 37. místě. Jen kvůli chybě ve dvojskoku má 3,92 trestného bodu. „Pozitivní je, že i s tou chybou jsem do jednoho shození od prvního,“ uvedl v aktuálním rozhovoru.