EquiRadio.cz
NejnovějšíPřed třemi dny

Poslechněte si podcast: Mia Rodier-Dawallo zůstala na vozíku. I přesto se stala šampionkou

Paradrezurní šampionka Mia Rodier-Dawallo má otřesné životní zážitky. Kvůli jednomu z nich zůstala na vozíku. Narodila se imigrantům, kteří přišli do Spojených států amerických z blízkého východu až na přelomu tisíciletí. Nic z toho jí nezastavilo.

03:37

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Před čtyřmi dny 32:51

Weinmannová: Dovolená v Rakousku a reiningové závody. Tak to začalo

V letošním roce se Lenka Weinmannová stala seniorskou mistryní České republiky v reiningu. K mistrovskému titulu přidala stříbro z kategorie amatér. V podcastu EquiRadia s Jitkou Kynclovou si povídala o jezdeckých začátcích i plánech do budoucna.

Před pěti dny 08:06

Denisa Sikorová: Vyhrát v Madridu je sen, každý den na sobě pracuji

Mladá jezdkyně Denisa Sikorová minulý víkend zvítězila na tříletém Australia Cape v Madridu a upozornila na sebe španělské trenéry. Na závodiště La Zarzuela přitom původně přijela jen na zimní pracovní pobyt. "Hodně mi pomohl Václav Janáček," říká.

Před týdnem 42:33

To nejlepší z Prague Playoffs 2022. Atmosféra, na kterou se nezapomíná

Čtvrtý ročník galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs nabídl v pravidelně zaplněné O2 areně řadu skvělých sportovních výkonů i nezapomenutelných momentů. Na EquiRadiu vám nabízíme výběr toho nejzajímavějšího.

Před týdnem 05:01

Charlotte Fry je nejmladší drezurní seniorskou šampionkou v historii

Britka Charlotte Fry se narodila s jezdeckými geny. Její cesta na vrchol byla však těžká, když musela překonat tragický okamžik, který mohl zastavit její kariéru. A tehdy se projevilo skutečné přátelství jednoho z top světových jezdců.

Před týdnem 19:42

20 minut o Prague Playoffs: Vše, co musíte vědět o parkurové akci roku

Kdo budou hlavní osobnosti letošního Prague Playoffs, jak sehnat vstupenky a kde najdete živé vysílání z O2 areny? Galashow světového parkuru je za dveřmi, letošní ročník se koná od 17. do 20. 11. V podcastu EquiRadia pro vás máme užitečné tipy.

Před týdnem 06:53

Do O2 areny se moc těším, vloni to bylo úžasné, vzpomíná Tretera

„Na závody, jako je Prague Playoffs, se těžko dostává. Moc děkuji, že mohu být u toho,“ vzkázal v rozhovoru Vladimír Tretera. Je jedním ze tří českých reprezentantů, kteří obdrželi v letošním roce divokou kartu pro start v O2 areně na úrovni CSI5*.

Před týdnem 08:07

Strnadlová: Na fanoušky v O2 areně se těším. Při parkuru mám ráda klid

Jedinou jezdkyní, která obhájila zlatou vstupenku zajišťující bezplatnou účast s jedním koněm v soutěžích CSI2* při GC Prague Playoffs v O2 areně je mistryně ČR mezi ženami Lucie Strnadlová. Cíl má jasný: „Užít si to a udělat hezký výsledek,“ uvedla.

Před týdnem 16:33

Při Prague Playoffs jsou koně na prvním místě. Komfort čeká i diváky

Zhruba šest tisíc osob se podílí na realizaci galashow světového parkuru GC Prague Playoffs v O2 areně. Nad všemi dohlíží Jan Andrlík s Markétou Šveňkvou, kteří v rozhovoru prozradili detaily o přípravách jedné z největších koňských akcí na světě.

Před týdnem 06:08

Tiffany Foster patří k absolutní elitě. Neměla to mezi muži jednoduché

Tiffany Foster je členkou kanadského národního týmu v parkurovém skákání. Parkury jsou jedním z mála sportů, kde závodí muži a ženy společně a Tiffany je jednou z nejvýše postavených žen ve světovém žebříčku Mezinárodní jezdecké federace.

Před 2 týdny 03:08

Thomas Frühmann a The Sixth Sense bývali miláčky parkurových fanoušků

Mezi hvězdy rakouského skokového sportu patřil Thomas Frühmann, který dosáhl na týmové stříbro při olympijských hrách v Barceloně. Později pak zářil na světových kolbištích v sedle hnědáka The Sixth Sense, kvůli němuž se musel stále učit.