Odkryto
Sezóna 211. červen 2022

Poslechněte si podcast: Služebná mocných. Epizoda třetí: Zpověď

Simona Kratochvílová v podcastu Služebná mocných otevřeně mluví o Miroslavu Peltovi i systému, který na ministerstvu školství nastolila Kateřina Valachová.

27:32

Odkryto

Vydává: Seznam Zprávy

Podcastová pátrání investigativních reportérů Seznam Zpráv. Poslouchejte série Práskač Jana Nováka, Služebná mocných od Janka Kroupy nebo Gučiho archiv, taktéž od Janka Kroupy.

Web

Sezóna 33. srpen 2022 35:27

Gučiho archiv. Epizoda druhá: Řetízky moci

Svědectví podnikatele Pavla Dovhomilji, přezdívaného Guči, do kauzy Dozimetr vtahuje i politiky hnutí ANO. Konkrétně někdejšího vlivného šéfa poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnka. Popisuje rovněž, jak Redlova skupina prala peníze.

Sezóna 31. srpen 2022 37:45

Gučiho archiv. Epizoda první: Ukrojit si Prahu

Investigativní minisérie Gučiho archiv přináší pohled do světa politiků a podnikatelů, které policie zatkla při operaci Dozimetr. Reportér Janek Kroupa v podcastu odtajňuje nové důkazy – dosud neznámé dokumenty.

Sezóna 329. červenec 2022 01:41

Teaser: Gučiho archiv. V zákulisí kauzy Dozimetr

Seznam Zprávy uvádí další investigativní sérii z cyklu Odkryto, Gučiho Archiv. Autentické svědectví korunního svědka kauzy Dozimetr Pavla Dovhomilji odhaluje dosud neznámá fakta jednoho z největších politických skandálů posledních let. Od 1. srpna na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Sezóna 29. červen 2022 34:39

Služebná mocných. Epizoda druhá: Rychetského tenis, Jurečkovy Kokory

Podcast Služebná mocných odkrývá další, dosud neznámé okolnosti dotační aféry. Reportér Janek Kroupa zjistil, proč se za peníze pro sportovní kluby přimlouval šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský či ministr Marian Jurečka.

Sezóna 27. červen 2022 31:00

Služebná mocných. Epizoda první: Měli sedět s námi

Až dosud mlčela. Po pěti letech a odsuzujícím rozsudku promluvila. Exnáměstkyně na ministerstvu školství Simona Kratochvílová, která je souzená za manipulace s dotacemi, v podcastu Janka Kroupy odkrývá neznámé okolnosti aféry.

Sezóna 24. červen 2022 01:21

Teaser: Služebná mocných. Nová minisérie Janka Kroupy

Simona Kratochvílová, ústřední postava kauzy sportovních dotací, po pěti letech poprvé a velmi otevřeně promlouvá. Její svědectví je zásadní, ukazuje totiž, že před soudem možná mělo stát mnohem více lidí. Poslouchejte od 7. června na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích. Série je součástí investigativního kanálu Odkryto, kde můžete poslouchat další podcastová pátrání reportérů Seznam Zpráv.

Sezóna 12. březen 2022 30:34

Práskač. Epizoda třetí: Adventní kalendář

Jak se Stanislav „Sádlo“ Seidl dostal na seznam The Most Wanted? Hledala Seidla česká policie aktivně? A jak Seidlův život na útěku popisuje jeho dcera, která ho v zahraničí několikrát navštívila? Poslechněte si třetí a závěrečný díl podcastové série Práskač.

Sezóna 11. březen 2022 28:15

Práskač. Epizoda druhá: Chytit se drápkem

„Bojím se, že mě někdo praští do hlavy nebo mi zpřeláme hnáty,“ říká recidivista Stanislav Seidl, proč před jedenácti lety utekl před nástupem do vězení. Tvrdí, že má strach z příbramského podsvětí, které ho považuje za práskače.

Sezóna 128. únor 2022 33:44

Práskač. Epizoda první: Zlatý nitě

Příběh recidivisty Stanislava Seidla, který se minulý pátek dobrovolně vzdal úřadům. Tvrdí, že ho zradila příbramská policie, proto se přes jedenáct let skrýval.