SuperCHAT
Epizoda 206. duben 2023

Poslechněte si podcast: Drsný soud kvůli péči o syny! Bylo to náročné, pořád mě to vytáčí do nepříčetnosti, řekla Monika Absolonová

Zpěvačka Monika Absolonová [https://www.super.cz/celebrity/monika-absolonova/#111] prozradila, jak to má nyní s expartnerem a otcem synů, bývalým hokejistou Tomášem Hornou. Rozchod byl velmi bouřlivý. V souvislosti s Hornou se mluvilo o četných nevěrách i miliónových dluzích. Protože nebyli manželé, řešila se soudně především péče o jejich syny, které chtěli do péče oba dva. 

44:04

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 34Dnes 30:11

Drsná cesta za titulem influencera Marka Valáška: Hubnu necelých dvacet kilo, zápas slepce je za hranou

Influencer Marek Valášek se už 10. června utká pod organizací Clash of the Stars ve třetí bitvě. Tento zápas bude jiný v tom, že půjde o první titulový. Soupeřem mu bude slovenský influencer Tomáš Křižan.

Epizoda 35Včera 22:13

Zpěvačka Elizabeth Kopecká v Superchatu: Motal se kolem ní Jágr i Polívka, jak to spolu měli?

Zpěvačka Elizabeth Kopecká skončila v roce 2021 na druhém místě v Superstar. Porotu i diváky zaujala nejen svým talentem, ale i svým atraktivním vzhledem. Dnes se tato mladá zpěvačka soustředí na svou kariéru, protože zpěv je pro ni vším.

Epizoda 33Před dvěma dny 25:52

Milovník bizáru Daniel Holomek se popere s Kuběnkou: Nelíbí se mi jeho drogová propagace, říká influencer

Pátý galavečer organizace Clash of the Stars se blíží. Jedním ze známých účastníků bude také influecer Daniel Holomek, který změří své síly s Tadeášem Kuběnkou. Jak k tomuto zápasu vůbec došlo?

Epizoda 32Před týdnem 25:42

Přijde o korunku krásy? Nová vítězka Miss prý dělá společnici a nafotila nahé fotky. Jak reagovala?

Nová vítězka titulu Miss Intercontinental Czech Republic Anna Benešová se krátce po svém triumfu o sobě na sociálních sítích dočítala, že její vítězství je podplacené, není inteligentní, není krásná a neumí chodit. A netrvalo dlouho a i k nám do redakce se dostaly informace, že v minulosti nafotila nahé fotky a měla se věnovat práci společnice.

Epizoda 31Před týdnem 37:17

Šéf Clash of the Stars chce bitvu velkých celebrit: Ženy chtějí zápasit s muži, za tuhle hranici ale nezajdeme, říká

Ještě před dvěma lety by promotér organizace Clash of the Stars zřejmě nevěřil, jak velký úspěch bude tento koncept v Česku mít. Často kontroverzními a bizarními zápasy tady zkrátka zaplnil díru na trhu.

Epizoda 30Před týdnem 45:02

Otevřená zpověď Tadeáše Kuběnky o životě i vztazích: Chci vlastní gay klub v Praze, Monika Binias je ikona

Tadeáš Kuběnka si získal fanoušky svou osobitou kontroverzní povahou a otevřeností, která není v českém influencerském rybníčku úplně běžná.

Epizoda 29Před týdnem 23:21

Eva Perkausová promluvila o focení pro Playboy. Grafici mi zvětšovaly vnady, nahá už se fotit nebudu

Moderátorka Eva Perkausová se v minulosti dvakrát objevila v časopise Playboy. Kdyby mohla, první fotky by nejraději spálila. Hvězda zpráv televize Prima byla hostem naší talk show Superchat.

Epizoda 28Před 2 týdny 37:19

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann v exkluzivní zpovědi. Prozradil i to, kolik měl v posteli žen

Vítěz reality show Survivor Česko-Slovensko Tomáš Weimann poprvé promluvil o vztazích se ženami. Momentálně je nezadaný a jak sám, říká vztahy na jednu noc ho nezajímají. Spousta lidí si tak dlouho myslela, že je gay.

Epizoda 27Před 3 týdny 29:26

Hvězdu Survivoru Josefa Kůrku opustili rodiče, když byl dítě. Mámu jsem neviděl patnáct let, nemá zájem, říká

Muž roku 2016 a finalista Survivoru Josef Kůrka má za sebou nejen těžké chvíle v nejtěžší reality show světa, krušné časy zažíval už od dětství. Jeho rodiče se ho vzdali a vychovávali ho babička s dědečkem. O to těžší pro Pepu bylo se poprat se smrtí dědečka, o které se dozvěděl během svého působení v Survivoru.

Epizoda 2611. květen 2023 13:08

Superchat: Bylo to bolestivé, emoce byly silné. Gabriela Lašková poprvé otevřeně o odchodu z Primy

Devět let televizní diváci vídali Gabrielu Laškovou jako moderátorku Hlavních zpráv na CNN Prima News (dříve na TV Prima). Po valentýnském vysílání ale přišel zvrat a televize poté oznámila, že tato usměvavá brunetka ve vysílání končí a místo ní budeme po boku Petra Suchoně vídat Evu Perkausovou.