Kryptonovinky.cz
Před šesti dny

Poslechněte si podcast: Do kryptoměn vstupuje další gigant

Horkou zprávou dne jsou zvěsti o vstupu Nasdaq do sektoru kryptoměn, ale neméně zajímavé jsou i zprávy o CBDC či regulaci stablecoinů. I dnes vám přinášíme přehled TOP zpráv dne ze světa digitálních aktiv.

21:50

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Včera 24:29

Alternativní název Bitcoinu

Po víkendu tu máme první tradiční souhrn top zpráv ze světa kryptoměn - dnes i o tom, že BTC se mohl jmenovatj inak, o možném přechodu Dogecoin a ZCash na Proof of Stake konsenzus nebo o největší slevě na GBTC od vzniku tohoto investičního produktu.

Před čtyřmi dny 26:21

Akumulace BTC pokračuje napříč bearmarketem

Dnes s podáváme na onchain data bitcoinu v souvislosti s akumulačnými trendy a také potencionálním dnem BTC podle Long-term holders, zmíníme úspěšný hardfork Vasil na Cardano, vyjádření Jamieho Dimona z JPMorgan nebo výrazný rast kryptoměny XRP (Ripple).

Před pěti dny 22:49

BTC pod $19k, staking ETH a Vasil na Cardano

Cena kryptoměn včetně Bitcoinu (BTC) se opět propadla, k čemu nemalou mírou přispěl Fed, odemknutí Ethereum (ETH) uzamčených v stakingu je možné v nedohledné době a Cardano dnes čeká významný hardfork s názvem Vasil. I o tom je dnešní přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 20:33

SEC se zaměřuje na Ethereum

Zřejmě nejzajímavější zpráva dnešního přehledu TOP zpráv ze světa kryptoměn souvisí s SEC a kryptoměnou Ethereum, kterou by tento regulátor zjevně rád kontroloval.

Před týdnem 25:46

Mrhají USA u kryptoměn příležitostí?

Bílý dům vydal první regulační rámec pro kryptoměny v USA, Čína sice zakazuje krypto, ale jeho držení zřejmě ne, Ethereum má další centralizovaný prvek a další zajímavosti posledních dní jsou tu.

Před týdnem 27:10

Oslavy Ethereum komunity a startující Bitcoin FUD

Ethereum komunita oslavuje historický přechod ETH na Proof of Stake konsenzus, který byl plánovaný už od roku 2014. Dnešní kryptoraňajky tak budou souhrnou reakcí na tento okamžik, ale i na téma hrozícího se šíření Fud o těžbě BTC.

Před týdnem 19:30

Ethereum je na PoS - co se tým mění?

Největší okamžik v historii kryptoměn od vzniku Bitcoinu a Ethereum? I tak je vykreslovaný dnešní merge, neboli přechod Ethereum na Proof of Stake konsenzus. Není proto divu, že dnešní svátečné kryptoraňajky jsou věnované právě tomuto tématu.

Před týdnem 22:56

Další výplach (nejen) na kryptoměnových trzích

Bitcoin a Ethereum za posledních 24 hodin výrazně oslabily, Ethereum je aktuálně rájem pro možné podvody, Ministerstvo financí USA informovalo o kauze Tornado Cash, mining pool Poolin naznačil řešení své krize likvidity a další zajímavé zprávy vám přinášejí dnešní kryptoraňajky.

Před 2 týdny 27:06

Problémy anonymních coinů, BTC hashrate a instituce ohledem ETH

Anonymní kryptoměny mají regulační problémy, bitcoinový hashrate je opět na historických maximách, instituce mohou mít o Ethereum po přechodu na PoS větší zájem a Fidelity prý chystá velké bitcoinové oznámení.