• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 1Epizoda 1413. duben 2021

Poslechněte si podcast: Divoký toaleťák a naháči v divadle (14)

Pijete černou kávu? Nejspíš jste sériový vrazi. Máte rádi tonic? Pak jste pro změnu ješitní sobci. S diagnózou se tentokrát příliš nepářeme, zachránit vás může už jen toaletní papír s vánočním karavanem. Zkoušíme ASMR a hledáme chlapíky v bermudách. Pomoc už je na cestě.

19:07

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Namazsirohlik

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 2Epizoda 71Před třemi dny 40:30

Udavač, nebo mořská panna? Jak si vybrat, co v životě dělat (71)

Prý jen třináct procent lidí dělá, na co se opravdu hodí. Jistě to víme o Davidu Bowiem. Ideální práce je ta, která vás uživí, baví a ještě dává smysl. Máte takovou? Jestli jste se už dosmáli, tak vám poradíme, jak si vybrat, co v životě dělat. S výběrem pomůžou krevní testy, kurz pro mořské panny i ostraha v sámošce. Ale možná je ta nejvhodnější práce pro vás udavač.

Sezóna 2Před třemi dny 00:35

Trailer: Jak si vybrat, co v životě dělat

Trailer k epizodě #71 Udavač, nebo mořská panna? Jak si vybrat, co v životě dělat

Sezóna 2Před čtyřmi dny 11:11

Aktualita: Co mají společného Johnny Depp a bývalý princ Charles?

Proč princ Charles alias král Karel III. mluví hezky o své mamince? Jak náročné je být „stěhovákem“ při pohřbu královny Alžběty? A s kým chodí Johnny Depp? Rozebíráme v aktualitě.  

Sezóna 2Epizoda 70Před 2 týdny 35:29

Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere (70)

Je svět moc složitý, nebo my moc jednoduchý? Každopádně existuje spousta věcí, co nám hlava nebere: Proč lidi močí na veřejnosti? Proč je proboha tolik zajímá Hra o trůny? Vzali byste si deštník, když sněží? Proč výtah v metru používají ti, co můžou jít po schodech? Vyzkoušeli byste si hřeben už v krámě? Dali byste si na auto espézetku JSEM1? Dává smysl sledovat detektivky od půlky? A existuje nesmyslnější otázka než „Spíš?”?

Sezóna 2Před 2 týdny 00:28

Trailer: Co nám hlava nebere

Trailer k epizodě Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere

Sezóna 2Epizoda 6930. srpen 2022 40:56

Chybami se člověk učí. Který uděláte znovu a který jen jednou? (69)

Chybami se člověk učí. Bohužel dělá zase nové chyby. Navíc některé má šanci udělat jen jednou. Co vás nezabije, to vás posílí, že ano. My vás v téhle epizodě posílíme třeba nápadem, proč hrát Člověče, nezlob se jako Hru na oliheň. Nebo proč si Ben Affleck a J.Lo. můžou dovolit jiný chyby než vy. V čem se přiučit od Karla Janečka. Proč nechlastat s tatéry. A taky, jestli motivační kouči vnímají bolest jinak než demotivovaná většina.

Sezóna 230. srpen 2022 00:27

Trailer: Chybami se člověk učí

Trailer k epizodě Chybami se člověk učí – který uděláte znovu a který jen jednou?

16. srpen 2022 28:45

Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot (68)

Odinstalujte si adblock. Taky máte dojem, že v poslední době se nějak vyrojily reklamy s celebritami? Říká to něco o jejich úspěchu? Michal David chce jíst kompot. Zdeněk Godla se propůjčil k rasistickýmu vtipu. Gábina Partyšová prodává za 19 tisíc obnošený župan. Kapitán Demo v Lidlu najde vždy něco k jídlu. A modrá je na všechno dobrá. Když ti za ni někdo zaplatí, samozřejmě. Mimochodem - gorilujete?

16. srpen 2022 00:38

Trailer: Reklamy, co se nepovedly

Trailer k epizodě Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot

Sezóna 2Epizoda 672. srpen 2022 36:12

Připadáte si neviditelní? Víme, jak na sebe můžete upozornit (67)

Jezdíte na červenou bez řidičáku, a stejně vás policajti nezastaví? Vyhazujou vám spolubydlící jídlo, i když jste jim stokrát říkali, ať to nedělají? Máte někdy dojem, že pro ostatní neexistujete? Že jste neviditelní? Poradíme vám, jak na sebe upozornit a naopak jak jiný ignorovat. I když - není někdy lepší nebýt vidět? Zamyslete se nad sebou. Poslechněte si taky: Jak na sebe upozornit na internetu? Buďte nejlepší (nebo nejhorší) na světě - na Spotify [https://open.spotify.com/episode/4dLEVRVjBHFIt61uodatz4] nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/jak-na-sebe-upozornit-na-internetu-bu%C4%8Fte-nejlep%C5%A1%C3%AD-nebo/id1548719583?i=1000542848938] atd.