Káva o čtvrté
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Diskusní pořad, dnes na téma: Ženy sendvičové generace

Host: Lenka Špaková, vedoucí projektu Sendvičová generace, Centrum pro rodinu a sociální péči Brno. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

35:53

Káva o čtvrté

Vydává: Český rozhlas

Diskuze o aktuálních otázkách v legislativě, zdravotnictví, životním stylu, chovatelství…

Web

Včera 33:53

Diskusní pořad, dnes na téma: Oranžerie

Host: ing. Zdeněk Novák, generální ředitel Národního zemědělského muzea. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před dvěma dny 33:51

Diskusní pořad, dnes na téma: Nedostatek léků

Host: Mgr. Aleš Krebs, Ph.D., prezident České lékárnické komory. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před třemi dny 34:20

Diskusní pořad, dnes na téma: Suchej únor

Hosté: adiktoložka Helena Horálek, 1. lékařská fakulta UK a Petr Freimann, organizátor kampaně Suchej únor. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před čtyřmi dny 32:59

Diskusní pořad, dnes na téma: Máme se bát o práci?

Host: Lenka Vokáčová, manažerka pro sociální odpovědnost ManpowerGroup. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před pěti dny 32:31

Diskusní pořad, dnes na téma: Slzy

Host: MUDr. Pavel Stodůlka, přednosta očních klinik Gemini. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 32:07

Diskusní pořad, dnes na téma: Semínka, zázrak přírody

Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 32:36

Diskusní pořad, dnes na téma: Vejce nad zlato

Host: Anna Grosmanová, foodblogerka roku 2022. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 33:50

Diskusní pořad, dnes na téma: Mám to v genech!

Host: MUDr. Antonín Šípek, Primář ambulantní části Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před 2 týdny 35:39

Diskusní pořad, dnes na téma: Africké fialky

Host: RNDr. Eva Smržová, Botanická zahrada hl. m. Prahy. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.