Káva o čtvrté
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Program Nová zelená úsporám light. Kdo a na co může žádat? Jak žádost podat? Odpovědi na vaše otázky

Projekt je zaměřený na majitele rodinných domů, kteří jsou starobní nebo invalidní důchodci, anebo pobírají příspěvek na bydlení. Jaké podmínky platí pro rekreační nemovitosti? Co když máte nárok na příspěvek na bydlení, ale nežádali jste o něj? Co když část domu pronajímáte? A co spolumajitelé, kde jen jeden splňuje podmínky? Kdy se dozvíte, že jste s žádostí uspěli? Jaký je časový limit na provedení dotovaných úprav? Lze program kombinovat s programem Nová zelená úsporám?

34:15

Káva o čtvrté

Vydává: Český rozhlas

Diskuze o aktuálních otázkách v legislativě, zdravotnictví, životním stylu, chovatelství…

Web

Před dvěma dny 32:36

Diskusní pořad, dnes na téma: Vejce nad zlato

Host: Anna Grosmanová, foodblogerka roku 2022. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před třemi dny 35:53

Diskusní pořad, dnes na téma: Ženy sendvičové generace

Host: Lenka Špaková, vedoucí projektu Sendvičová generace, Centrum pro rodinu a sociální péči Brno. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před čtyřmi dny 33:50

Diskusní pořad, dnes na téma: Mám to v genech!

Host: MUDr. Antonín Šípek, Primář ambulantní části Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 35:39

Diskusní pořad, dnes na téma: Africké fialky

Host: RNDr. Eva Smržová, Botanická zahrada hl. m. Prahy. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 35:49

Diskusní pořad, dnes na téma: Čaje

Host: Ing. Hana Střítecká, Ph.D., ředitelka spolku FÉR potravina. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 34:08

Diskusní pořad, dnes na téma: Tančeme!

Host: Yvona Kreuzmannová, ředitelka platformy Tanec Praha. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 33:28

Diskusní pořad, dnes na téma: Jak efektivně hospodařit

Host: Veronika Kalátová, lektorka finančního vzdělávání. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 34:53

Diskusní pořad, dnes na téma: Infarkt myokardu

Host: prof. MUDr. Aleš Linhart, přednosta II. interní kliniky kardiologie a angiologie 1. lékařské kliniky UK a VFN v Praze, předseda České kardiologické společnosti. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před 2 týdny 33:41

Diskusní pořad

Host: Ing. Pavel Matiska, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před 2 týdny 31:58

Diskusní pořad

Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.