Káva o čtvrté
9. únor 2023

Poslechněte si podcast: Diskusní pořad, dnes na téma: "Obyčejná" kořenová zelenina

Host: Jana Florentýna Zatloukalová. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

32:30

Káva o čtvrté

Vydává: Český rozhlas

Vaše každodenní inspirace. Životní styl, rodina, zdraví, finance nebo volný čas! Vaše zkušenosti, nové trendy i odborný pohled! Povídáme si o všem, co vás zajímá.

Web

Dnes 34:22

Vaše každodenní inspirace: Žáby se probouzejí a putují k vodě

Host: ing. Petr Stýblo, ředitel Kanceláře Českého svazu ochránců přírody. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Včera 36:07

Vaše každodenní inspirace: Co dělat, když srdce selhává

Host: prof. MUDr. Filip Málek, vedoucí lékař Ambulance srdečního selhání Nemocnice Na Homolce. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před čtyřmi dny 33:14

Diskusní pořad, dnes na téma: Trávník nebo půdopokryvné rostliny?

Host: ing. Eduard Chvosta, zástupce ředitele Střední odborné školy Jarov pro odborný výcvik zahradnických oborů. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před pěti dny 34:54

Diskusní pořad, dnes na téma: Mouka není jenom bílá

Host: Ing. Blanka Klitschová, manažerka kvality mlýnů GoodMills v Litoměřicích. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před šesti dny 33:29

Diskusní pořad, dnes na téma: Daň z příjmu fyzických osob

Host: ing. Jiří Nesrovnal, daňový poradce, člen Prezidia Komory daňových poradců. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Patricie Strouhalová.

Před týdnem 31:58

Diskusní pořad, dnes na téma: Zdravé dásně

Host: MUDr. Štěpánka Bálková, Česká stomatologická komora. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 34:08

Už jen měsíc do přijímaček. Jak zvládnout stres, radí psycholog Václav Mertin

Do přijímacích zkoušek na střední školy zbývá už jen měsíc. Jak jako rodič zvládnout vlastní nervozitu a obavy a nepřenášet je na děti, které jsou i tak vystaveny velkému tlaku? Jak jim pomoci, aby se naopak uklidnily a věřily, že i v případě neúspěchu se svět nezboří? A jak působí na psychiku mladého člověka nepřijetí na školu? O všem, co vás zajímá, si povídáme v Kávě o čtvrté s psychologem Václavem Mertinem. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 33:35

Diskusní pořad, dnes na téma: Jarní ošetření ovocných dřevin

Host: ing. Lukáš Zíka, Ph.D., Katedra zahradnictví Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 31:17

Diskusní pořad, dnes na téma: Státníci na poštovních známkách

Host: Mgr. Pavel Kovařík, Poštovní muzeum - kurátor dokumentace známkové tvorby. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.

Před týdnem 34:16

Diskusní pořad, dnes na téma: Máme rovné příležitosti?

Host: socioložka Nina Fárová, Sociologický ústav AV ČR. Dotazy posílejte na adresu: dvojka@rozhlas.cz. Moderuje Tereza Stýblová.