Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Denisa Vegrichtová: Obhajoba? Mistrovské Martinice si chci hlavně užít

Na mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se koná od 4. do 7. srpna v Martinicích, se chystá i loňská vítězka kategorie U25 Denisa Vegrichtová. „Nebudeme to brát jako obhajobu titulu. Jedeme si to tam užít,“ prozradila v rozhovoru.

07:24

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 04:08

MS v Herningu: Gangster je čím dál lepší, chválí ho Vladimír Tretera

Do páteční části parkurového mistrovství světa v dánském Herningu postupuje z Čechů pouze Aleš Opatrný s Forewerem, jenž je průběžně na 36. místě. Vladimír Tretera s Gangstrem končí šampionát na 75. pozici. O své dojmy se podělil v krátkém rozhovoru.

Dnes 05:52

Herning 2022: Forewer skákal fantasticky. Chyba mě mrzí, říká Opatrný

„Vidina finále by bez dnešní chyby byla mnohem blíž, ale zítra máme ještě jeden den. Když se vyvarujeme chybky, tak je finále hratelné,“ hodnotí Aleš Opatrný v aktuálním rozhovoru čtvrteční start s Forewerem při mistrovství světa v dánském Herningu.

Dnes 08:48

Dostihové dění: Diváky lákají Netolice a klusáci v Chuchle Areně Praha

Tentokrát vám na EquiRadiu přiblížíme události ze světa dostihů cvalových i klusáckých. Pestrý program cvalových dostihů si připravili pořadatelé z Netolic, uskuteční se v neděli 14. srpna. Ve stejný den se diváci mohou těšit na klusáky v Chuchli.

Včera 07:14

Opatrný z MS v Herningu: I s chybou jsem do jednoho shození od prvního

Aleš Opatrný je po honebním skákání při mistrovství světa v Herningu na průběžném 37. místě. Jen kvůli chybě ve dvojskoku má 3,92 trestného bodu. „Pozitivní je, že i s tou chybou jsem do jednoho shození od prvního,“ uvedl v aktuálním rozhovoru.

Včera 08:29

Herning 2022: Přes půl parkuru jsem jel bez třmenu, prozradil Tretera

Čeští parkuroví reprezentanti mají za sebou úvodní start při mistrovství světa v dánském Herningu. Vladimír Tretera měl při honebním skákání po šesté překážce menší komplikaci, jelikož mu praskl třmen. Podrobnosti prozradil v aktuálním rozhovoru.

Včera 19:44

Přesedl jsem do loďky, všude okolo ticho. Podcast o povodni v Chuchli

Psal se 13. srpen 2002 a na Prahu se valila tisíciletá povodeň. Závodiště ve Velké Chuchli zmizelo pod hladinou během pár hodin, voda zatopila stáje i tribunu. V podcastu EquiRadia vzpomínají na dvacet let staré události Jiří Zlámaný a Václav Luka.

Před dvěma dny 09:31

Carison je pan kůň. Jsem vděčná, že ho mohu jezdit, uvedla Bielíková

Před deseti lety se stala na Ptýrově ženskou mistryní České republiky s Calerim. Letos si Nikola Bielíková zopakovala triumf na martinickém kolbišti v sedle Carisona v nejnáročnější kategorii jednotlivců. „Je to úžasný pocit,“ uvedla v rozhovoru.

Před třemi dny 05:01

Využívala jsem toho, že Kailik umí cválat z kopce dolů, říká Škábová

S poměrně velkým náskokem vybojovala první místo při mistrovství České republiky ve vytrvalost Lucie Škábová, která absolvovala v domácím prostředí severočeského Slavošova a okolních obcí 120 kilometrů dlouhou trasu s dvanáctiletým valachem Kailikem.

Před třemi dny 09:27

Oaks ve Varech pro Vignettu. Kvalifikaci v Pardubicích vyhrál Player

Na závodišti v Karlových Varech sledoval Martin Cáp dění při čtvrtém klasickém dostihu sezony Oaks, kde se v neděli dařilo českému chovu. V sobotu se běžela další kvalifikace na Velkou pardubickou. Na EquiRadiu přinášíme podrobnosti z obou mítinků.

Před třemi dny 03:21

Van Paesschen: Vzorem je Pessoa. Jsem rád, že jsem s ním mohl trénovat

Syn slavných rodičů a nynější člen týmu Prague Lions Constant van Paesschen vzpomíná na své začátky i na to, kdo byl jeho největší vzor. Osmadvacetiletý skokan měl cestu určenou už tím, do jaké rodiny se narodil.