NejnovějšíEpizoda 9Před třemi dny

Poslechněte si podcast: David Matásek: Jsem jednoznačně rodinný typ, sám bych asi být nemohl

Co mu přineslo ježdění na skútru? Proč před představením v divadle nejí? A jak si rozumí se svou mladou ženou a dětmi? Tento týden si Miloš Pokorný pozval herce a hudebníka Davida Matáska.

45:15

Boomer Talk

Vydává: Miloš Pokorný

Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí. Podcast vychází dvakrát měsíčně.

Epizoda 8Před 2 týdny 48:04

Janek Ledecký: Nedokážu si představit, že bych hrál něco, co se mi nelíbí

Tentokrát přivítal Miloš Pokorný ve svém podcastovém seriálu Boomer Talk Janka Ledeckého, který na konci července oslaví svoje šedesáté narozeniny. Ze svého pracovního tempa nezpomaluje ani v létě a koncerty má momentálně naplánované až do konce září. Během rozhovoru došlo nejenom na jeho kapelu Žentour, která ve své době patřila mezi nejúspěšnější domácí formace, ale i na dceru, syna, Vánoce nebo oblíbené The Rolling Stones.

Epizoda 78. červenec 2022 45:51

Michal Viewegh: Příběh musí být originální, styděl bych se, kdybych se opakoval

V pořadí sedmým hostem v podcastu Boomer Talk byl spisovatel Michal Viewegh, jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších českých spisovatelů. Tématem rozhovoru byla samozřejmě Michalova autorská tvorba, profesní začátky, osobní život, víno i plány do budoucna. Kam jezdí Michal Viewegh na dovolenou a co na ní dělá? Na koncerty jaké kapely rád zajde? Jak často čte? Co by ve svém osobním i profesním životě změnil? Poslechněte si v našem podcastu

Epizoda 624. červen 2022 47:31

Márdi z Vypsané fixy: Náš první koncert byl totální propadák

Miloš Pokorný tentokrát přivítal ve svém podcastu Boomer Talk Márdiho, frontmana úspěšné pop punkové kapely Vypsaná fixa. Témata jejich rozhovoru se točila kolem začátků kapely, image, oblíbených kapel, ženských i zažehnávání krize ve Vypsané fixe.

Epizoda 510. červen 2022 46:13

Igor Timko: Jakmile si tě Češi zamilují, už tě nepustí

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk Igora Timka, frontmana oblíbené slovenské skupiny No Name. Povídali si o popularitě, penězích a showbyznysu, probrali i děti, politiku nebo nové technologie. Do čeho No Name naposledy investovali? V čem chodil Igor oblékaný na umělecké škole? Jak to má se sociálními sítěmi? A jak se kapele spolupracovalo s kosmetickou značkou? To zjistíte v našem podcastu

Epizoda 420. květen 2022 58:50

Petr Janda: Snažím se být s každým zadobře, k bratrovi mám ale nejdál

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk legendárního Petra Jandu, který oslavil osmdesáté narozeniny. Probrali hudební i sportovní aktivity, úmrtí spoluhráčů, listopadové oslavy šedesátého výročí kapely Olympic i vztahy s bratrem. Petr Janda je nejznámější coby frontman jedné z nejslavnějších českých rockových skupin Olympic, ve které jako jediný člen působí od jejího založení, a jejímž je skladatelem, zpěvákem a kytaristou.

Epizoda 36. květen 2022 50:12

Zpěvačka Lenka Nová: Pokud se někomu daří, je to málokdy úplná náhoda

Miloš Pokorný přivítal v podcastu Boomer Talk zpěvačku Lenku Novou. Prozradila mu, kolikrát dostala padáka z kapely Laura a její tygři, jak její kariéru ovlivnil Michal Horáček, jací se jí líbili kluci a jak se dá propojit špičková architektura s kvalitní hudbou.

Epizoda 225. duben 2022 44:44

Pěvkyně Andrea Kalivodová: V rodině není čas si hrát na operní divu

Druhým hostem v podcastu Boomer Talk byla Andrea Tögel Kalivodová, přední česká mezzosopranistka, která patří k nejžádanějším pěvkyním současnosti. S Milošem Pokorným probrali fotbal, operu i běžné starosti normální ženské.

Epizoda 111. duben 2022 44:10

Robert Nebřenský: Naše hudba je trochu náročnější, na dívky ne vždy platila

Prvním hostem podcastu Boomer Talk byl hudebník, skladatel, textař, kapelník, malíř a herec Robert Nebřenský. S kapelou Vltava vydá u příležitosti 35. výročí album Spass muss immer sein. Řeč samozřejmě přišla i na dobu minulou.