Ranní klub
Epizoda 1919. květen 2021

Poslechněte si podcast: David Koller hostem v Ranním klubu

V rozhovoru uslyšíte třeba i to, proč se David ostříhal na "skina", co dělal celý uzavřený rok, proč přestal jezdit na motorkách a jaký největší mejdan zažil. Nejen to uslyšíte v aktuálním rozhovoru Ranního klubu.

36:08

Ranní klub

Vydává: Expres FM

Miloš Pokorný a jeho team vysílá na Expres FM každý všední den 7:00–10:00. Poslechnout si můžete výběr toho nejlepšího z vysílání: rozhovory, komentáře nejen aktuálního dění, či informace z e-sportu.

Web

Epizoda 461Před dvěma dny 27:04

Petr Švancara: V Survivoru jsem doslova odpadl, za Lužánky budu bojovat

Hostem Ranního klubu byl fotbalista a účastník reality show Survivor Petr Švancara. S Milošem Pokorným probrali nejen pobyt na pustém ostrově bez jídla, ale také chystanou talk show nebo jeho životní projekt, záchranu brněnského stadionu Za Lužánkami.

Epizoda 460Před šesti dny 20:02

Kristián Salač: Snowboarding mě baví od dětství, na olympiádě v Itálii bych rád medaili

Hostem Ranního klubu rádia Expres FM byl Kristián Salač. Nová naděje freestyle snowboardingu s Milošem Pokorným probrala nejen svůj sport, ale také plány do budoucna, zranění a cestování. 

Epizoda 458Před týdnem 19:13

Ondřej Pavelka, jeden z hlavních představitelů seriálu Revír, v Ranním klubu

Ondřej Pavelka Z gymnázia zběhl k divadlu. Rok dělal kulisáka v karlovarském divadle a připravoval se na studia herectví. Pražskou DAMU absolvoval v roce 1978. Odmítl nabídku Národního divadla („…pracovat tenkrát v oficiálním, státem hýčkaném divadle mi přišlo zhola nemožné…“) a stal se členem Divadla Na okraji, kde si zahrál Mercutia (Romeo a Julie), Hejtmana (Revizor), titulního Fausta, Lopachina (Višňový sad) aj., vedl zde A-studio a začal i režírovat. Na jaře 1989 přijal angažmá v Divadle Na zábradlí, kam šel za Janem Grossmanem. Pamatujeme si jeho Foustku (Pokoušení), Olbrama (Largo desolato) i Sganarela (Don Juan). Do Činohry Národního divadla byl angažován v roce 1993 a od té doby zde ztvárnil řadu nejrůznějších rolí. O seriálu Revír Členové nejstaršího mysliveckého spolku v zemi čelí nejen divoké zvěři a milostným vášním, ale i mnohem horším katastrofám. Jejich revír je totiž ohrožen pytláckými investory. Parta nimrodů se tak musí spolehnout na starou loveckou moudrost, která jediná je může přivést na cestu k záchraně milovaného revíru. Lovu zdar! ZDAR! Od 25. března 2023 na Televizi Seznam. 

Epizoda 459Před týdnem 24:37

David Koller o nové desce LP XXIII, turné, Lucii, víně, rodinném hudebním vkusu i archeologii

Necelých osm let po předchozí desce ČeskosLOVEnsko přichází 24. února David Koller s novým albem nazvaným LP XXIII. Obsahuje deset písní, z nichž více než polovinu protagonista zveřejnil v posledních dvou letech jako singly doprovázené videoklipem. V českých poměrech zcela bezprecedentní projekt bude v dalších měsících dotažen do úplného finále, kdy získá video podobu celý obsah alba. S Milošem Pokorným v Ranním klubu probral vznik alba, chystané koncerty, co poslouchají doma i jak to vypadá s Lucií.

Epizoda 457Před 3 týdny 27:01

Legenda kriminalistiky a člen pražské mordparty Jan Štoček v Ranním klubu

Hostem Ranního klubu byl Jan Štoček. Legendární kriminalista a bývalý člen pražské mordparty s Milošem Pokorným probral jak mu vyhovovali představitelé, kteří v kriminálních seriálech hráli postavu napsanou podle něj, a také podcast Zloději životů.   https://www.expresfm.cz/rozhovory/legendarni-kriminalista-jan-stocek-autori-pripadu-prvniho-oddeleni-me-zlomyslne-poskodili-beru-to-osobne [https://www.expresfm.cz/rozhovory/legendarni-kriminalista-jan-stocek-autori-pripadu-prvniho-oddeleni-me-zlomyslne-poskodili-beru-to-osobne]

Epizoda 45628. únor 2023 27:23

Jiří Havelka: České lvy mám spojené s oslavou a hodně pozitivním pocitem, večer by mohl mít větší spád

Hostem Ranního klubu byl herec, režisér a moderátor Jiří Havelka. S Milošem Pokorným probrali přípravy na jubilejní 30. ročník Českého lva, který proběhne tuto sobotu, i loňské předávání, které se neslo ve stínu ruské invaze na Ukrajinu. Miloše navíc zajímalo, jestli mají režiséři své oblíbené partičky herců.

Epizoda 45423. únor 2023 23:44

Jan Maxián: Ve svém životě dělám všechno, co mě baví a naplňuje

Hostem Ranního klubu byl muzikant, herec a dabér Jan Maxián. S Milošem Pokorným probrali možný návrat kapely Nightwork, dabing a také plány do budoucna. 

Epizoda 45522. únor 2023 05:56

Martin Ručínský vzpomíná po 25 letech na Nagano

Epizoda 45314. únor 2023 27:50

Petr Svěcený: Není možné, aby ruští a běloruští sportovci startovali na olympiádě, předseda MOV se zbláznil

Hostem Miloše Pokorného v Ranním klubu byl sportovní moderátor a komentátor Petr Svěcený. Probrali spolu okolnosti Petrova odchodu z České televize před 15 lety, jeho působení v O2 TV Sport, pořad Tiki Taka, ale i současnou kauzu možného startu ruských a běloruských sportovců na olympijských hrách a nesmyslně vysoké ceny práv na sportovní televizní přenosy. 

Epizoda 45225. leden 2023 32:09

Jitka Čvančarová: Posledních pár dní jsem na český národ opravdu hrdá

Hostem Miloše Pokorného v Ranním klubu byla herečka Jitka Čvančarová. Rozpovídala se o tom, co pro ni znamená demokracie, ale i o cestování do nevšedních destinací.