10. leden 2022

Poslechněte si podcast: Cítíme závazek pomáhat společnosti, říká manažer českobudějovických volejbalistů

Rok 2022 se rozběhl také pro extraligové volejbalové týmy. Hráči Jihostroje České Budějovice nastoupili ve šlágru 14. kola proti Karlovarsku a manažer klubu odpovídal na otázky Sportovních ozvěn.

05:59

Sportovní ozvěny

Vydává: Český rozhlas

Ohlédnutí za sportovními událostmi uplynulého víkendu v jižních Čechách.

Web

Před šesti dny 06:01

Náročná trať v jižních Čechách otestovala síly nejlepších českých a slovenských cyklistů

Cyklistický šampionát se konal v severní části Jihočeského kraje. Na mistrovství České a Slovenské republiky bojovaly o tituly nejzářivější hvězdy. Sportovní ozvěny byly u toho, v Mladé Vožici i v Kovářově u Milevska.

Před týdnem 06:08

Mistrovství Evropy se povedlo juniorům a mužům, šipkaři ve Španělsku obhajovali zlato

Ve Sportovních ozvěnách vás vezmeme do Španělska, ale také do Jindřichova Hradce a provedeme vás závěrečným kolem fotbalového krajského přeboru.

Před 2 týdny 06:02

Velmi dobrý zápas, velmi dobrý soupeř, vzpomíná na finále s budějovickou Iglou autor vítězného gólu

Fotbalista Marián Pochaba vyhrál v roce 1975 mistrovský titul se Slovanem Bratislava. O tři roky dříve bojoval ve finále dorosteneckého přeboru Československa se soupeři z Igly České Budějovice. Právě Pochabova hlavička rozhodla o zlatu pro Slovan.

Před 3 týdny 06:01

88 zápasů ve třech dnech. Hluboká hostila baseballový turnaj, se synem přijela i zpěvačka Shakira

Největší baseballový mládežnický turnaj v Evropě uspořádal Sokol v Hluboké nad Vltavou. Desetiletí sportovci z mnoha zemí rozehráli své zápasy a mezi diváky i objevili i slavní hosté.

30. květen 2022 06:01

Amatéři musí zvládnout profesionální soutěž, říká o baseballové extralize předseda hlubockého klubu

Hluboká nad Vltavou hraje o udržení baseballové extraligy. Jihočeši v domácím prostředí nastoupili historicky poprvé pod umělým osvětlením a předseda klubu David Šťastný vyprávěl o úrovni soutěže a také hledání nových hráčů.

23. květen 2022 06:03

Naši fanoušci patří mezi nejlepší v republice, chválí hokejista Motoru Jiří Novotný

Hokejisté českobudějovického Motoru už dávnou doslavili zisk extraligových bronzových medailí, část týmu začala znovu trénovat a někteří bilancují. Byli jsme s mikrofonem u toho, když hráči i členové vedení klubu posílali vzkazy fanouškům.

16. květen 2022 06:00

Mladí jihočeští fotbalisté změří síly s italskou špičkou

Hráči a trenéři Regionální fotbalové akademie Jihočeského kraje vyrážejí do Itálie. Čekají je zápasy v 630 kilometrů vzdáleném městečku Bussolengo. Jihočeši se utkají s týmy Hellas Verona a Atalanta Bergamo.

9. květen 2022 06:02

Hokejbal vznikl v Českých Budějovicích. Sídlištní sport baví děti i muže, kteří hrají první ligu

Na hřišti sportovního klubu Pedagog České Budějovice se hrálo čtvrtfinále play off první ligy hokejbalu. Domácí se střetli s Buldoky z Brna. A o světě hokejbalu vyprávěl šéf českobudějovického klubu Přemysl Horák.

2. květen 2022 06:02

Další sezona už bude beze mě, říká trenér Dynama David Horejš

V úvodu aktuálních Sportovních ozvěn vyrazíme na discgolfové hřiště, poté na fotbal, připomeneme si výsledky jihočeských klubů a také kam můžete vyrazit v týdnu za sportem.

25. duben 2022 05:58

Sportovní ozvěny navštívily Davida Lafatu v Olešníku

Lafata je velkou osobností jihočeského sportu. Góly střílel jako na běžícím pásmu a jeden dal i o tomto víkendu. Olešníku pomohl k výhře v krajském přeboru nad Dražicemi 3:0.