• Podcasty
  • Hokej speciál s HC Dynamo Pardubice
Hokej speciál s HC Dynamo Pardubice
9. únor 2023

Poslechněte si podcast: Cítíme se lépe, ale bude to ještě boj, říká kapitán Tomáš Kaut

Hostem Hokeje speciál byl kapitán hokejistů pardubického „B“ týmu Tomáš Kaut.

11:05

Hokej speciál s HC Dynamo Pardubice

Vydává: Český rozhlas

Zápasy, výsledky, analýzy, rozbory, pohled do zákulisí pardubického hokejového týmu.

Web

Před pěti dny 15:45

Týmový výsledek je to nejdůležitější, říká pardubický obránce Tomáš Dvořák

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický obránce Tomáš Dvořák. Uslyšíte třeba o tom, jak důležité je, nebo není sbírat kanadské body, jestli je před zápasem ještě někde nervózní, nebo jak nejlépe relaxuje a odpočívá od hokeje.

Před týdnem 24:41

Cítím se lépe než vloni, pomohlo mi zhubnout, říká pardubický útočník Robert Říčka

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický útočník Robert Říčka. Uslyšíte třeba o tom, jak se mu líbí liga mistrů, jak ho pohltila atmosféra derby, čím to je, že se mu střelecky tak daří, nebo co řekl, když se zmínilo jméno David Krejčí.

26. říjen 2023 19:13

Když se usmíváte na protihráče, který vám nadává, tak ho to vytáčí, říká kapitán Sedlák

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl kapitán pardubických hokejistů Lukáš Sedlák. Uslyšíte třeba o tom, co potřebuje tým zlepšit, i když vede tabulku, jak reagují soupeři, kteří mu nadávají a on se na ně usmívá, nebo jak je spokojený se svým bodovým ziskem v této sezoně.

19. říjen 2023 20:23

Snažím se všechno plnit do nejmenšího detailu, říká pardubický hokejový obránce Michal Hrádek

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický hokejový obránce Michal Hrádek. Uslyšíte třeba o tom, jak si váží toho, že dostává pravidelně prostor v „A“ týmu, jak se změnila taktika mužstva oproti minulému roku, nebo jak se k zápasům nastupuje většinou v pozici favorita.

12. říjen 2023 22:34

Trenér by za nás dýchal, nedovolíme si tomu nedat všechno, říká Patrik Poulíček

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický hokejový útočník Patrik Poulíček. Uslyšíte třeba o tom, co týmu přinesl nový hlavní trenér, jak ke svým povinnostem přistupují hráči, nebo jak se zatím dívá na vývoj ligové tabulky.

5. říjen 2023 22:41

Na kvalitní trenéry jsem měl v kariéře štěstí, říká pardubický hokejový útočník David Cienciala

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl pardubický hokejový útočník David Cienciala. Uslyšíte třeba o tom, jak hodnotí vstup týmu do nového ročníku extraligy, jak oceňuje komunikaci trenérů s hráči, nebo kdo ho v dresu Hradce Králové při derby nejvíc štval.

21. září 2023 24:59

Extraliga bude nesmírně kvalitní, přišla řada výborných hráčů, říká Dušan Salfický

Hostem dalšího vydání magazínu Hokej speciál byl sportovní ředitel pardubických hokejistů Dušan Salfický. Hodnotil přípravu na nový extraligový ročník, vstup do soutěže i to, jak kvalitní podle něj letos extraliga bude.

14. září 2023 17:23

Pardubičtí hokejisté o titulu nemluví, chtějí ale patřit na špici extraligy

Hostů v prvním dílu Hokeje speciál bylo hned několik. Uslyšíte většinového majitele Petra Dědka o tom, jak se těší na sezonu, hlavního kouče Václava Varaďu, jak mu chybělo trénování a co bude v sezoně rozhodovat, nebo kapitána Lukáše Sedláka o jeho nové roli a vlivu na mužstvo.

27. duben 2023 22:36

Zatím v nás převládá zklamání, říká sportovní ředitel pardubických hokejistů Dušan Salfický

Hostem Hokeje speciál byl sportovní ředitel pardubických hokejistů Dušan Salfický. Uslyšíte o tom, jestli je třetí místo úspěch, nebo ne, jestli se v Pardubicích budou snažit napodobit hokejový styl Třince, který vyhrál čtyři tituly v řadě, nebo jak velké se dají očekávat změny v kádru.

23. březen 2023 22:46

Útočník Jan Mandát: Olomouc nás prověřila, za odpočinek jsme rádi

Hostem Hokeje speciál byl hokejový útočník Jan Mandát. Uslyšíte o tom, jak těžká byla čtvrtfinálová série s Olomoucí, jakého soupeře by si Jan Mandát přál, nebo proč týmu vůbec nevadí přestávka, kterou teď má.