EquiRadio.cz
21. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Charlotte Fry je nejmladší drezurní seniorskou šampionkou v historii

Britka Charlotte Fry se narodila s jezdeckými geny. Její cesta na vrchol byla však těžká, když musela překonat tragický okamžik, který mohl zastavit její kariéru. A tehdy se projevilo skutečné přátelství jednoho z top světových jezdců.

05:01

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 20:30

Karasová: Rodiče narazili na reiningového trenéra. Teď už tím žijeme

Hostem westernového podcastu Jitky Kynclové byla v současnosti jedna z nejúspěšnějších juniorských jezdkyň v disciplíně reining Sára Karasová. Hovořila o svých začátcích a také o již splněné kvalifikaci na mistrovství Evropy ve Švýcarsku.

Včera 04:35

Drezurní klisna Weihegold. S Isabell Werth v sedle byla neporazitelná

Takovou kariérou, jako má Isabell Werth s Weihegold, se mnoho drezurních dvojic chlubit nemůže. Německá jezdkyně s klisnou získala sbírku cenných kovů z nejvýznamnějších akcí FEI. Kdo se s ní setkal, říká, že ho uchvátila milou povahou i talentem.

Před třemi dny 10:32

V Hradištku odstartoval Zimní pohár spřežení. Kralovala tam Muchová

Sobota 28. ledna byla v Hradištku ve znamení úvodního kola Zimního jezdeckého poháru spřežení. Skvěle se dařilo Kateřině Muchové s Frenou, která zcela ovládla soutěž jednospřeží. Dvojspřeží vyhrál Zdeněk Jirásek, čtyřspřeží Radek Nesvačil.

Před čtyřmi dny 05:45

Francouz Julien Epaillard vystoupal s Caracole do nejvyššího sportu

Kariéra klisny Caracole de la Roque nabrala v roce 2022 rychlost. Přitom ještě koncem minulé sezony startovala se Julienem Epaillardem na dvou až tříhvězdových závodech na parkurech do 145 centimetrů. Francouz však volí co nejjednodušší přístup.

Před pěti dny 29:35

Malé vítězství pro fiakry, velký otazník pro budoucnost koní v Praze

Nejméně do konce roku 2023 by fiakry neměly zmizet z pražských ulic. Nad budoucností koní nejen v našem hlavním městě, ale v celé společnosti, však visí otazník. „Neměly by být nečinné ostatní jezdecké disciplíny,“ varuje Václav Luka před radikály.

Před pěti dny 01:30:09

Radek Rouč: Mohu slíbit, že budeme jinak komunikovat. Pořád to neumíme

Prezident České jezdecké federace Radek Rouč v hodinu a půl dlouhém exkluzivním rozhovoru pro EquiRadio podrobně vysvětluje problematiku kolem nového sazebníku poplatků, jednání Rady ČJF i chybné komunikace směrem k veřejnosti a ke členské základně.

Před šesti dny 07:50

Ondřej Pospíšil: Bereme to jako výzvu. Všichni máme podobný směr

V úterý 24. ledna proběhla severočeská konference ČJF, při níž se kompletně změnilo složení oblastního výboru. „Někdy je lepší něco změnit od základu než pokračovat v něčem, co nebylo tak úplně podle představ,“ říká nový předseda Ondřej Pospíšil.

Před šesti dny 11:45

Radovan Šalek: Všichni v Severomoravské oblasti jsou členy našeho týmu

Předsedou oblastního výboru Severomoravské oblasti ČJF byl zvolen opět Radovan Šalek. „Jsem moc rád, že oblastní výbor je ve složení, ve kterém jsme si na sebe zvykli, a kde má každý své místo,“ uvedl mimo jiného v rozhovoru pro EquiRadio.

Před šesti dny 15:59

Josef Dufek: Pozvánka do Dubaje? Skvělá zpráva pro celý český turf

V unikátní situaci se na začátku roku ocitli manželé Jana a Josef Dufkovi. Koně jejich rodinné stáje se aktuálně připravují na dostihy v Dubaji, Francii i Saúdské Arábii. O zákulisí smělých mezinárodních plánů vypráví Josef Dufek v novém podcastu.

Před týdnem 36:23

Hana a Johana Vášáryovy v Talkshow ER: Večer je zákaz mluvit o koních

Johana Vášáryová jde ve šlépějích své maminky Hany v drezurní kariéře, ale oblíbila si i parkur. Koním se věnuje celá rodina, a tak se Hanka snaží nastavit nějaké hranice. V Talkshow EquiRadia obě potvrdily, že nebavit se doma o koních jde jen těžko.