EquiRadio.cz
3. září 2023

Poslechněte si podcast: Chaloupka: Ignacius to seběhl a už jsem věděl, že mě nikdo nechytí

Posledním klasickým vítězem letošní sezony se v neděli stal Magic Merlin, který s Martinem Laubem ovládl St. Leger. Ve Velké ceně Prahy se vrátil na výsluní Ignacius Reilly. Jeho žokej Jiří Chaloupka se ve vstupu EquiRadia podělil o své dojmy.

05:40

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 15:30

Josef Bartoš: V letošní Velké věřím českému chovu. Přijdu i jako divák

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou slibuje zajímavý souboj, myslí si Josef Bartoš. Trojnásobný vítěz slavného dostihu, jehož letos vyřadilo zranění, v podcastu mluví o šancových koních, nedostatku jezdců i nadějích Scuderie Aichner.

Včera 27:50

Jiří Kiml: Nový senzor EQUIMO umožňuje změřit srdeční aktivitu koně

/PR/ Aplikace EQUIMO nově rozšířila set s trackerem o senzor na měření srdeční aktivity koně. „Majitel koně nyní získá mnohem detailnější informace o tom, jak kůň pracuje s energií a v jaké je kondici,“ říká Jiří Kiml v komerčním podcastu EquiRadia.

Před třemi dny 10:51

Hvězdný víkend Kamila Papouška: V Super GP jako jediný nechyboval

Kamil Papoušek prožil v pražské Chuchle Areně mimořádný víkend. V páteční Velké ceně slavil postup do finále Českého skokového poháru, v sobotu přidal vítězství v hlavní rámcové soutěži a v neděli vše korunoval triumfem v Super Grand Prix.

Před pěti dny 16:25

Skřivan podruhé vyhrál pohárovou Velkou cenu. Známe finálovou dvacítku

Poslední Velká cena Českého skokového poháru 2023 proběhla v rámci závěrečného mítinku v Chuchle Areně Praha. Vyhrál ji stejně jako před dvěma týdny v Hořovicích Jiří Skřivan. Radoval se i Kamil Papoušek, jenž skončil třetí za Jaroslavem Jindrou.

Před pěti dny 22:14

Mundil v talkshow: Když táta přijde a plácne si se mnou, je spokojen

Známou dvojicí na jezdeckých závodech jsou Michal Mundil a jeho syn Lukáš, který jde úspěšně ve šlépějích otce. Od koní si přitom na čas dal pauzu, ale je rád, že se vrátil zpět. V talkshow EquiRadia na sebe oba prozradili řadu zákulisních informací.

Před šesti dny 08:45

Týden před Velkou: Podzimní program v Brně a čeští koně v Longchamp

Po zrušení svátečních dostihů v Lysé čeká tento týden dostihové fanoušky v České republice pouze podzimní program na závodišti Brno Dvorska. Pozornost si jistě zaslouží i starty českých koní v pařížském Longchamp a vyhlížíme již Velkou pardubickou.

Před týdnem 19:25

Török: Nejdřív grupa 1, pak Velká. Vert Liberte pracoval i s Godfreyem

Dva vrcholy sezony vyhlížejí Dalibor Török a stáj Pegas. Už tento víkend poběží Vert Liberte v supervytrvaleckém Prix du Cadran na závodišti Longchamp, o týden později následuje Velká pardubická s Godfreyem. "Věřím oběma," říká trenér v podcastu.

Před týdnem 13:52

Miroslav Trunda: Pro další olympijské body vyrazím do Montelibretti

Český reprezentant Miroslav Trunda si drží reálnou šanci, že se kvalifikuje na olympiádu do Paříže. Po pečlivých propočtech by měl být v tuto chvíli na druhém postupovém místě v divizi C, ale sezona ještě nekončí pro něj, ani pro jeho konkurenty.

Před týdnem 04:53

Sara Morganti kvůli nemoci nechodí. Koně ovládá hlasem a poklepáním

Každá jezdecká disciplína má své hvězdy. K těm v paradrezuře patří Sara Morganti. Italka, která závodí v Gradu I, tedy skupině jezdců, jež jsou nejzávažněji postiženi. Nasbírala už hezkou kolekci medailí na šampionátech i paralympijských hrách.

Před týdnem 04:01

Zduchovice hostily finále drezurního KMK a Českého poháru ČJF 2023

Ve dnech 22. až 24. září se ve Zduchovicích konal jeden z vrcholů drezurní sezony. O tituly šampionů se tam závodilo ve finále Kritéria mladých koní a Českého poháru ČJF, v jehož velké rundě se z vítězství radovala Ema Kopuletá s Forrest Gumpem.