EquiRadio.cz
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Chactula PS má predispozice pro velký mezinárodní sport, hodnotí Chýle

Během uplynulého víkendu vyvrcholil v areálu Zemského hřebčince Písek seriál Kritérium mladých koní v parkurovém skákání. Na EquiRadiu vám nabízíme zpravodajský souhrn doplněný o hodnotící komentáře komisařů Jana Chýleho a Romana Drahoty.

19:47

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 05:02

Letošními šampiony finále Poháru národů v Barceloně jsou Belgičani

V neděli 2. října se v Barceloně odehrálo finále parkurového Poháru národů. Z šesti kvalitně obsazených týmů se nejlépe dařilo Belgičanům, kteří slavili už třetí triumf v historii finálových mítinků. Na historii tradiční série jsme se blíže zaměřili.

Včera 17:55

Od "Arc" až po Memoriál Harryho Petrlíka. Glosujeme víkendové dostihy

Poměrně nabitý dostihový víkend už je v tuto chvíli z námi. Dostihové události se konaly v Chuchle Areně, Brně, ale také v zahraničí s českou účastí. Vše pečlivě sledoval Martin Cáp, který se s námi na EquiRadiu o své poznatky podělil.

Před třemi dny 29:00

Novinky, zákulisí i sázky. Pusťte si rozhovory před Velkou pardubickou

Nebývale otevřená bude 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která se poběží v neděli 9. října za účasti patnácti koní z Česka a Slovenska. Irské stáje nakonec budou chybět, zato se po letech vrací italský majitel Josef Aichner.

Před čtyřmi dny 10:18

Dostihovou sezonu uzavírá Brno. Memoriál Harryho Petrlíka v Chuchli

Je před námi jeden z posledních dostihových víkendů sezony a na sobotu je naplánován závěrečný mítink v Brně s Podzimní moravskou mílí a Podzimní brněnskou steeplechase. V neděli ve Velké Chuchli proběhne Memoriál Harryho Petrlíka.

Před pěti dny 04:10

Na soutěž tradičních zápřeží dorazilo do Kroměříže třináct vozatajů

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží se v Kroměříži uskutečnila po třech letech poslední zářijový víkend. Zúčastnilo se jí nakonec třináct kočárů z České republiky, Polska a Německa, které se utkaly ve třech různých zkouškách.

Před šesti dny 07:18

Při drezurním finále KMK i Českého poháru uspěla Petra Miki Civišová

Ve dnech 23. až 25. září konalo ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou finále drezurního seriálu Kritérium mladých koní a zároveň finále Českého poháru České jezdecké federace v této disciplíně. Úspěchy slavila Petra Miki Civišová, ale nejen ona.

Před šesti dny 06:13

Pražským lvům se letos v GCL daří. V New Yorku zvítězili již potřetí

Prague Lions vyhráli GCL v New Yorku a v průběžném pořadí série jsou před posledním kolem třetí. Ir Shane Sweetnam se kvalifikoval do Super Grand Prix v Praze ze čtvrtého místa. Letos podruhé LGCT vyhrál Daniel Deusser. Více prozradíme v reportáži.

Před týdnem 07:42

Nesvačil: Generale Pastorella mě v tom nechal vykoupat. Exell je mistr

Jiří Nesvačil junior obsadil při mistrovství světa čtyřspřeží v italském Pratoni del Vivaro konečné 23. místo. V závěrečném parkuru byl jednadvacátý. V rozhovoru popsal, co bylo příčinou třech chyb a okomentoval také výkony nejlepších vozatajů.

Před týdnem 12:38

Sobotní Chuchle nadchla, L' Estran a Gasparini psali v neděli historii

Jediná dostihová událost v Čechách byla tento týden k vidění v areálu Chuchle Arena Praha. S Martinem Cápem jsme rozebrali na EquiRadiu celý průběh a další zajímavosti pojící se s tímto mítinkem. Dostali jsme se i k zahraničním výjezdům a startům.

Před týdnem 06:46

Nesvačil: Udělal jsem dvě fatální chyby. Exell dva balonky neudělá

Sobotní maraton při mistrovství světa v italském Pratoni del Vivaro dokončil Jiří Nesvačil jako dvaadvacátý a průběžně je před parkurem dvacátý. Australan Boyd Exel sice stále vede, ale přiblížil se k němu na rozdíl šesti bodů Michael Brauchle.