EquiRadio.cz
17. srpen 2023

Poslechněte si podcast: Český skokový pohár hostí Opava. Nedělní Velkou cenu půjde 33 dvojic

Sedmé kolo Českého skokového poháru hostí od čtvrtka 17. do neděle 20. srpna jezdecký areál v Opavě – Kateřinkách. Do nedělní Velké ceny Opavy je přihlášeno aktuálně 33 dvojic. Podrobnosti prozradil na EquiRadiu Aleš Suchánek.

07:15

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 02:26:42

Různé pohledy na welfare koní: Netýrání a životní pohoda jsou vzdálené

O welfare koní se v poslední době hodně mluví, ale lidé často mají na životní pohodu jejich zvířecích partnerů různé pohledy. To potvrdila i veřejná debata na téma „Welfare a přístup ke koním v 21. století“. Poslechněte si ji ze záznamu na EquiRadiu.

Před čtyřmi dny 14:34

Ve Zduchovicích dojde k bitvě medailistů z MČR, láká Hana Civišová

Finále Českého poháru v drezuře, ale také vrchol KMK v této disciplíně společně s přehlídkou tříletých drezurních koní čeká na návštěvníky Jezdeckého centra Zduchovice od pátku 22. do neděle 24. září. Detaily prozradila pro EquiRadio Hana Civišová.

Před čtyřmi dny 05:25

Návrat Murzabajeva a tři vrcholy. Chuchle Arena vyhlíží velkou sobotu

Série čtyř zářijových mítinků v Chuchle Areně Praha vyvrcholí v sobotu 23. září. Špičkově obsazené odpoledne nabídne tři jedničkové vrcholy Renomia Velkou cenu českého turfu, Leram Million i Arqana Gerschův memoriál. Poslechněte si naši pozvánku.

Před pěti dny 23:35

Michaela Soukalová: Přirozená komunikace v dostizích? Má to smysl

S dostihovými koňmi začínala Michaela Soukalová u legendárního Harryho Petrlíka ve stáji PP Šamorín. Dnes rozvíjí koncept přirozené komunikace v práci s ročky, ale i různými zdánlivě problémovými koňmi, které opět vrací do aktivního života.

Před šesti dny 04:25

Cortes skákal zvláštním stylem. S Madden za sebou nechával ty nejlepší

Hnědák Cortes C s nezaměnitelným stylem skoku a vášní k jídlu byl svého času parkurovou hvězdou. Když přišlo na sport, nechával s Beezie Madden v sedle za sebou ty nejlepší koně. V mezinárodních soutěžích s ním začínal Belgičan Gregory Wathelet.

Před týdnem 08:44

Henrik von Eckermann v Římě letos již podruhé vyhrál Grand Prix LGCT

Parkurová série Global Champions má za sebou již čtrnácté kolo, které se uskutečnilo v Římě. V týmové soutěži GCL tam vyhráli Madrid in Motion, sobotní Grand Prix LGCT pak ovládl Švéd Henrik von Eckermann s třináctiletým valachem King Edwardem.

Před týdnem 03:27

Kyselá, Reslerová a Machovská jsou voltižními šampionkami roku 2023

Ve dnech 16. a 17. září se v Tlumačově uskutečnilo mistrovství České republiky ve voltiži. Zlaté medaile si odvezly z juniorských kategorií Elisabeth Reslerová a Julie Machovská. Mezi seniory zvítězila Barbora Kyselá. Máme pro vás podrobnosti.

Před týdnem 08:33

Jiří Skřivan vyhrál ČSP v Hořovicích: Byl to těžký vzdělávací parkur

Vítězem Velké ceny Ranche Hořovice se stal Jiří Skřivan s Hollandem TN. „Čekání na dobrého koně je vždy dlouhé, ale teď jsem za to rád,“ pochvaloval si svého valacha. V rozhovoru pro EquiRadio a EquiTV zhodnotil i těžký parkur z dílny Zdeňka Krpely.

Před týdnem 05:52

Neporazitelná Classa: V Chuchli vyhrála Memoriál Harryho Petrlíka

Podle předpokladů vyhrála dvacátý Memoriál Harryho Petrlíka v Chuchle Areně Praha favorizovaná klisna Classa s Lucií Fialovou, která si tak udržela i při čtvrtém startu letošní neporazitelnost. Podrobnosti o průběhu celého mítinku přináší Martin Cáp.

Před týdnem 13:00

Suchánek: V Hořovicích se hraje o jedny z posledních pohárových bodů

Předposlední kolo letošního ročníku Českého skokového poháru probíhá už od středy v Hořovicích na Berounsku. Jaký je stav jednotlivých seriálových žebříčků a kdo má šanci na postup do finále v Praze, to rozebíráme na EquiRadiu s Alešem Suchánkem.