NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Beachvolejbalista Perušič: Turnaj v Ostravě je po mistrovství světa a Evropy třetím vrcholem sezony

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je elitní český beachvolejbalový hráč Ondřej Perušič. Špičkový hráč tvoří sportovní pár s kolegou Davidem Schweinerem a do křesla ve studiu Radiožurnálu Sport usedl již podruhé. Jak se cítí na startu nové sezony? Těší se na světový grandslam, který se v příštím týdnu koná v Ostravě?Co je hlavním důvodem, že chce se sportovní kariérou pokračovat ideálně až do olympijských her v Paříži? Poslechněte si celý rozhovor!

29:42

Český rozhlas - Sport

Vydává: Český rozhlas

Aktuální události ze sportu. Rozhovory se sportovci, trenéry a manažery.

Web

Před čtyřmi dny 18:41

Tribuna: Hra gentlemanů, nebo hospodská zábava? Snooker je především sport, kterému vládne jeho legenda

Mnozí jej považují jen za povalečskou zábavu v hospodách. Snooker ale patří v Británii k nejsledovanějším sportům a své příznivce má po celém světě. A Ronnie „Raketa“ O’Sullivan, který si nedávno připsal rekordní sedmý titul světového šampiona, představuje jednu z nejzářivějších osobností v historii sportu.

Před čtyřmi dny 27:09

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Fotbalový trenér dětí Vladan Vršecký: Fungování týmů v Kanadě závisí na jen na klubu a rodičích dětí

Hostem talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové je bývalý fotbalový brankář a v současnosti trenér kanadského fotbalového klubu Vladan Vršecký. Jaký je příběh muže, který s fotbalem začínal v jižních Čechách a nyní působí v Ottawě? Jaké skupiny hráčů v Kanadě vede? Jaké má kanadský fotbal postavení mezi společností? Poslechněte si celý rozhovor s trenérem, který se věnuje především mladým nadějným fotbalistům!

Před pěti dny 34:11

Na férovku s Vavřincem Hradilkem: Horolezec Marek Holeček: Při lezení po horách se nesoustředím na výkony, ale užívám si zážitky

Hostem talkshow Na férovku s Vavřincem Hradílkem je dobrodruh, výborný horolezec a dvojnásobný držitel zlatého cepínu Marek Holeček. Co říká o svém filmu a projektu Mára jde do nebe? Proč považuje horolezectví spíše jako umělecké dílo? Co pozitivně naladěného sportovce psychicky vyčerpává? Jaké podařené výstupy má za sebou? Poslechněte si celý rozhovor s bláznem zapáleným do horských oblastí.

Před šesti dny 45:52

Na place: Tomáš Ujfaluši: Nejraději vzpomínám na působení ve Fiorentině a Atletico Madrid

Hostem středeční talkshow Na place s Pavlem Nečasem je bývalý fotbalový reprezentační obránce Tomáš Ujfaluši. Rodák z Rýmařova během bohaté kariéry prošel kromě Olomouce a Sparty slavnými kluby v zahraničí. Jak vzpomíná na angažmá v Hamburgu, Fiorentině, Atletico Madrid nebo Galatasary? Jaké fotbalové ikony potkal? Poslechněte si celý rozhovor s hráčem, který je momentálně členem týmu Real TOP Praha, kde se zúčastňuje charitativních zápasů.

Před týdnem 35:33

Čistá hra Martina Procházky: Martin Procházka k MS v hokeji: Český tým bude patřit k favoritům na zisk medaile

Čistá hra Martina Procházky rozebírá aktuální formu českých hokejistů před světovým šampionátem, který startuje v pátek 13. května ve finských městech Helsinky a Tampere. Jaký dojem z týmu má expert Radiožurnálu Sport po úspěšných vystoupeních na Českých a Švédských hokejových hrách? Jaké dovednosti stále zdobí Davida Krejčího? Proč chybí nejlepší hráč extraligy v nominaci na světový šampionát? Navnaďte se s námi na páteční start hokejového svátku!

Před týdnem 36:46

Klub Rádia Junior: Úplně se mi otočil život, vzpomíná šestinásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek

Jaká byla cesta cyklisty Jiřího Ježka na vrchol? Kterou paralympiádu si nejvíc užil? A na co si ještě brousí zuby? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 26:05

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Zápasník MMA Jiří Procházka: Před titulovým zápasem UFC se tréninky zintenzivňují a zpřesňují

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je český bojovník ve smíšených bojových umění Jiří Procházka. Velkého bijce čeká 11. června v Singapuru titulový zápas prestižní organizaci UFC. Jak se připravuje na souboj s Brazilcem Teixeirou? Jak bude regenerovat před klíčovým duelem? Chtěl by znovu okusit zápasit v Japonsku? Poslechněte si rozhovor se zápasníkem, který je momentálně nejlepším Čechem v UFC.

Před týdnem 15:49

Tribuna: Nejen slavná gymnastka. Čáslavská ukázala, že politika a lidské hodnoty ke sportu patří

V tomto týdnu jsme si připomněli výročí narození druhé nejlepší sportovkyně v československé historii, alespoň tedy podle ankety Českého olympijského výboru. Věra Čáslavská, která by se dožila osmdesáti let, ale nebyla pouze vítězkou sedmi olympijských medailí. Legendární gymnastka se pro své občanské postoje během Pražského jara a normalizace stala také velkým morálním symbolem.

Před týdnem 25:17

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Fitness trenér Jan Kareš: Lidé, kteří začínají se cvičením, mají tendenci si moc nakládat

Hostem talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové je tentokrát fitness trenér Jan Kareš, který se nově může pochlubit držením světového rekordu v počtu shybů absolvovaných za jednu hodinu. Co znamená jeho motto: "Bolest je jen mýtus"? Jaké další rekordy jsou v jeho držení? Jak se mu daří v oboru, kdy má otevřené vlastní fitness centrum? Co radí začátečníkům? Poslechněte si celý rozhovor s trenérem, který se snaží lidem zlepšit postavu.