Český rozhlas - Sport
Nejnovější22. únor 2023

Poslechněte si podcast: Na place: Trenéra Hlinku jsme všichni respektovali, odvděčil se nám lidským přístupem, přiznává Procházka

Dnes to je na den přesně 25 let od slavného hokejového finále v Naganu. I proto si do pořadu Na place pozval moderátor Ladislav Hampl olympijského vítěze Martina Procházku. Bývalý hokejista rád zavzpomínal na trenéra Ivana Hlinku, ale i soudržnou partu, která zaznamenala největší úspěch českého hokeje. Jak moc dobré náladě hokejovému výběru pomáhali kustodi? Poslechněte si celý rozhovor a už v 18.30 vysíláme Speciál Znovu Nagano. Tak si to nenechte ujít.

36:48

Český rozhlas - Sport

Vydává: Český rozhlas

Aktuální události ze sportu. Rozhovory se sportovci, trenéry a manažery.

Web

27. leden 2023 28:03

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Není jednoduchý, ale pro diváka zajímavý, říká Charvátová Křížová o sjezdu ve Špindlerově Mlýně

Poslední lednový víkend bude ve Špindlerově Mlýně patřit Světovému poháru v alpském lyžování žen. I proto si do studia Radiožurnálu Sport pozvala moderátorka Kateřina Neumannová bronzovou olympijskou medailistku ze Sarajeva 1984 Olgu Charvátovou - Křížovou. Jak se bývalá alpská lyžařka těší na souboj Mikaely Shiffrinové a Petry Vlhové? Jak moc fandí české reprezentantce Martině Dubovské? Poslechněte si celý rozhovor.

25. leden 2023 33:55

Na place: Běžec na lyžích Radim Nyč: Moje forma je rok od roku horší, Jizerskou padesátku nepoběžím

Olympijské hry 1988 v Calgary přinesly Československu bronzovou radost díky štafetě běžců na lyžích. Jedním z členů úspěšného kvarteta byl i Radim Nyč, který přijal pozvání moderátora pořadu Na place Davida Novotného. Ve studiu Radiožurnálu Sport Nyč zavzpomínal na slavný závod, ve kterém ztratil hůlku, ale také na skvělé podmínky, které u běžeckého lyžování panovaly v předrevolučním období. Proč nikdy nejel Jizerskou 50, i když je ředitelem tratí? Dozvíte se v rozhovoru.