Před pěti dny

Poslechněte si podcast: České derby se zahraničními žokeji. Dostihy se poběží i ve Slušovicích

Absolutním vrcholem letošní dostihové sezony bude tento víkend České derby, které proběhne v pražské Chuchli. S Martinem Cápem jsme se podívali na startovní listiny a přiblížili jsme celý program. Dostihový víkend je naplánován také ve Slušovicích.

17:00

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 06:51

Ozvěny z CSI3*-W v Olomouci. Opatrný tam potřetí vyhrál Grand Prix

Na devátý ročník J&T BANKA CSI3*-W v Olomouci bude mít pěkné vzpomínky asi každý český fanoušek parkurového skákání. Během tohoto pětidenního mítinku hrála totiž naše hymna hned jedenáctkrát. Třikrát se tak stalo díky Alešovi Opatrnému.

Včera 05:38

Kariéra Kilkennyho plná zvláštních momentů. V Tokiu zářil s O‘Connorem

Cesta bělouše Kilkennyho od remonty po olympijskou účast byla víc než zajímavá. Sám si jako tříletý vybral majitelku a odstartoval tak svou parkurovou kariéru. Na olympiádě v Tokiu byli Kilkenny s Cianem O´Connorem nejlepší z irských dvojic.

Před dvěma dny 06:29

Vítězství ve 102. Českém derby vybojovala Queen of Beaufay s Foretem

Tento víkend proběhl vrchol letošní dostihové sezony v podobě 102. Českého derby v Chuchle Areně Praha, které ovládla Queen of Beaufay s Petrem Foretem. S Martinem Cápem na EquiRadiu přinášíme hodnocení a kompletní výsledky z této události.

Před šesti dny 28:00

Iva Miličková: Dala jsem dostihům maximum, teď začínám novou kapitolu

Poprvé se na dostihového koně posadila v jedenácti letech a od té chvíle nechtěla dělat nic jiného. Iva Miličková vypráví v podcastu EquiRadia o své úspěšné kariéře, oblíbených koních a různých momentech dostihového života v Anglii, Francii a Dubaji.

Před týdnem 17:18

Pohár národů v Praze vyhráli Nizozemci. Tretera dojel sedmý v GP

Chuchle Arena Praha hostila ve dnech 16. až 19. června třetí ročník parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup. Český tým v Poháru národů skončil na skvělém druhém místě za Nizozemci. V Grand Prix se dařilo Vladimíru Treterovi s Gangsterem.

Před týdnem 08:57

Pardubická kvalifikace pro Talenta. V Karlových Varech zářil Wilantos

Víkendový program patřil dostihům v Pardubicích, kde se běžela druhá kvalifikace na Velkou pardubickou a nejlépe si vedl loňský vítěz Talent. Na EquiRadiu zhodnotil Martin Cáp i dostihový mítink v Karlových Varech, kde kraloval Wilantos.

Před týdnem 04:26

Lepšího jezdce, než je Martin Fuchs, si bělouš Leone Jei nemohl přát

Při nedávném Poháru národů v rámci CSIO5* v St. Gallen zazářili švýcarští reprezentanti. Mezi nimi se dvěma čistými jízdami na překážkách do 160 centimetrů blýskl Martin Fuchs v sedle koně Leone Jei. Valach je aktuálně jedním z jeho nejlepších koní.

Před týdnem 05:35

Christian Ahlmann má na kontě mnoho titulů. Domácí publikum ho miluje

Německý jezdec Christian Ahlmann vyčnívá svými sportovními výkony. Nejčerstvější úspěch zaznamenal koncem května 2022, kdy vyhrál Grand Prix v rámci Global Champions v Hamburku. Za sebou má ale celou řadu skvělých výsledků a také několik temných let.

Před týdnem 09:19

Talentův vstup do sezony v Pardubicích. Neděle patří Karlovým Varům

Dostihoví příznivci se můžou těšit na prodloužený víkend a hned trojici dostihových dnů, neboť Pardubice přidají k tradiční sobotě ještě jeden mítink v pátek odpoledne. Nedělní dostihový program si poté připravili pořadatelé v Karlových Varech.