Čermák Staněk Comedy Podcast
3. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Je fér dělat si legraci z lidí, kteří vám telefonicky něco nabízejí? (196)

Ano, známe to všichni. Zazvoní telefon, vy se zaradujete, že vám volá nějaká milá osoba, anebo aspoň jakákoli osoba, kterou znáte, ale na displeji se objeví neznámé číslo. A když hovor přijmete, ve sluchátku slyšíte: "Dobrý den, máte prosím minutu času? A jen vás chci upozornit, že toto je nahrávaný hovor." Co uděláte? Pokud nevíte, poslouchejte naši debatu. Dozvíte se to. https://www.patreon.com/CermakStanekComedy A taky se dozvíte, do čeho investoval peníze Lance Armstrong, a jestli je nám sympatický, anebo ne. Uslyšíte návod, jak v osmnáctém století proslavit dům v Londýně. (Nápověda: určitou roli v tom hraje dvanáct komeníků.) A vysvětlíme vám, proč když jste smutní, tak máte pocit, že všechno špatné na tomto světě zavinil škodolibý Vesmír. V přepychové zóně bude přepychově jako obvykle: řekneme vám své vítěze i poražené týdne, a uděláme rozhovor s naším politologem, který bude komentovat výsledky voleb. Nikoli německých, a už vůbec ne českých (ty ještě nebyly!), ale voleb vás patronů ohledně jeho budoucnosti. Jsme rádi, že vás máme!

01:20:17

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Před pěti dny 01:03:31

Je OK, že jezdí prezident na oficiální cesty na motorce? (337)

Nejsme Petrem Pavlem posedlí, ale tuhle věc jsme museli vyřešit. Taky se dozvíte detaily o životě jednoho amerického miliardáře a pak taky chlápka, který žije pod hladinou. Jakože ve vodě. Celé je to vtipnější, než si myslíte. Jo a nezapomeňte: když se v podcastu na začátku objeví nůž, pak je nevyhnutelné, že na závěr někdo někoho zapíchne.

Před týdnem 01:25:31

Měli by obyvatelé Prahy platit speciální daň z radostného života? (336)

Pokračujeme v hádkách na přání, a i tentokrát zostra. Měli by Pražáci platit "daň z přepychu"? Jak nám napsal jeden patron, mělo by to hned dvě výhody. Za prvé by přibyly nějaké peníze do rozpočtu, a za druhé by nás obyvatele Prahy - možná - zbytek země nenáviděl o trochu míň. Rozhodli jsme to ve slovní přestřelce, a jak to dopadlo? Poslouchejte. Dozvíte se i to, jak se odborně nazývají pocity, které máte díky návalům intelektuálních krásna při poslechu našeho podcastu. A jeden z nás vás seznámí také se zajímavou kapitolou americké historie. V přepychovce se budete mít přepychově, jako vždycky, a žádnou další daň za to platíte nemusíte. Díky a nazdar!

Před týdnem 01:23:12

PŘEPYCHOVKA: Pražský magistrát zešílel. A pak přijde s dárkem pro děti narozené na Nový rok? (335)

Hele, tuhle hádku jste si objednali ,,, takže tady ji máte! Doufáme, že vám v programových krocích vedení hlavního města uděláme jasno. A upozorňujeme: o stranách opět rozhodovala mince (pětifrankovka), takže nemusíte mít strach, že se do debaty snad mohly promítnout určité neuzrózy jednoho z náís. (Nápověda: Technická správa komunikací. Není zač.) Ale pozor, dozvíte se i to, jakjeden z nás zjistil, jak štěstím obdaření lidé v našem městě žijí. Plus malá inormace o jednom nacistickém kopci v Americe a kvíz. Co znamená v nářečí jednoho krásného města, kde jsme shodou okolností nedávno vystupovali, tato prosba: "Kemo, oplodni mi zoofalku!" Nevíte? Poslouchejte. Děkujeme.

Před 2 týdny 01:20:57

Jsou pro Česko důležitější knihy, nebo víno? (334)

Jasně, že víme, že nejdůležitější je belgické pivo a bourbon, možná i sem tam poslaná dobře natočená plzeň nebo Guiness, ale ptáme se samozřejmě z POLITICKÝCH DŮVODŮ. Takže vám dáme odpověď. A nejen to: uslyšíte v přímém přenosu, jak si jeden z nás zajišťuje oběd. Dojmeme vás skoro k slzám, protože ten druhý z nás má bolístku. A taky vám řekneme spoustu píčovin, jako vždycky. Díky moc, máme vás rádi. (A ne, neříkáme to kvůli prachům, vy kundy, měli bychom vás rádi i zadarmo.) (Teda o něco míň, samozřejmě.) (Ale měli bychom vás rádi, fakt.) (Trošku.)

Před 2 týdny 01:16:23

Byla korunovace největší zbytečnost na světě, anebo důležitý rituál, který má smysl? (333)

Ano, víme, že čekáte na to, abychom vám řekli, jestli ta sobotní pohádka pro dospělé měla nějaký smysl. Proto nás máte. A proto my máme vás, abychom se o těchle věcech bavili. Ale nejen to: dozvíte se, jak jednoho z nás oroštoval algoritmus. Nebo jak druhého z nás roštuje Technická správa bůhvíčeho. A taky uslyšíte vzrušující a zároveň dojemný příběh o výletu do budoucnosti. Díky, že vás máme!

Před 3 týdny 01:13:18

Soudě podle poštovních známek prezidenta, je jeho kreativní tým infantilní, anebo vtipný? (332)

Tahle epizoda je důležitá ze dvou důvodů. Za prvé: vyřešili jsme, jak je to s těmi poštovními známkami Petra Pavla. A za druhé: představili jsme dva songy, kterými chceme udělat zářez do hudebního světa. Jako ZÁŘEZ velkými písmeny. To, že se zároveň dozvíte, že při poslechu hudby lze dosáhnout orgasmu (jak z koncertu Čajkovského reportoval deník LA Times), je už jen taková třešnička na dortu. Přejeme inspirativní poslech našeho mluveného slova a orgastický poslech naší hudby.

3. květen 2023 01:01:10

Nemá Joe Biden kandidovat na prezidenta, protože už je moc starý? (331)

Ano, ageismus je velké téma tohoto podcastu, protože jeden z nás neustále terorizuje toho druhého právě proto, že je již téměř v tzv. seniorském věku. Což není stížnost, protože tento vystupující se zase vůči tomu druhému dopouští tzv. body-shamingu, takže jsou si v zásadě kvit. ALE: i tak pro vás vyřešíme, jestli je, anebo není věk Joe Bidena tím hlavním důvodem, proč by už kandidovat neměl. Poslouchejte! Díky a fajn začátek května!

28. duben 2023 01:20:23

PŘEPYCHOVKA: Chceme, aby měl Zeman po odchodu z Hradu ještě něco dalšího? (330)

Takže jsme se k tomu vrátili. Protože to je věc, kterou je prostě TŘEBA vyřešit. Má mít Zeman něco jako knihovnu/institut/privát, protože to tak proéstě funguje? Nebo ještě jinak. Ano, chápeme, že Havla chtěli lidi kolem něj "zvěčnit" v knihovně a že Václav Klaus chtěl "zvěčnit" sám sebe v Institutu. Ale chce někdo zvěčnit Zemana? Včetně jeho samotného? Jestli je to otázka, která trápí i vás, pak máme dobrou zprávu. Odpovíme vám na ni. A taky se dozvíte, proč účet KFC na Twitteru sleduje pouze 11 dalších účtů. V přepychovce. Díky, borci, a slibujeme, že když se někdo z vás stane prezidentem, že budeme VŠEMA DESETI PRO, aby na vaši počet vznikla minimálně univerzita. Nebo letiště. Nebo aspoň autobusová zastávka. Čus.

25. duben 2023 01:33:19

Je směšné, když si muž barví vlasy? (329)

Původně jsme se chtěli hádat o tom, jestli je gustovní tahat bývalého prezidenta na privát do patra, a přitom předstírat, že jde o důstojnou instituci navazující na desetileté funkční období hlavy státu. Avšak pak jsme si řekl,i že prezident nám neuteče (PUN NOT INTENDED, jak říkají Angličani), a jelikož se během natáčení vynořilo téma nové, podpořené vizuální naléhavostí (ano, jeden z nás už vážně hodně šediví!), přehodili jsme takzvaně výhybku. Dobrou zábavu!

22. duben 2023 59:23

Je OK, když se na návštěvě odmítnete zout? (328)

Řešíme vyložene palčivou věc, a není úplně jistý, jestli jsme se o ní někdyběhem uplynulých čtyř let už nehádali. Protože je to známej problém. Přijdete na návštěvu, nasoukáte se do předsíně ... a vyvstane dilema. Máte jít do ponožek? Ono je celkem jedno, jestli jsme se tím už zabývali, protože tak jako tak to pro vás hravě vyřešíme. A taky probereme současnou situaci, popereme se s apokalyptickými vyhlídkami na budoucnost a jeden z nás dostane zas svůj obvyklej hysteráček kvůli rozkopaný ulici před garáží. Ahoj a nazdar!