Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Je to dokonalý nástroj seberozvoje, myslí si instruktor japonských bojových umění Richard Alexa

Richard Alex je bývalý voják, instruktor japonských bojových umění a lektor kurzů přežití, který získal dokonce ocenění za záchranu života. Lákala by vás kariéra vojáka? Jaká je realita? A co všechno musí správný voják umět? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

33:26

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 31:11

Výkonný ředitel Nadačního fondu Lepší život Josef Vavřík s manželkou Radkou v Klubu Rádia Junior

Vydávají knihy pro děti, a jedním z jejich cílů je naučit děti znovu číst a podpořit jejich zájem o kvalitní knihy. Jak se jim to daří a co pro to dělají? Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 32:10

Akvaristka a teraristka Dagmar Zíková v Klubu Rádia Junior

Zvířátka, která mají stejný režim ať je zima nebo léto, jsou akvarijní rybičky. A je to opravdu tak? Nebo rozlišují i ony zimu a léto? Poradíme vám jak založit akvárium i jaké rybičky a rostlinky jsou nejvhodnější pro začátečníky! Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 38:22

Jaké to je uplavat kilometrovou trať ve vodě o teplotě mínus jeden stupeň Celsia

O tom nám přijde povídat extrémní plavec Filip Jícha, který jako první Čech zvládl takovou trať uplavat, a to až za polárním kruhem, na soustroví Špicberky. A vzal s sebou i svého syna Filipa. Moderuje Jiří Kohout.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 33:23

Jsem velký perfekcionista a všechno beru strašně vážně, popisuje se multitalentovaná Kamila Kopčová

Kamila hraje v divadle Semafor a je vokalistkou a tanečnicí na turné s kapelou Ewy Farné. Taky hraje na klavír. Jak se stíhá věnovat tolika profesím? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 37:46

V zimě jsou paruky jako čepice, ale v létě nám je horko, smějí se holky z Lollipopz

Jak se jmenuje jejich nejnovější hit? Stíhají psát domácí úkoly? A kdy se můžeme těšit na nové album? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 41:01

Terapeutka a psycholožka Markéta Čermáková v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o lidské mysli a lidských emocích. Co to je vůbec emoce? Jaké druhy emocí známe? Jsou emoce totéž co pocity? Moderuje Jana Rychterová a Kiki Hovet. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:01

Starší děti to tady mají trošku těžší, popisuje pomoc ukrajinským uprchlíkům krizová poradkyně

Jak se u nás cítí ukrajinské děti, které musely utéct před válkou? Jak se jim daří ve školách? Nejen na to bude odpovídat autorka projektu Vítej v Česku. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:59

Ředitel pardubického letiště Ivan Čech v Klubu Rádia Junior

Jak funguje letiště? Kdo všechno tam pracuje? A co se děje na řídicí věži? To a mnohem více se dozvíte, když se poslechnete dnešní povídání s Ivanem Čechem. Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:57

Pády na trampolínách jsou nebezpečné, vyhnout se jim dá tréninkem, tvrdí nadaní skokani

Jak se Míša a Lukáš dostali ke skokům na trampolínách? Od kdy mohou děti začít skákat? Je to zábava nebo dřina? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:38

Chtěl jsem jít k policii, teď hraju vrahy, směje se herec a divadelní principál Koudela

Kuba je herec a zároveň principál divadelního spolku, který hraje představení pro mládež. Jeho snem bylo vyšetřovat zločiny. Splnilo se mu to aspoň před kamerou? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.