Buchty
27. září 2023

Poslechněte si podcast: Jak se stát hobojistou? Chce to lásku a trpělivost

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Čeňka Maléře, který je provozním náměstkem v malé dopravní společnosti a také miluje hoboje a porcelánové hrnky.

42:01

Buchty

Vydává: Český rozhlas

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu.

Web

Včera 35:06

Žít bez nohy se dá. Stačí najít tu pravou (protézu)

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly spisovatele, publicistu a mimojiné i muže bez nohy Karla Veselého, se kterým probíraly, jaký je život bez končetiny.

Před týdnem 37:00

Jak být vtipný? Jít rovnou k věci a možná mít i trauma

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly jen samy sebe a snažily se přijít takzvaně na kloub tomu, jak vyrobit top vtip.

Před 2 týdny 34:34

Bílá barvička emoce nerozpoutá, hoďte tam růžovou

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Kláru Pětovskou, která vyhořela jako marketingový stratég a pak začala masivně natírat byty.

Před 3 týdny 37:35

Dobro je nejasný pojem, ale shodneme se na tom, že fajn jsou tepláky a posilka

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu nepřivítaly nikoho, skrze kontribuční budku totiž mluvily jen samy se sebou. Tématem mělo být dobro a jeho definice, než ale přišla řeč na toto téma, zabraly se Buchty asi na deset minut do hovoru o údajném koitu Fidela Castra v brněnské vile.

1. listopad 2023 45:18

Ajťák není nerd, který jen nahazuje wifinu a servery

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly IT konzultanta a pražského hipstera Daniela Onderku, který chtěl obhajovat sebe a další ajťáky a přesvědčit Buchty, že tato profese má swag.

25. říjen 2023 35:40

Slova nejsou jen kapky deště aneb pojmy jako leník a kočičí žena mají svůj význam

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly jen samy sebe a pobreptaly si o tom, jaká slova jsou v jiných jazycích, ale v češtině bolestně chybí.

18. říjen 2023 37:08

Rozvážet pečivo je makačka, ale můžete pak vyjíst náplně z koblížků zdarma

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly Vlastu, která rozváží pečivo a miluje cestování. Natáčení přihlížela i Zuzanina dcera, která si felila na pytli a občas něco breptala.

11. říjen 2023 40:10

Bydlení v garsonce je krásné, člověk si ji zadýchá a nemusí topit

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly studentku francouzštiny Markétu, která v Brně bydlí v malém bytečku a nebojí se o tom mluvit.

4. říjen 2023 39:07

Studovat střední v Americe je fajn, ale nesmíte sexovat ani pracovat se sekačkou

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly studenta muzikologie Vaška Lipinu, který je z Olomouce a drahnou chvíli pobýval v Americe a Francii.