Buchty
NejnovějšíPřed dvěma dny

Poslechněte si podcast: Jít do Santiaga je jednodušší než život se složenkami a hypinou

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, přivítaly cestovatele, sběratele upomínkových předmětů a novináře Jiřího Pasze. Ten společně s Adélou Plechatou napsal knihu Normální šílenství, která se věnuje detabuizaci duševních poruch. V podcastu o všem a o ničem ale probraly i Jirkovu cestu takzvaným pěškobusem do Santiaga nebo ADHD.

44:32

Buchty

Vydává: Český rozhlas

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu.

Web

Před týdnem 32:17

V kontejneru se dá najít nejen štavnatý steak i mango, ale tak trochu i smysl života

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, nepřivítaly nikoho. Byly totiž live na na druhém ročníku akce Příští stanice svět s podtitulem Festival příležitostí pro mladé a přivítaly tam muže mnoha profesí Jana Váňu.

Před 2 týdny 40:38

Psychoterapeut je ekolog lidské duše

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, uvítaly brněnského terapeuta a ekologa Bohuslava Binku, který se přišel mimo jiné svěřit s tím, že vyrůstal se sýkorkou.

Před 3 týdny 41:42

Jak dostat práci? Stačí nebýt na pervitinu a přijít oblečený

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, neuvítaly nikoho. Byly totiž živě v Letenských sadech, na místě lidově nazývaném pod Stalinem, aby tam zpovídaly gayfluencera, personalistu a milovníka váz a lnu Kaadella aka Davida.

7. září 2022 48:16

Bílý hacker je jako bílý čaroděj –⁠ může pomoct dobru ve světě

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, uvítaly mladého hackera Zdeňka, který aktuálně pobývá v Brně.

31. srpen 2022 33:01

Upeč třeba báseň, postav třeba zeď. Architekt, to je renesanční člověk

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, neuvítaly nikoho. Byly totiž na festivalu Beseda u Bigbítu a živě i s publikem tam promlouvaly s Annou Beatou Háblovou. Ta je ženou mnoha profesí a dovedností –⁠ architektkou, básnířkou nebo matkou.

24. srpen 2022 39:42

Svatba je fajn, ale práce začíná až pak

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu uvítaly manželský pár Kláru a Michala. Ti dostali účast v pořadu jako dar ke svatbě od přátel. Moderátorky se tedy rozhodly, že podrobně zmapují jejich vztah vedoucí až ke svatbě, a to od prvních okamžiků.

17. srpen 2022 39:38

Běhat je základ, kámo, základ

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu neuvítaly nikoho. Byly totiž live na Letní filmové škole v Uherském Hradišti, kam Zuzana dorazila vlakem se tříhodinovým zpožděním. Na vině nebyl dopravce, ale Zuzanina špatná dedukce plus nástup do vlaku směrem Křižanov. Buchtí živák se ale nakonec odehrál, byť s jiným hostem, neboť ten původní už na to neměl nervy a čas.

10. srpen 2022 36:11

V Africe nejedeš crossfit, zato ti může spadnout na hlavu tvrdé mango

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu uvítaly rozvojového a humanitárního pracovníka Michala, který pobýval delší dobu v Zambii. S ním probraly, jaké cizokrajné ovoce vás může ohrozit na životě nebo jaká je africká gastronomie.

3. srpen 2022 33:39

Člověka může rozveselit hezká píseň i fermentovaný květák. To jsou krásy nejen středního věku

Buchty tentokrát ve studiu neuvítaly nikoho. Rozhodly se vystačit si samy a probrat, co je v životě těší. Ivanka tvrdila, že jí momentálně nedělá radost nic, a tak se ji Zuzana rozhodla rozradostnit zpěvem písně.

27. červenec 2022 46:21

Architekt musí zvládnout nakreslit mrakodrap, ale nepohrdnout ani garáží

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, uvítaly Mirka, který je architektem, pěstitelem pokojovek a amatérským keramikem.