Bubliny
Epizoda 6Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Bubliny s Bárou Nesvadbovou: Rodiče si ze mě udělali projekt, mám štěstí na lidi

Píše ráda rukou a její příběhy bývají většinou o lásce a vztazích. Napsala ale i knížky pro děti a je spoluautorkou souboru rozhovorů, které vyšly pod názvem Hovory s doktory. Ostatně k lékařům má blízko od narození, narodila se dvěma psychiatrům. Byla šéfredaktorkou několika časopisů, věnuje se charitě, nedá dopustit na své blízké a je velkou milovnicí zvířat. Bára Nesvadbová byla hostem podcastu Bubliny.

36:09

Bubliny

Vydává: ProŽeny.cz

Bubliny jsou o bublinách sociálních, ve kterých hrajeme nejrůznější role, bublinách nafouknutých, které nám mnohdy dělají těžkou hlavu. Ale i třeba o bublinách v šampaňském, které jsou na oslavu života. Bubliny ProŽeny vychází každé pondělí dopoledne.

Web

Epizoda 8Před třemi dny 37:50

Bubliny se Simonou Krainovou: S manželem máme patologický divno-vztah

V 16 letech vyrazila do světa a cílevědomě pracovala na tom, aby nebyla jednou z mnoha. Že ale ještě v padesáti bude tváří kampaní a bude mít vlastní značku, o tom se jí prý ani nesnilo. Žije si život podle vlastního scénáře, nejvíc si užívá času s manželem a syny a na place je tak trochu kapitán. Simona Krainová přijala pozvání do video-podcastu Bubliny.

Epizoda 7Před týdnem 36:09

Bubliny s Janou Krausovou: Nafouknuté bublině okolo mých partnerů se už dnes jen směju

Jana Krausová je uznávaná výtvarnice a herečka. Přesto někdy média víc zajímá její rodina a milostný život. Co prozradila v podcastu Bubliny o svých bublinách a vztazích s bývalými partnery a syny? Proč musí někdy během představení usměrňovat diváky? A jak se jí hraje pod režisérskou taktovkou jejího mladšího syna Adama?

Epizoda 5Před 3 týdny 27:55

Už podruhé se mi podařilo vrátit se do života: Podcast Bubliny s Janem Potměšilem

Na konci 80. let byl vycházející filmovou hvězdou, ale jeho let vzhůru zhatila v roce 1989 tragická autonehoda. Svůj život nakonec vybojoval zpátky, a i když na invalidním vozíku, žije velmi aktivně. Co ale bylo důvodem jeho nedávné skoro dvouleté vynucené pauzy? Hostem podcastu Bubliny je Jan Potměšil. 

Epizoda 46. listopad 2023 38:51

Bubliny s Martinou Formanovou: „Na rande chodím, ale nevím, zda jsem na novou lásku připravená.“

 Martina Formanová nikdy nebyla „jen“ manželka Miloše Formana. Napsala několik úspěšných knih a po smrti milovaného muže se našla mimo jiné ve stand-up comedy. Proč ji slavný režisér představoval jako uklízečku, hlídá jí ještě maminka příchody a co bude natáčet s Janem Hřebejkem? To prozradila v podcastu Bubliny.

Epizoda 330. říjen 2023 34:45

Bubliny s Helenou Vondráčkovou: „Musí vás to hlavně bavit, nesmíte ustrnout, ale jít pořád dál!“

Legenda české pop music, Helena Vondráčková, přijala pozvání do podcastu Bubliny. Prozradila recept na úspěšnou skoro-šedesátiletou kariéru i štíhlou figuru, svěřila se, kdo u nich doma zapomíná na výročí a jaký má vztah s vnuky, které vyvdala.

Epizoda 223. říjen 2023 36:41

Irena Obermannová: Vnučku zajímá, proč nemám žádného růžového dědečka

Napsala Deník šílené manželky, Tajnou knihu i Babičku. A její knihy si na nedostatek pozornosti rozhodně nemůžou stěžovat.  Je upřímná, osobitá, netrpí studem a i když by se mohlo zdát, že nejčastěji píše o vztazích, jejím hlavním tématem je mateřství. Sama je milující mámou dvou dcer a babičkou, která svá vnoučata pravidelně hlídá, aby jejich mámy měly šance se realizovat. 

Epizoda 119. říjen 2023 00:53

Bubliny startují v pondělí 23. října

Bubliny jsou o bublinách sociálních, ve kterých hrajeme nejrůznější role, bublinách nafouknutých, které nám mnohdy dělají těžkou hlavu. Ale i třeba o bublinách v šampaňském, které jsou na oslavu života.  Bubliny ProŽeny vychází každé pondělí dopoledne a poslouchat je můžete ve všech podcastových aplikacích, na Seznamáckých Podcasty.cz nebo přímo na ProŽeny.cz.