Speciál Radiožurnálu
26. září 2022

Poslechněte si podcast: Brno-město: Tomáš Töpfer (BEZPP za ODS) vs. Bořek Semrád (BEZPP za ANO)

Poslechněte si rozhovor s kandidátem, který postoupil do 2. kola senátních voleb v obvodu 55. Bořek Semrád (BEZPP za ANO) postoupil z 1. kola s 26,21 % hlasů. Jeho oponent Tomáš Töpfer (BEZPP za ODS) získal 30,23 % hlasů a postoupil z prvního místa. Pozvání Radiožurnálu k účasti v duelu ale odmítl.

11:13

Speciál Radiožurnálu

Vydává: Český rozhlas

Speciální vysílání k různým událostem. Komplexní pohled na aktuální témata, politické debaty i přenos přímo z místa dění.

Web

Včera 03:30

14:20 Diplomat uvnitř i navenek

Kolem poledne Jaroslav Bašta odpovídal ve video streamu na dotazy na sociálních sítích. A pro odlehčení odrecitoval i jednu báseň Jiřího Suchého.

Včera 03:10

11:40 Čekání na kandidáta. Jaroslav Bašta se zdržel u lékaře

Dopoledne strávil Jaroslav Bašta u lékaře. V Poslanecké sněmovně byl omluvený do 10:30, dorazil ale až s více než hodinovým zpožděním.

Včera 03:31

8:50 Jaroslav Bašta coby nositel hodnot hnutí SPD

Co slibuje voličům abecedně druhý oficiální kandidát na prezidenta České republiky Jaroslav Bašta z SPD? Proč hnutí nominovalo zrovna jeho a jakou vede kampaň?

Před třemi dny 03:33

14:40 Pro Babiše je kampaň rutina a zvládá ji velmi přirozeně, popisuje reportér Jan Pokorný

Moderní design reklamního vozu a vstřícné, přirozeně působící vystupování. Andrej Babiš se kampani věnuje už řadu měsíců a je to znát, byť tu prezidentskou oficiálně zahájil teprve na konci října.

Před třemi dny 02:33

11:40 Firma Rako v Chlumčanech čeká na Andreje Babiše

Projekt Den s kandidátem pokračuje zatím stále bez hlavního protagonisty. Andrej Babiš na rozdíl od svého marketingového týmu a spolustraníka Karla Havlíčka do Chlumčan ještě nedorazil. Poslechněte si, jak situaci v areálu známé firmy Rako zachytil Jan Pokorný.

Před třemi dny 04:02

8:50 Andrej Babiš má před sebou nabitý program na Plzeňsku

Jan Pokorný se hlásí z benzinové pumpě na plzeňské dálnici. Míří do chlumčanské firmy Rako, kam má dorazit Andrej Babiš. Co dalšího přinese Den s prezidentským kandidátem?

Před 2 týdny 51:36

21:00 Konec demonstrace, začátek revoluce. Zprávy v médiích. Svědci v divadlech. Hradec Králové

Hosty Jana Pokorného a Martina Veselovského jsou řádová sestra Angelika a herec Ondřej Pavelka.Poslechněte si sedmou hodinu živé rozhlasové rekonstrukce událostí 17. listopadu 1989.

Před 2 týdny 49:04

20:00 Střet s obrněnci. Za okny Národního divadla. 17. listopad v Liberci a Pardubicích

Hosty Jana Pokorného a Martina Veselovského jsou tehdejší studentka Klára Pospíšilová a nynější studentka Matylda Hofschnaidrová, která se podílí na projektu Samet na školách.Poslechněte si šestou hodinu živé rozhlasové rekonstrukce událostí 17. listopadu 1989.

Před 2 týdny 51:15

18:00 Pořádkové jednotky zasahují. Situační zpráva. NDR, Polsko a Slovensko. Karlovy Vary a Brno

Hosty Jana Pokorného a Martina Veselovského jsou Michael Kocáb a Michal Horáček, zakladatelé iniciativy MOST.Poslechněte si čtvrtou hodinu živé rozhlasové rekonstrukce událostí 17. listopadu 1989.

Před 2 týdny 51:39

19:00 Past na Národní. Herci a filharmonici. 17. listopad v Jihlavě a Ústí nad Labem

Hosty Jana Pokorného a Martina Veselovského jsou historik Miroslav Vaněk, šéf Ústavu soudobých dějin AV, a Anna Freimanová, bývalá tajemnice prezidenta Havla, nyní editorka v Knihovně Václava Havla.Poslechněte si pátou hodinu živé rozhlasové rekonstrukce událostí 17. listopadu 1989.