Ranní klub
Epizoda 42410. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Bořek Slezáček

Bořek Slezáček. Host narozeninového týdne rádia Expres FM

36:19

Ranní klub

Vydává: Expres FM

Miloš Pokorný a jeho team vysílá na Expres FM každý všední den 7:00–10:00. Poslechnout si můžete výběr toho nejlepšího z vysílání: rozhovory, komentáře nejen aktuálního dění, či informace z e-sportu.

Web

Epizoda 457Před týdnem 27:01

Legenda kriminalistiky a člen pražské mordparty Jan Štoček v Ranním klubu

Hostem Ranního klubu byl Jan Štoček. Legendární kriminalista a bývalý člen pražské mordparty s Milošem Pokorným probral jak mu vyhovovali představitelé, kteří v kriminálních seriálech hráli postavu napsanou podle něj, a také podcast Zloději životů.   https://www.expresfm.cz/rozhovory/legendarni-kriminalista-jan-stocek-autori-pripadu-prvniho-oddeleni-me-zlomyslne-poskodili-beru-to-osobne [https://www.expresfm.cz/rozhovory/legendarni-kriminalista-jan-stocek-autori-pripadu-prvniho-oddeleni-me-zlomyslne-poskodili-beru-to-osobne]

Epizoda 456Před 3 týdny 27:23

Jiří Havelka: České lvy mám spojené s oslavou a hodně pozitivním pocitem, večer by mohl mít větší spád

Hostem Ranního klubu byl herec, režisér a moderátor Jiří Havelka. S Milošem Pokorným probrali přípravy na jubilejní 30. ročník Českého lva, který proběhne tuto sobotu, i loňské předávání, které se neslo ve stínu ruské invaze na Ukrajinu. Miloše navíc zajímalo, jestli mají režiséři své oblíbené partičky herců.

Epizoda 454Před 3 týdny 23:44

Jan Maxián: Ve svém životě dělám všechno, co mě baví a naplňuje

Hostem Ranního klubu byl muzikant, herec a dabér Jan Maxián. S Milošem Pokorným probrali možný návrat kapely Nightwork, dabing a také plány do budoucna. 

Epizoda 45522. únor 2023 05:56

Martin Ručínský vzpomíná po 25 letech na Nagano

Epizoda 45314. únor 2023 27:50

Petr Svěcený: Není možné, aby ruští a běloruští sportovci startovali na olympiádě, předseda MOV se zbláznil

Hostem Miloše Pokorného v Ranním klubu byl sportovní moderátor a komentátor Petr Svěcený. Probrali spolu okolnosti Petrova odchodu z České televize před 15 lety, jeho působení v O2 TV Sport, pořad Tiki Taka, ale i současnou kauzu možného startu ruských a běloruských sportovců na olympijských hrách a nesmyslně vysoké ceny práv na sportovní televizní přenosy. 

Epizoda 45225. leden 2023 32:09

Jitka Čvančarová: Posledních pár dní jsem na český národ opravdu hrdá

Hostem Miloše Pokorného v Ranním klubu byla herečka Jitka Čvančarová. Rozpovídala se o tom, co pro ni znamená demokracie, ale i o cestování do nevšedních destinací.

Epizoda 45130. prosinec 2022 04:04

Kordashianovi Epizoda 34 - Silvestr u Kordashianů

Epizoda 45023. prosinec 2022 03:02

Kordashianovi Epizoda 33 - Zkažené Vánoce

Epizoda 4499. prosinec 2022 03:25

Kordashianovi Epizoda 32 - Volá Karlos

Epizoda 4487. prosinec 2022 21:42

Cukrářka Mirka van Gils Slavíková o vánočním pečení, nové knize i budoucnosti české cukrařiny

Mirka Slavíková o sobě říká, že cukrařina je její svět, život, láska, vášeň i nejvěrnější životní partner. Společně s Josefem Maršálkem byla porotkyní nejúspěšnější cukrářské a pekařské soutěže světa Peče celá země, kterou odvysílala Česká televize v roce 2020. Mirka emigrovala v osmdesátých letech do Jihoafrické republiky, kde v Johannesburgu vedla cukrárnu. Věděla, že touží ochutnat a poznat svět. Domů do Čech se pak vydala ve VW Brouku a ujela 17 000 km, během kterých si splnila svá očekávání a poznala skutečně téměř vše. Je držitelkou francouzského titulu Professeur en Sucre d'Art, na který je náležitě pyšná a neméně podstatného úspěchu dosáhla také v roce 2002, kdy upekla nejlepší svatební dort Croquembouche a zvítězila tak ve Velké ceně Paříže.