Boomer Talk
Epizoda 2631. březen 2023

Poslechněte si podcast: Jaromír Bosák: Divím se, že po nás holky nešly víc

Legendární sportovní komentátor a novinář Jaromír Bosák přijal pozvání do podcastu Boomer Talk. S Milošem Pokorným si probral nejen téma boomerství, sport či sportovní komentátorství, na přetřes přišlo i společné působí v rádiu, literatura, móda a koníčky. O podcastu Boomer Talk Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk, který bude na Podcasty.cz [https://podcasty.seznam.cz] vycházet dvakrát měsíčně. Termín boomer slouží jako urážlivá satira zahořklých, starých internetových uživatelů, kteří mají potřebu kritizovat mladší uživatele za jejich věk a zájmy. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí.

42:37

Boomer Talk

Vydává: Miloš Pokorný

Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí. Podcast vychází dvakrát měsíčně.

Epizoda 45Před týdnem 01:02:55

Anna K: Jsem pyšná, že jsem to debilní období zvládla

Dalším hostem podcastu Boomer Talk byla zpěvačka, skladatelka a herečka Anna K. S Milošem Pokorným upřímně probrala moderní technologie, sociální sítě, módu, aktuální album, boj s těžkou nemocí, ale i divadlo Semafor a Jiřího Suchého nebo svá oblíbená místa. 

Epizoda 44Před 3 týdny 01:07:55

Petr Jákl starší: Říkali mi kaskadér, Havla jsem chránil holýma rukama

Pozvání do čtyřiačtyřicátého vydání podcastu Boomer Talk přijal Petr Jákl starší, legenda českého juda, producent, příležitostný herec a kaskadér i ochránce Václava Havla nebo Alexandra Dubčeka. Mimo jiné s Milošem Pokorným probral pověstnou kaskadérskou školu, úspěchy syna Petra nebo jaké je to pro olympionika být nahý v sauně plné australských plavkyň. 

Epizoda 433. listopad 2023 53:22

Václav a Jan Neckářovi: Hádáme se odmalička, ale stojíme při sobě

Václav Neckář, jedna z nejvýznamnějších postav české populární hudby, oslavil v říjnu osmdesáté narozeniny. Zároveň se stal velmi vzácným hostem speciálního vydání podcastu Boomer Talk. Na rozhovor s Milošem Pokorným dorazil společně se svým bratrem Janem a producentem Janem Hlaváčem. Došlo na ohlédnutí za sólovou kariérou, Golden Kids a jejich úspěch v zahraničí, Ostře sledované vlaky, Skřivánky na niti, boj s režimem i první pyrotechnické efekty na koncertech skupiny Bacily. Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje v podcastu s názvem Boomer Talk. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí. Podcast vychází dvakrát měsíčně (každý lichý pátek). Podcast vzniká v zázemí radia Expres FM.

Epizoda 4227. říjen 2023 46:03

Milan Šteindler: Do šedesáti jsem pořád pařil

Herec, scenárista a režisér Milan Šteindler si s Milošem Pokorným v aktuálním vydání podcastu Boomer Talk popovídal o filmu, Divadle Sklep, alkoholu, adrenalinových sportech, technologiích, AI, bulváru, ale i o novém videocastu, ve kterém bude zpovídat první dámu České republiky. O podcastu Boomer Talk Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk, který vychází dvakrát měsíčně. Termín boomer slouží jako urážlivá satira zahořklých, starých internetových uživatelů, kteří mají potřebu kritizovat mladší uživatele za jejich věk a zájmy. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých, Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí.   

Epizoda 4113. říjen 2023 46:25

Z boxera malířem a básníkem: Jsem romanticky založený, říká Rosťa Osička

Hostem 41. dílu podcastu Boomer Talk je legenda českého boxu Rosťa Osička. Ale také malíř a básník. Povídání s Milošem Pokorným se tak překvapivě netočilo jen kolem boxu nebo populárních zápasů MMA, ke kterým se bývalý reprezentant a kondiční trenér vyjadřuje velmi kriticky, ale i kolem malování obrazů, psaní knih, básní, oblíbených filmů, vína nebo chystané výstavy.  

Epizoda 4029. září 2023 47:47

Pavel Nový: Jeden čas mi záleželo na tom, abych vypadal jako kovboj

Dalším, a velmi významným hostem podcastu Boomer Talk, je nejen vášnivý hráč kulečníku-poolu, ale především herec Pavel Nový. S Milošem Pokorným probral sport, módu, filmové začátky, angažmá v Ypsilonce, oblíbené kovbojky nebo české šlágry S tebou mě baví svět, Pěsti ve tmě či Bába z ledu. Přestože se rozhovor nesl ve velmi uvolněné a pohodové náladě, došlo i na vážnější téma týkající se jeho boje se zákeřnou nemocí, ale oblíbený herec jej pojal pozitivně a přihodil i vtipnou historku s Paulem Newmanem. 

Epizoda 3915. září 2023 51:20

Jakub Smolík: Mám 47 motorek, další kupovat nemohu, žena mi to zakázala

 Na začátku léta jsme vám přinesli cestovatelské vydání Boomer Talk s vůní kávy. Na jeho konci vás čeká neméně zajímavý speciál, ale tentokrát s vůní benzinu. Dnešní, v pořadí 39. vydání podcastu Boomer Talk, se bude točit kolem motorek, sběratelské vášně i kolem legendární Route 66 v Americe. Miloš Pokorný pozval kamaráda a zároveň fandu a velkého sběratele motorek, Jakuba Smolíka.  Jaké jsou jeho zkušenosti s nákupy starých motorek? Kolik utratil za svého prvního Harleye? A jak vzpomíná na legendu českého motocyklového sportu Františka Štastného? Poslechněte s i v aktuálním vydání podcastu Boomer Talk.

Epizoda 381. září 2023 58:43

Dyk, Prachař a Maxián: Hrozně jsme se mezi sebou ponižovali

Sedmatřicátý díl podcastu Boomer Talk je v mnoha ohledech výjimečný. Poprvé se natáčel živě v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady. Poprvé se v něm představí najednou hned tři hosté, a sice Tros Discotequos. A poprvé v historii podcastu si Miloš Pokorný nepřipravoval pro hosty otázky. Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maximám měli krátce po úspěšném vystoupení, nicméně témata rozhovoru se točila nejen kolem mejdanu, který skončil v ranních hodinách, ale došlo i na životosprávu, jídlo, peníze nebo bývalé i současné kolegy. A hosté je glosovali často velmi nekorektně.  Celé toto milé povídání nakonec skončilo opravdu velmi překvapivě. Přesvědčit se o tom můžete v našem podcastu

Epizoda 3718. srpen 2023 56:37

Dan Bárta: Na texty potřebuji spoustu času a samoty

Dalším hostem podcastu Boomer Talk byl zpěvák, textař, fotograf a milovník přírody Dan Bárta. S Milošem Pokorným probrali novou desku J. A. R., projekt Illustratosphere, lásku k přírodě, fotbal, ale i technologie, sociální sítě nebo rodičovství. 

Epizoda 364. srpen 2023 50:52

Martina Formanová: Krize ve vztahu s Milošem přišla, když jsme si pořídili iPhony

Dalším hostem v podcastu Boomer Talk byla Martina Formanová, spisovatelka a scenáristka, jejímž manželem byl oscarový režisér Miloš Forman. Během povídání přišla řeč na psaní knih, život v Americe, vystupování s Jiřím Kornem, spolupráci s Honzou Hřebejkem, moderní technologie a samozřejmě i na jejího manžela Miloše Formana. Martina Formanová (57) Vystudovala scenáristiku na pražské FAMU. Během vysokoškolského studia pracovala jako modelka. Začátkem 90. let žila ve vztahu s Karlem Gottem. Později odletěla do USA, kde se chtěla zdokonalit v angličtině a přivydělávala si úklidem. Zde navázala vztah s režisérem Milošem Formanem. Při natáčení filmu Lid versus Larry Flynt byla jeho asistentkou. V roce 1998 přivedla na svět dvojčata Andrewa a Jamese Formanovy. V roce 1999 se provdala za Miloše Formana. Jak do jejího života zasáhla jeho smrt (v dubnu 2018), popsala ve své zatím poslední knize Nalakuj to narůžovo.