Boomer Talk
NejnovějšíEpizoda 17Před třemi dny

Poslechněte si podcast: Jan P. Muchow: Nebyli jsme rebelové ani zapřisáhlí abstinenti, šlo nám především o hudbu

Úspěšný hudebník, filmový skladatel a renomovaný producent Jan P. Muchow přijal pozvání do podcastu Boomer Talk Miloše Pokorného. V sedmnáctém díle prozradil mimo jiné, co dělá pro to, aby se po letech v branži nevykrádal, nebo k jakým filmům se mu dělá hudba nejlépe. V rozhovoru došlo také na to, jaký je otec, jak to má s moderními technologiemi a samozřejmě i na jeho velkou vášeň fotbal.

57:17

Boomer Talk

Vydává: Miloš Pokorný

Oblíbený moderátor Miloš Pokorný se představuje ve zcela novém podcastu s názvem Boomer Talk. Princip podcastu Boomer Talk je o srovnávání věcí nových a starých a Miloš Pokorný na toto téma vyzpovídá zajímavé hosty nejrůznějších profesí. Podcast vychází dvakrát měsíčně.

Epizoda 16Před 2 týdny 50:04

Ondřej Pivec: Miluji moderní technologie a v současnosti poslouchám spíše elektronickou hudbu

V dalším vydání podcastu Boomer Talk přivítal Miloš Pokorný nejúspěšnějšího českého jazzového klávesistu a držitele Grammy, Ondřeje Pivce, který si našel čas krátce před svým odletem do Států. V rozhovoru prozradil, jaká byla jeho cesta do kapely Gregory Portera, jaké byly jeho začátky v Americe i jak je pro muzikanta těžké najít si partnerku.

Epizoda 1528. říjen 2022 50:31

Hudebník a oční lékař Imran Musa Zangi: Nechci znít jako nějaký pošahaný fotřík

Lékař, optik a perkusionista Imran Musa Zangi byl dalším hostem Miloše Pokorného v podcastu Boomer Talk. Tento díl je unikátní v tom, že v něm došlo ke konfrontaci generací, protože spolu s ním dorazil i jeho syn Filip Zangi a dostal prostor pohovořit nejenom o svém otci, ale i o unikátním narozeninovém dárku.

Epizoda 1414. říjen 2022 47:52

Zdeněk Pohlreich: Nemám žádné kamarády

Miloš Pokorný si tentokrát do svého podcastu Boomer Talk pozval oblíbeného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který se rozhodl svůj život zasvětit gastronomii a restauračnímu byznysu. Témata jejich povídání se však z větší části překvapivě točila kolem cestování, módy, sportu, hudby, aut i zbytečností. Na gastronomii samozřejmě došlo také.

Epizoda 133. říjen 2022 45:11

Michal Malátný: Cennější než Slavíci nebo Andělé je, když seš s lidmi, se kterými tě to baví a těšíš se na ně

Michal Malátný (vlastním jménem Michal Novotný) se narodil roku 1970 v Jičíně. Vyrůstal ve vsi Konecchlumí a poté v blízkém Jičíně, kde studoval na Lepařově gymnáziu. O poezii a hudbu se zajímal už na základní škole, na střední přidal divadlo a založil kapelu, která od roku 1994 vystupuje pod názvem Chinaski. Mezitím vystudoval obor činoherní herectví na Damu u profesorů B. Rösnera, I. Rajmonta a J. Hlaváčové. Od roku 2000 se věnuje pouze kapele, skládá hudbu a píše texty. Jako autor nebo spoluautor je podepsán pod desítkami hitů (např. Dlouhej kouř, Kutil, Klára, 1. signální, Drobná paralela, Vrchlabí, Vakuum). Od roku 2014 hostuje také v divadle Semafor ve hrách Osvobozené divadlo Semafor a Prsten pana Nibelunga. Společně s Jitkou Čvančarovou účinkuje ve hře Kleopatra (divadlo La Fabrika).

Epizoda 1216. září 2022 48:56

Jindřich Šídlo: Nemám tendenci soudit lidi podle toho, co dělali za minulého režimu

V pořadí dvanáctý host podcastu Boomer Talk Miloše Pokorného to do rádia Expres FM neměl až tak daleko – pracuje totiž ve stejné budově. Pozvání na rozhovor tentokrát přijal český novinář, politický komentátor a moderátor Jindřich Šídlo. Krom klasických témat došlo samozřejmě na srovnávání věcí starých a nových, hudbu, fotbal, ale především na jejich oblíbenou Anglii.

Epizoda 112. září 2022 47:17

David Koller: Za totalitou vůbec nesmutním, honička za penězi mě nevzrušuje

Muzikant, skladatel, zpěvák a producent David Koller přijal pozvání do aktuálního vydání podcastu Boomer Talk a tématy rozhovoru s Milošem Pokorným byl nejenom syn Adam, kapela Lucie nebo peníze, ale i nahrávací technologie, móda nebo doba minulá.

Epizoda 1019. srpen 2022 49:18

Šimon Caban: Devadesátky pro mě byly ohňostrojem nápadů a možností

Tentokrát si Miloš Pokorný do svého podcastu Boomer Talk pozval Šimona Cabana. Jeho profesní rozpětí je poměrně pestré: Šimon Caban je mimo jiné známý jako architekt, režisér, scénograf nebo divadelní a filmový tvůrce.

Epizoda 95. srpen 2022 45:15

David Matásek: Jsem jednoznačně rodinný typ, sám bych asi být nemohl

Co mu přineslo ježdění na skútru? Proč před představením v divadle nejí? A jak si rozumí se svou mladou ženou a dětmi? Tento týden si Miloš Pokorný pozval herce a hudebníka Davida Matáska.

Epizoda 822. červenec 2022 48:04

Janek Ledecký: Nedokážu si představit, že bych hrál něco, co se mi nelíbí

Tentokrát přivítal Miloš Pokorný ve svém podcastovém seriálu Boomer Talk Janka Ledeckého, který na konci července oslaví svoje šedesáté narozeniny. Ze svého pracovního tempa nezpomaluje ani v létě a koncerty má momentálně naplánované až do konce září. Během rozhovoru došlo nejenom na jeho kapelu Žentour, která ve své době patřila mezi nejúspěšnější domácí formace, ale i na dceru, syna, Vánoce nebo oblíbené The Rolling Stones.

Epizoda 78. červenec 2022 45:51

Michal Viewegh: Příběh musí být originální, styděl bych se, kdybych se opakoval

V pořadí sedmým hostem v podcastu Boomer Talk byl spisovatel Michal Viewegh, jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších českých spisovatelů. Tématem rozhovoru byla samozřejmě Michalova autorská tvorba, profesní začátky, osobní život, víno i plány do budoucna. Kam jezdí Michal Viewegh na dovolenou a co na ní dělá? Na koncerty jaké kapely rád zajde? Jak často čte? Co by ve svém osobním i profesním životě změnil? Poslechněte si v našem podcastu