Host Frekvence 1
28. leden 2020

Poslechněte si podcast: Bob Klepl: Ke stáru mi dělá problém, když mi lidé říkají Bohoušku

21:53

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Včera 14:28

Milan Peroutka: Nebylo mým cílem, aby můj partner byl můj manažer, ale Dominik je organizovanější a racionálnější

Tentokrát za námi po ránu zavítal zpěvák a herec Milan Peroutka. Popsal nám, jak se připravoval na svůj partnerský coming out? Stihli se už s Dominikem od svatby pohádat? Čím chtěl být, když byl malý? Pamatuje si první herecký konkurz, na kterém uspěl? Jak si vede jeho nový klip V bouři? Poslechněte si rozhovor.

Před dvěma dny 16:09

Petr Vágner: Běžel jsem na poušti i v horách, ale ještě jeden těžký závod chci zkusit

Ráno jsme si na rozhovor pozvali našeho kolegu moderátora Petra Vágnera, který je vášnivým běžcem. Nedávno se účastnil běžeckého maratonu v Himalajích, a tak nám popsal své zážitky. Jak se mu v tak vysoké nadmořské výšce běželo? Kam vyrazí příště? Poslechněte si rozhovor.

Před třemi dny 37:05

Vojtěch Dyk: Na koncertech DYK SOU VÁNOCE zazní moje věci, koledy a bude tam i poezie

V rámci Music Studia Live k nám na rozhovor dorazil zpěvák Vojtěch Dyk. Kolik má vlastně kapel? Kdy byl naposledy na houbách? Stále se straní digitálnímu světu? Kdy se můžeme těšit na turné? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 11:39

Lucie Vondráčková: Herectví i zpěv mě hodně baví. Jsem jak lvice, kterou vypouští z klece

Ráno za námi do studia dorazila zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Prozradila nám, jaké předměty neměla ve škole ráda? Jak se jí točí v seriálu Ulice, kde hraje paní učitelku Soňu? Kde ji můžeme vidět v divadle? Poslechněte si rozhovor.

Před pěti dny 13:18

Josef Dostál: Když kanoistika člověka naplňuje, dá se dělat i do čtyřiceti

Dnes jsme se zaměřili na sport s kajakářem Josefem Dostálem. Jak vypadá jeho typický den? Co dělá, když má po sezóně? Jakou maximální rychlostí pluje? Kdy se plánuje oženit? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 12:22

Marika Šoposká: Barvu vlasů mám vždy podle role. Kdybych si měla vybrat, tak jsem blond

Tentokrát třetím moderátorem do ranní party byla herečka Marika Šoposká. Jakou barvu vlasů má nejraději? Jak se jí hraje role kapitánky Fáberové v seriálu Oktopus? Mohou se fanoušci těšit na druhou řadu? Jak vzpomíná na účinkování v taneční soutěži StarDance? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:00

Jakub Vadlejch: Paříž je pro mě středobodem. Všechno tomu podřídím, vrhneme se na to s celým týmem

Ráno jsme měli na Frekvenci 1 ryze sportovní. Do studia za námi dorazil český atlet, závodící v hodu oštěpem, Jakub Vadlejch. Proč ještě nemá sezónu za sebou? Vsadil si někdy na sebe? Kde trénuje oštěpař v zimě? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:50

Pokáč: IT mě vždycky bavilo, ale hudbu mám rád víc. Je potřeba mít zadní vrátka

Ráno s námi byl ve studiu Jan Pokorný alias Pokáč. Jak často čte svým dětem pohádky? Sportuje rád? Šel by do StarDance? Umí si představit, že by se vrátil k práci ajťáka? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:49

Tereza Černochová: Dceru vedu k samostatnosti, abych měla volnější ruce

Ráno za námi do studia dorazila zpěvačka Tereza Černochová. V rozhovoru nám prozradila, co ji na podzim čeká. Nedávno vydala novou desku a čeká ji koncert k nedožitým 80. narozeninám jejího tatínka Karla Černocha, v jaké fázi jsou přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:30

Filip František Červenka: Rád bych si zahrál boxera, myslím, že tenhle film v Česku chybí

Dnes k nám na ranní popovídání dorazil herec Filip František Červenka, známý ze seriálů Most nebo Osada. Proč má dvě jména a jak mu režiséři nejčastěji říkají? Jaká je jeho vysněná role a kdo je jeho nejoblíbenější český herec? Jaká byla jeho první role a proč dostal výjimku na natáčení seriálu Most? Poslechněte si celý rozhovor.