Klub Rádia Junior
3. prosinec 2022

Poslechněte si podcast: Bloggeři a běžci z Running2 Soňa a Michal Hrabcovi v Klubu Rádia Junior

Jak láska ke sportu může člověku kompletně změnit život, najít přátele, životního partnera či prožít věci, o kterých se vám možná nikdy ani nezdálo? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

38:25

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 37:44

Knižní influencerka Lucie Zelinková v Klubu Rádia Junior

Na Instagramu známá jako luciezel, má přes 100 tisíc sledujících, vtipné recenze a tipy na knížky jsou u ní na denním pořádku. Jaké knížní pecky by doporučila mladým čtenářům? A má Lucka nějaký čtenářský rekord? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 31:26

Trenérka psů Irena Hoffmannová v Klubu Rádia Junior

Dnes se zaměříme na agility a podíváme se do psí školky. Jak se pejsek učí slalom? A kolik kilometrů naběhá při tréninku? Moderuje Denisa Kimlová a Tereza Roučková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 40:39

Odborný pracovník Hvězdárny a Planetária hl. m. Prahy Jan Spratek v Klubu Rádia Junior

Dnes se dozvíme něco o novém českém astronautovi, který se možná brzy vydá do vesmíru. A co je mise Artemis? Už jste slyšeli o zelené tajemné kometě? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 33:49

Trápíte se kvůli vysvědčení? Nezapomínejte, že to není nejdůležitější na světě, uklidňuje odbornice

Dnes si budeme povídat o vysvědčení. Máte strach ze zítřejšího vysvědčení? Nebo se na něj těšíte? Máte obavy z nového pololetí? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 31:11

Kdo umí číst, umí naprosto všechno aneb jak se neučit a mít stejně skvělé známky

Josef Vavřík objíždí školy a ukazuje dětem, že čtení má „kouzelnou“ moc. Co všechno dokáže? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 32:10

Akvaristka radí: Rybičky nepřekrmujte a kulaté akvárium vyměňte, ryby v něm blbnou

S odbornicí poradíme, jak založit akvárium. Které rybičky a rostlinky jsou nejvhodnější? A proč nikdy neměnit všechnu vodu naráz? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:22

Když je vám ve vodě nejlépe, vylezte! Chlad má zpoždění, radí s otužováním extrémní plavec

Jak se začít otužovat? Zeptali jsme se extrémního plavce, který zvládl uplavat 1 km za polárním kruhem. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:23

Jsem velký perfekcionista a všechno beru strašně vážně, popisuje se multitalentovaná Kamila Kopčová

Kamila hraje v divadle Semafor a je vokalistkou a tanečnicí na turné s kapelou Ewy Farné. Taky hraje na klavír. Jak se stíhá věnovat tolika profesím? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:46

V zimě jsou paruky jako čepice, ale v létě nám je horko, smějí se holky z Lollipopz

Jak se jmenuje jejich nejnovější hit? Stíhají psát domácí úkoly? A kdy se můžeme těšit na nové album? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 41:01

Terapeutka a psycholožka Markéta Čermáková v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o lidské mysli a lidských emocích. Co to je vůbec emoce? Jaké druhy emocí známe? Jsou emoce totéž co pocity? Moderuje Jana Rychterová a Kiki Hovet. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.